Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано23.08.03 23:22



Един споделен женски принцип гласи: "Казваш, показваш, доказваш!"

Ето и малко разсъждения по темата.

Мъжа е този, който най-често прави "заявката". Тоест показва интереса си към някоя жена.Тя от своя страна трябва да му отвърне по някакъв положителен или отрицатилин начин.Но нещата никога не приключват до тук! Жената в последствие "изважда" дългия списък и започва "полевите" тествания на "истинноста" на чуствата на мъжа.
Той от своя страна се впуска в бясна надпревара да доказва нещо, което е едновременно толкова възвишено и същевременно здраво вплетено в материалния свят.Започва да материализира "истинноста" на чувствата си.
Разбира се, материалното не е единствената форма да докажеш чувствата си.Общоочаквани са доверието, уважението, толерантност и т.н.

До тук и на мен почти всичко ми е ясно.Но!

Голяма част от жените твърдят, че още в първите 5 минути след запознанството с "Х" са наясно с чувствата си/му. /поне от мойта скромна извадка/
И на въпроса: "Защо тогава се губят време и нерви да се доказва горния принцип?" Отговор не ми се дава.

Аз лично предпочитам любовта от пръв поглед защото е икономия на време и пари! Въпреки, че ми се е случвало само веднъж в живота.

Е? Някой може ли да ми отговори? И кой е най-добрия начин да докажеш чувствата си?



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Slona_sf]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано23.08.03 23:48



Твърдо съм убедена, че жените сме тези, които правим първата стъпка. Второ, тез работи нямат нужда от много приказки. Мъжете, като правило, не обичат много да им се дърдори на главите. И си мисля, че момиченцата от малки трябва да бъдат учени на това. Както, може би, доколкото съм чела, се обучават гейшите. А, и много е важно, как ти мирише партньора.

Успех

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Slona_sf]  
Автор Lora_C (encaged)
Публикувано24.08.03 04:55



Мога да ти се разгърна с 5 км постинг по въпроса, кажи, ще го направя

накратко

има една ме малка част мъже, които се сещат в интервала 22-23 часа че са мъже
и че жената останала с тях е най-красивата на света или поне най-красивата в стаята или най-малко им е под ръка

а на сутринта ...

все нещо вярно има


Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Slona_sf]  
Автор kaldex (ентусиаст)
Публикувано24.08.03 05:20



kak ti zvuchi 7 godini da ne poglejdash druga jena...



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Slona_sf]  
Автор Vitale (новак)
Публикувано24.08.03 10:38



Не почувстваш ли онази тръпка,от която ти прималява още първия път-не я чакай да дойде отпосле.
А що се отнася до "материалното,като начин за доказване на чувства",
тогава до себе си ще имаш човек,който ще обича вещите ти,а не теб.
Разговара за платената любов е друга тема-там "чувствата" са изцяло
материализирани.Кеш.



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Slona_sf]  
Автор Well (Летяща Чиния)
Публикувано24.08.03 11:09



Общоизвестно е че най-добрия начин да се докаже нещо, е да се реализира. В този смисъл най-добрия начин да докажеш чувствата си е да ги преживяваш. Тоест, няма нужда от доказателства, а от живеене. А вечната несигурност у жените е страх че ще бъдат захвърлени именно когато се отдадат изцяло и това е голяма пречка в личния им живот - с този страх страха им намира реализация. Както се казва - страхът е най-опасният враг понякога.
Наистина жената усеща дали има чувства към нея. Но това съвсем не е сигурно на 100%, а когато и тя започне да има чувства, естествено иска гаранция за сигурност и тогава се сеща, че не е 100% сигурна ... и започва да се страхува и прочее...

*



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: 4avdar4e]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано24.08.03 11:37



Ще ме извиниш, обаче множеството жени чакат на гюме. Пича е абсолютно прав, според мен. Момиченцата да бъдат учени?! Айде стига бе, това да не е бизнес? Модел на поведение ли ще наложим, какво?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If I seem superhuman I've been misunderstood


Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: 4avdar4e]  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано24.08.03 17:44



За миризмата съм съгласен, но пък и да може да върже едно изречение няма да е зле.
Ти мислиш ли, че ще можеш да се справиш с мъж който не говори?



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: BladeMF]  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано24.08.03 17:53



Ми той модела на поведение вече мисля, че се е наложил.Иначе не разбирам защо в последно време ми се струва, че всички жени се държат по един и същи меркантилен начин? /който описах/
Та като ще "пазаруваме" защо ни се сърдят, че ценностите ни куцали?



Тема Re: "Казваш, показваш, доказваш!" /чувствата си/нови [re: Lora_C]  
Автор Slona_sf (твоя приятел)
Публикувано24.08.03 18:01



Не се и съмнявам.

Винаги съм казвал, че това че си на диета не значи че не можеш да прегледаш менюто.
Вие жените често пъти преигравате и ставате жертва на собствената си наивност, че мъжа "ще прояви разбиране" и ще "присъства и на обяда" на следващия ден.
То е като да размахваш кокъла пред носа на гладното куче и да очакваш то да стои мирно и да не те приема на сериозно?!

А за не малката част от мъжете хората са казали "Паднели ти - здраво дръж!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.