Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Черргххррррвенооо!нови  
Автор БeзcъннaМодератор (далеч)
Публикувано13.11.03 12:55



Що пък да е агресивно червеното? Агресивно ли е? Сега. Всички знаем, че природата е дала тая окраска на опасните животинки - змийчета, месоядни растения, разни такива, мда. Човекът съзнателно или не си избира цветове за "опаковка"? От една страна точно червеното било агресивно, но от друга (по някакво изследване ли, статистика ли беше) гледам, че всичко ярко било агресивно. Та питам се - любителите на червен цвят в гардероба са ли много агресивни? И от друга страна - са ли тези, които нямат нищо червено - крайно пасивни? Някакви впечатления?


- - - -
Темата се посвещава на двойката от първата маса вляво до стълбите. Вие де, вие, с червения пуловер на белите черти Хех! Звучи "Wonam In Red" за по-срамежливите в ъгълчето.




... изрязах слънчоглед в лицето си...



Тема Prosto me kefishнови [re: Бeзcъннa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано13.11.03 13:27



Otidox da si proverja statysa. Eto spisak

Chervena ranica
Cherveno listche, sganato na dve s edin telefonen nomer, deto ne pomnja na koj e (da ne zabravja da se obadja)
Chervena bareta
Chervena kanadka kam neja
Cherven telefon (tyk nishto ne mojem da storim, takiva gi razdavat ot DTK)

Polazixa me samnenija dali ne sam agresivna
Ogledax se naokolo, nikoj s cherveno.
Obache vidja li njakoj, shte go pozdravja ot teb









Тема Re: Prosto me kefishнови [re: 4eHe]  
Автор БeзcъннaМодератор (далеч)
Публикувано13.11.03 13:39



Хи-хи-хи! Имаш данни, споко! При мен разследването даде следните резултати:

- Червени капачки на цялата стъклена навалица в кухнята.
- Червена чаша за кафе (тази, любимата, лична).
- Червена елекогрейка (само за в къщи).
- НИЩО червено в гардероба.

Започесвам се на тема антиагресия, антистраст и антиквототам?

Компенсирам с колата обачеееее!
Не че е червена де, но вади очи, май.




... изрязах слънчоглед в лицето си...



Тема Re: Черргххррррвенооо!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано13.11.03 13:59



Любима тема Включвам се веднага, като виден спец по червеното, и щот съм с червена блузка

Не си много справедлива с месоядните растения според мен - червеното си е един вид предупреждение все пак: "ела да те изпапкам", ноо за умните които могат да четат - на останалите им действа като примамка.. Другият вариант който се среща в природата е "много съм отровна", което някои ще успеят да разпознаят като защита чрез заплаха... Типичен пример - калинката Кое е истински опасно/агресивно? Да си виждала някъде червена пантера или червен кротал?!

Повечето хора, си определят един господстващ цвят за един дълъг период от време и го държат в себе си, до някаква степен даже се индивидуализират с него, а междувременно носят дрехи които му импонират(както в примера с месоядните растения) или контрастират(и така допълват липсващото вътрешно - като при калинките). По този начин сами се ограничаваме ако питаш мен..

Иска ми се както в гардероба така и в себе си, да имам всякакви цветове... да мога да почувствам в мен хармония като дъга... И да мога по собствено желание да накарам някой цвят да излезе в даден момент пред всички останали, а после пак да го скрия - да ги подчиня, да бъдат в моя власт Така ми се иска да бъде, макар че далеч не съм го постигнала


Иначе червено имам в гардероба колкото искаш, както и в интериора Но също и черно, бяло, кафяво, зелено, синьо, виолетово, сиво, а това лято установих че адски ми ходи и розово Btw невинно розово и скрито червено - това е най-опасната комбинация..

You cannot achieve the impossible without attempting the absurd.

п.п. като се замислиш така е и с връзките - от всички цветове трябва да има, иначе не е пълноценно

Редактирано от cлънчorлeдka на 13.11.03 15:20.



Тема Re: Черргххррррвенооо!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор minalo (Присъстващ)
Публикувано13.11.03 14:15



Пурпурно червено-цветът на кралете!Червено вино-ако може,да е мелнишко.То за бяло,няма песен.Капка кръв,върху бяла завивка.С една дума,цветът на живота,е червен.



Тема Re: Черргххррррвенооо!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор OPEX (костелив)
Публикувано13.11.03 14:35



Я и аз да се изповядам в червено...

1. Червено-оранжеви спортни обуща.
2. Червено черни пак обуща, но не спортни + чанта за тях.
3. Едно райе червено върху риза.
4. Собствената ми кръв. Някои имали синя, ама мойта си е червена.

Не го долюбвам иначе тоз цвят, виж зеленото си е друга работа, особено жабешкото, а и въобще всички нюанси на зеленото.
За мен другите казват, че съм много спокойна, едва ли не темерут... Може и да са прави донякъде.

Аз се определям като зелена, демек неузряла....

"БОГАТА съм - имам си всичко, което няма цена. Усмивка, възторг и душа..."


Тема Re: Prosto me kefishнови [re: 4eHe]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано13.11.03 14:51



Чене, не се подмазвай на модераторката.



Тема Re: Prosto me kefishнови [re: searcher]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано13.11.03 15:24



retarded,
begaj da prosish
Ili i toja mesec shte te xrani BT









Тема Re: Черргххррррвенооо!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор alexxander ()
Публикувано13.11.03 16:19



В червеното има нещо, което на повечето хора им харесва. Аз червеното си го обичам още от малък.
Сега направо съм влюбен във всичко червено, макар че като одежда не винаги е подходящо. Казват, че съм агресивен, но аз се определям по-скоро като силно емоционален и избухлив. Бързо паля, бързо гасна.
Та, хората обичащи червено не са задължително зверове.



Тема Re: Prosto me kefish [re: 4eHe]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано13.11.03 16:35



Не мое цял живот да се подмазваш. Вече ти е станал като условен рефлекс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.