Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 15.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Happy Halloweenнови  
Автор (Църна Маца)
Публикувано31.10.03 01:33



Бау!





Love is not a mood, but a dynamic way of being.

Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано31.10.03 09:35



не ме стрескай така бре
уплах мое да хвана



Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор БeзcъннaМодератор (далеч)
Публикувано31.10.03 11:01



Ей какви хуууубави тикви и вещички имаше там, дето си гледах аз за картинкиииии, ама не са достъпни от мрежата сега, трябва да свалям клипче, и после да го качвам, пък кача ли го в хит, ти няма да видиш, абе с две думи - честит ти Хелоуийн (така ли, че не ми се превключва), сега ако може да ми кажеш каква е точно тая изгъзица, моля. Не го хващай като лоша дума обаче, на мен ми е забавно, а и всичко, което хората правят заедно, ме вдъхновява някакси, просто съм любопитна защо и откъде-накъде се правят тия изпълнения, а, да също и какво точно се прави. Питам сериозно. Тука ще празнуват в Софияленд довечера и аз си представям как ще се намъкнат младежи в тениски с черепи и ще има една-две-пет островърхи шапки, може би предимно черни дрешки, но дали народа знае какво точно трябва да прави, как мислиш? Или каквото наредят по микрофон? Интересно ми е. Сигурно най-вече защото няма да мога да отида да видя това шоу лично, та се чудя. Може пък да подпаля съседите, а?

Сериозно, казвай, втори ден съм на тема апликацийки, конструкцийки, духани яйца за правене на животинчища, пластелинчета, лепилца, днес като нищо може да изкопам нещо за фенер (ако намеря тиква примерно?), така да се каже да образовам детето и да се похилим? Мда.


Аааа, и понеже ВИ сигурно ще мине чак довечера, който знае кое как и защо по тоя случай, да ми сподели, може ли?




... изрязах слънчоглед в лицето си...



Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано31.10.03 11:34



Аз ве4е си украсих дома!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор MaPBuH (SWMP)
Публикувано31.10.03 11:55



rppppppppppp



--
En ret'udi panda nast'i adela macha

Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор Mapи ()
Публикувано31.10.03 13:30



А аз вече се снабдих с тикви - 2 броя за довечера.



Тема Хлапетонови [re: BИ]  
Автор Gatsby© (МногоГамен)
Публикувано31.10.03 13:44



изпразва разни ученически раници цяла нощ.
И сега още се подготвя.
Да имал достатъчно за довечера.
Като звънят по къщите и им дават бомбони и лакумства.
Че 4 голями сака нямало да стигнат

окарината е на грънци - още въпроси?


Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор БeзcъннaМодератор (далеч)
Публикувано31.10.03 22:53



Мммтакаааа... Понеже за пръв път когато някой спомене кога е това нещо, ми се намира време, жертвах се за тиквен фенер. Абе малко мирише на печенко, но не се запали де. Ако излезе хубава някоя снимка, като си свърша лентата, ще ви пусна. Хех, звездички по тавана, веселба!


Обаче бас ловя, че на хамериканците са им по-меки тиквите! Фффффф!




... изрязах слънчоглед в лицето си...



Тема Re: Happy Halloweenнови [re: BИ]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано31.10.03 22:58



Защо не предупреди в заглавието, че не е подходящо за малки деца? Сега няма да мога да заспя

Aledar~


Тема мяу [re: BИ]  
Автор __SpOO__ (me0w?)
Публикувано03.11.03 00:36



маца маца

мерси



Cause the light I shine on you
Is what you gave to me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.