Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:57 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано08.01.04 20:22



Трофей за семейния архив на хамерикански рейнджър
[image]http://www.military.com/Page/0,12170,1-OO-0,00.htm[/image]

Ирак ли ?
Мир ли







Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано08.01.04 20:28





Това бе в новините тая вечер
Във Вашите показват ли го ?







Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано08.01.04 22:21



Да, това беше във вестника тази сутрин (може и вчера да е било... сливат ми се нещо дните през тази първа седмица от годината). Писаха, че било под достойнството на "нашите" военни да я показват, не било ясно откъде са я докопали медиите (вероятно от личния фотоапарат на някой от тях по неофициален начин), не било предвидено да се показва защото било "деградиращо и унизително" спрямо жертвата. Дрън-дрън... едно време бяха показвали и други от сорта и търпяха критика. На снимката във вестника (тя беше по-голяма от тази), се виждаха две дула, насочени към главата му отляво, и човекът, който го държи, чието лице беше замъглено с оглед предпазване на самоличността му.

Love is not a mood, but a dynamic way of being.


Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано09.01.04 05:47



тцтцтцтц ужас



Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор Well (Летящ Чин :о))
Публикувано09.01.04 08:39



Ayyyy,
Космическа Трагедия !!!
Иде ми да си гръмна Галактиката !

Та каква ти беше идеята ?! Нещо май не ти харесва да тупат диктатори ли ?



Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: Well]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано09.01.04 10:44



Нещо не ми харесва да ти чета сополивите лигни в теми как се информира публиката.

Освен да мият пода и си лъскат ботушите, ония дето имаше ня къф траурен ден за платената им от данъкоплатци смърт нямат друга работа. Заяви го едно от датските момчета с 30 г опит като рейнджър в различни мироопазващи мисии.

Какво ми харесва е да не се лъже.
Като в Габрово не са давали хващането на Саадам директно, не бива да разбираш че това не е станало в остатъка от света.

Не се обсъжда какъв е Саадам.
Обсъжда се как Хамерика лъже

Момче,
знам че наоколо ти е мизерно, студено и простовато.
Не бива да предполагаш, че сите сме в супата и ставаме за водене за носа.
Отговаряй директно на въпросите или прескочи изкушението да дрънкаш кирилица







Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано09.01.04 12:58



Гледах само Битиви в десет снощи и нямаше нищо. Но сутринта видях в днешния 24 часа голяма фотография, същата като от сайта е. Без особен коментар, ще чета "Сега" онлайн да видя. Определено е супер необичаен начин да се ПРЕДАДЕШ САМ! Можем да спорим за необходимо ли е било или не, но да ми мацат очите как не обичам! Сериозно е. След година-две-пет ще разберем може би примерно как са изнасилвали иракски деца там, а? Мразя тъпата политика! И ми писна от "целта оправдава средствата"!!!!!!!



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Имаше ги и по ТВнови [re: 4eHe]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.04 14:23



От първия ден още.
Ама мен ми писна нещо темата - ако пусках тук теми с избрани, по-интересни новини...или такива които предполагам че в БГ не предават /нали са в "Световната Коалиция"/...щях да затрупвам клубчето с 4-5 теми всеки ден.

Почва да става "Виетнам-ефект". Така беше и навремето - денонощно Виетнам по новините..а като пртедават "Германия"...демонстриращи милиони студенти срещу войната във Виетнам

Беше им писнало на хората...

нямаш шанс - използвай го



Тема Мен не ми харесва кой го тупанови [re: Well]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано09.01.04 14:35



Една "цивилизирана" страна с претенции за правна държава.
Като показваше Саддам по време на войната американцски пленници..съвсем нормално..не вързани, не тупани....писнаха хАмериканците. Позовават се на Женевската Конвенция - забранено е да се показват снимки на пленници. И седмици наред бомбардираха ТВ-станцията заради тези предавания - тва беше мноо важно. Затова е загубен сега много архивен материял, доказателства за съда. Като съдят Саддам.

Няколко дни по късно, показват часове наред хиляди пленени иракски войници...на колене, вързани и главите им в чували. После още по-перфидно..снимките на Саддам...с отворена уста, как му взимат ДНС...и при заболекар да е бил..такива снимки бръдясал и с изплезен език не са мнооо приятни. Къде беше Женевската Конвенция.

Та, тук се питаме колко е цивилизирана Америка.
Не дискутираме, дали Саддам е симпатяга или не.

нямаш шанс - използвай го



Тема Re: Обаче е имало тупаник. Ето снимкатанови [re: 4eHe]  
Автор Бoxeм (futureal)
Публикувано09.01.04 14:35



4еНе,винаги съм ти се възхищавал на енергията да ни осведомяваш какво четат културните и интелигентни датчани.Но не мислиш,ли че малко ни подценяваш?Нали не смяташ,че сме некви аборигени,които четат само в.Работническо дело и Земеделско знаме?
Гарантирам ти,че сме информирани повече от Копенхаген...а след тези ти писания за хамериканците.....те направо са си го преместили в другия крачол!Дай нещо по-весело.....и ЧНГ!

Ignorance can be cured. Stupid is forever.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.