Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Aaaaa,писна ми от коледни (бози)песничкинови  
Автор минaвaщ ()
Публикувано20.12.03 20:34



Човек не може нищо нормално да чуе по тия радиостанции(Поне по американските,с българските не знам как е,защото не ги слушам).По едната-коледен уикенд.Другата пък я направили изцяло с коледен формат до края на годината.Трета, макар нищо да не е обявила официално,на всяка 3-а песен пак пуска нещо коледно.
Аман от тия бози бе,с това престараване като нищо може да накарат всеки нормален човек да намрази празника.



Тема Хих:-))) [re: минaвaщ]  
Автор Maлka Hoщнa Myзиka (essence of...)
Публикувано20.12.03 21:39



аз ако знаеш на Джордж Майкъл как съм му вдигнала мерника още от миналата коледа и с какво удоволствие бих му напълнила д-то с патрони за глигани
Да не говорим какъв кошмар е да надпишеш n на брой коледни картички и да измислиш n на брой вариации как да кажеш Весела Коледа или Честита Нова Година без да се повториш
Споделиха ми наскоро, че най много хора превъртали и изколвали семействата си по коледа. Бройката се увеличавала особено драстично, ако има и пълнолуние
Извод: за всеки случай вместо имел ползвайте чесън и по добре внимавайте кой ви се промъква през комина и с каква цел го прави


...to see with eyes unclouded by hate...


Тема Пара-рапапам-памнови [re: минaвaщ]  
Автор Jassen (ентусиаст)
Публикувано21.12.03 01:25



И мене по Коледа ме хваща алергията към коледните песни.
В БГ ситуацията е по-поносима. И все пак... втръсва.

... и след дълъг път аз пак видях
изгрева след гаснещия ден...


Тема Re: Пара-рапапам-памнови [re: Jassen]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано21.12.03 09:04



Да,определено писва-още повече,че реално погледнато това са си съвсем обикновенни дни.
Е,ако изключим,че са почивни/ваканционни,де-това е и единственото,което може да ме омилостиви по повод Коледата.



Тема Хих:-)))нови [re: Maлka Hoщнa Myзиka]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано21.12.03 09:11



Да,особенно досадни са и пожеланията,и даже не само да ги пишеш,но и да ги получаваш.
Ама какъв чесън,ти пък.Направо се въоръжаваме до зъби,макар че има опасност и ние да поизтребим доста народ така.Но за да се попредпазим от такива мисли,спираме всички медии,запасяваме се с любимата си музика,обичайната,която слушаме;затваряме се в стая,където няма елха или нещо подобно,и готово



Тема Подписвам! Подписвам! Подписвам!нови [re: минaвaщ]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано22.12.03 16:11



Точно с българските си е зле! Като пуснат онези невинни детски гласчета да редят "Бог", "Господ", "Свети отец" и намсиквоси, ми иде да сритам радиото. И всички както са се засилили да правят "коледни" произведения (щото, нали, количество трябва да има, та да се пуска!), не се и слушат какви текстове са сдиплили.

Наистина е досадно. Демонстративно ми идва, пък не обичам.



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Re: Подписвам! Подписвам! Подписвам!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано22.12.03 16:54



Да,същото е с детските гласчета и по американските.А гледам и тук с цялата си наглост направили коледно радио.
Но то да бяха само радиата.Всеки втори на всяка втора дума пак Коледа споменава.Досаден празник и това си е.И е пълно с лицемерие,всеки си залепя някаква усмивка като че ли Коледата го задължава да бъде супер щастлив и всякакви подобни простотии.На всичкото отгоре ако се държиш нормално те взимат за някакъв супер безчувствен особняк.



Тема Re:нови [re: минaвaщ]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано22.12.03 17:01



Ами какво ще кажеш за Дядо ми Коледа, танцуващ на "Мимас"*? Е лицемерие де! Оффф, не знам. Аз... не ме бива да подскачам по празници. Даже мислех да не каним компанията в къщи за Нова година. Не че няма да наготвя, наредя и запразнувам. Но... твърде интензивни атаки отвсякъде и ми се прииска спокойствие.

Хм, това ме подсеща да ви препиша тук нещо от един днешен вестник, но ако остане време.




- - - -
* Арабското с дюнерите имам предвид.



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.


Тема Re:нови [re: Бeзcъннa]  
Автор минaвaщ ()
Публикувано22.12.03 17:11



Аз за Нова година ще съм пред РС-то-по-голямо спокойствие от това,здраве му кажи



Тема Re:нови [re: минaвaщ]  
Автор БeзcъннaМодератор (няколко)
Публикувано22.12.03 17:45



А, чак толкова спокойно не ща! Чак пък пред РС-то!
Още не са ми стоварили редовните ракети в дрешника, но вече предусещам установките на балкона ииии бе няма да е спокойно. Само дано народът дойде поне малко по-късничко, че да имам време за баня след печката, че други години все тъгъдъчкам...

Мисля, че все пак да се посреща Новата година без компания е кофти. Но ти си знаеш де. Приятно нетстване, щом така си решил.



- - - -
Сарказмът е братовчед на гнева.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.