Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поздравителка (с въпросче)нови  
Автор ПИCУK (непозната)
Публикувано06.01.04 14:33



За много години и от мене!
И да останат вчерашни проблемите!
Здраве,радости,късмети,
грабете с пълни шепи!
Не се ослушвайте,не се чудете,
поръчвайте сега,бъдете!

Успех за всичко важно за вас през новата година!...И в тоз ред на мисли,кое е най-хубавото нещо,което ви донесе изминалата година?
А кое е това,за което най-много съжалявате,че не успяхте да свършите...?



Тема Пропуснах да кажа...нови [re: ПИCУK]  
Автор ПИCУK (непозната)
Публикувано06.01.04 14:43



...че най-хубавото нещо,което на мен ми донесе годината беше приятелството ми с Дъбрав(The brave) ...един от най-стойностните хора,които съм срещала /не само в нета,въобще!/

Благодаря ти,за всичко!:*



Тема 10xнови [re: ПИCУK]  
Автор FreeStyleer (res)
Публикувано06.01.04 17:31



Da ti se wrashta tapkano!!!

Lichno za men naj-cennoto, koeto poluchih e che se doblizih mnogo do celta si i we4e imam parwite golemi uspehi



Тема отговор на въпросчетонови [re: ПИCУK]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано06.01.04 18:14



по хронолотгчни причини /иде да рече, че късно прочетох темата, щото се бях да зарекла да не чета тук, така че прорускам поздравите и минавам към отговор на въпросчето/:

пропуснах да обичам така, както трябва. не е фатално. даже не знам другата страна усети ли го. но мен ме гложди. можех и трябваше да обичам повече......

IMAGINE...

Редактирано от Джeйн на 06.01.04 18:16.



Тема Re: Поздравителка (с въпросче)нови [re: ПИCУK]  
Автор alexxander ()
Публикувано06.01.04 18:32



Ами съжалявам, за доста неща, които не зависеха от мен. Съжалявам, обаче, че не успях да зарадвам половинката си в моментите, в които тя отчаяно имаше нужда от това, а аз си правех оглушки и си намирах оправдания, а зависеше само от мен. Усетих се по-късно, когато ме изостави. Заслужавах си го, но не чак по толкова жесток начин. Абе де да беше само това... "Ела зло, но да не си само!"-казват хората
А за хубаво, случи ми се само 1 нещо, което пак не зависеше от мен - ЦСКА стана шампион. (light at the end of my tunnel).

Та, с нетърпение чаках тази година. Просто миналата беше прекалено лоша, за да се сетя за нещо положително, станало с мен..



Тема Re: Поздравителка (с въпросче)нови [re: ПИCУK]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано06.01.04 23:26



Благодарим, благодарим! Да ви се връща!


Най-хубавото е първото в живота ми собствено жилище. И други неща, но то всяка година си има разни плюсове. Къщичката си ми е най на сърце! А пък колко неща не успях да свършааааа, да не почвам. Има да се наваксва!

Много щастие ти желая да намериш тази година!



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Re: Поздравителка (с въпросче)нови [re: ПИCУK]  
Автор zvetenze (Нежно и ухайно)
Публикувано07.01.04 17:07



Мерси...много щастие ти желая аз!
Най-хубавото през изминалата година беше че до известна степен намерих това ,което търсих и това че успях поне да отстоя себе си.
Това което не успях да направя беше да се осмеля да кажа на двама човека които обичам колко много всъщност не ме разбраха.

You can shine for me!Somebody has to shine for me.It's difficult not to shine for me!


Тема Цветенцето на Кантнови [re: zvetenze]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано07.01.04 20:21





нямаш шанс - използвай го



Тема Re: 10xнови [re: FreeStyleer]  
Автор ПИCУK (непозната)
Публикувано10.01.04 10:50



Тенкс:)

Радвам се чуя това...не за друго,но на фона на твърде многото оплакващи се,недоволни и подтиснати хора ми е особено приятно да разбера,че има и доволни от случващото им се в живота



Тема Re: отговор на въпросчетонови [re: Джeйн]  
Автор ПИCУK (непозната)
Публикувано10.01.04 10:59



... а ако другата страна не го е усетила,защо трябва да те гложди?!...

доколкото разбирам нещата са приключили,защо трябва да се самонаказваш...? вземи си нужната поука и продължи напред....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.