Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема хроника на една седмицанови  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано19.07.03 22:34



в споделено.

ден 1. Джейн пак е депресирана, това я кара да забележи, че темите в любимия й клуб незнайно защо са понамалели, поизчерпали са се, сякаш все по малко са хората, които искат да споделят как котката им е повръщала сутринта, как любовта ги е зарязала или как прегърбена бабичка ги е погледнала накриво в рейса, предизвиквайки екзистенциални мисли с погледа си... Всъщност първите две категории може би не са намалели, а са се прехвърлили към клубове "котки" и "любов", докато третата категория има временен спад, поради дефицит на прегърбени бабички из задушните рейсове.

ден 2. Джейн си припомня колко непоследователни и дразнещи са чене, уф и др., става въпрос за изключително дразнеща непоследователност и същевременно съдържаща в себе си една странно успокояваща сигурност, с която човек може да каже, че те и занапред ще са не по малко дразнещи и непоследователни каквото и да се каже или направи - мъничка сламка, за която човек може да се улови в този несигурен свят.

ден 3. сякаш за да покаже колко е несигурен, светът /в лицето на клубовете на дира/ се скапва и никой не може да се регистрира в профила си. изведнъж специалният статут на клуба, според който там могат да пишат само регистрирани, се оказва нож с две остриета, което е особено тежко за Джейн, която тотално изперква поради невъзможността да обсъди започнатата тема и почва да псува поименно всички админи в съответния клуб, въпреки че въпросните админи вероятно са нито помалко нито повече некадърни от предишните, а просто точно в този момент пиянстват някъде и ги боли ****, че клубовете са се скапали - нещо което отдавна можеше да се очаква при такава огромна, постоянно нарастваща база данни /изобщо на кой му е хрумнало да пази архивите.../.

ден 4. клубовете се оправят, но не й положението в споделено. там е все така тъпо, въпреки че за щастие на Джейн най сетне може да се развие дискусията относно чене, уф, лачо и т.н.

ден 5. пак е тъпо.

ден 6. на питон му става толкова тъпо, докато се мотае в лубимото клубче, че решава да се заяде с модераторите, които както винаги се връзват /в лицето на безсънна, защото кръг вероятно е заминал някъде да медитира сред природата/.

ден 7. безсънна пие аспирини и като контузен футболист на обезболителни събира сили да излезе от тоалетната, където си е издрайфала червата, и да напише огромна, ненужна тема, пълна с неща, които всеки знае, а ако не ги знае, то най вероятно е, защото не го интересуват изобщо, което от своя страна ясно сочи доколко е склонен да прочете толкова дълга тема.

никът на джейн е откраднат, после върнат и т.н.





епилог.

за 2 часа в клуб "счетоводство" биде обменена 5,349 пъти повече полезна информация, отколкото през последните 5 месеца и 3 седмици от съществуването на клуб "споделено".

на въпроса към автора на настоящата тема "а в такъв случай как бихте определили темите и коментарите към тях (съвсем не малко на брой), намерили място в клуба през споменатия период, а и преди него?", той /т.е. аз/ е склонен да отговори едносрично: шум.



Тема Re: хроника на една седмицанови [re: Cивия вятъp]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано19.07.03 22:38



e towa e to da si sh4etowoditel... winagi se izplashta...

Всеки ден благодаря на бога че ме е създал атеист


Тема Re: хроника на една седмицанови [re: Kpъr]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано19.07.03 22:44







Тема Re: хроника на eдин вятърнови [re: Cивия вятъp]  
Автор ()
Публикувано19.07.03 23:25



Защо ли пък вятърът се появява, само когато регистрира. Интересен въпрос.
Това ние го знаем, копеуе! Нещо друго от общата генИЕкологуична картина да каужеш, което да е разуично от общия профил на импотенноустта?
Или да те пиушем в графата обикновен повей суед тоаует?

Acropolis adieu

Редактирано от yф на 19.07.03 23:39.



Тема П. С. копеуенови [re: Cивия вятъp]  
Автор ()
Публикувано19.07.03 23:30



Недей да се плашиш, че никъде не си споменат. Нали все пак се изказа. Така де, върза две изречения, както си можеш.

Acropolis adieu


Тема искрено пожелание, Ветренови [re: Cивия вятъp]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано19.07.03 23:42



от сърце ти желая да ти откраднат ника, да пишат от твое име пълни глупости, да ти четат бележките, да ти променят профила и други подобни хубости. ама готова съм да платя на някой хакер да ти го стори.

и ще си представям как ще се чувстваш. много ще ми е кеф да си представям. и хроника ще напиша.

всъщност защо ли наистина не наема някой хакер, за да се почвстваш и ти малко като обикновен човек, който може да има неприятности, а не като някакъв бог-съдник, който наблюдава дребните човечета отвисоко и им раздава оценки?

знаеш ли, че сериозно се замислих по въпроса да ти спретна това удоволствие.

IMAGINE...


Тема Re: ами...нови [re: yф]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано19.07.03 23:45



когато си искам се появявам :))

що, ти на стаж ли си тук, някаква квота ли покриваш, разписание ли спазваш? :)

и защо си изпростяла, какви са тия копеуета?



Тема Re: ами...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор ()
Публикувано19.07.03 23:47



Цитирам "Хиподил" поне, а ти?

Acropolis adieu


Тема Re: искрено пожелание, Ветренови [re: Джeйн]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано19.07.03 23:51



от сърце ти желая да ти откраднат ника, да пишат от твое име пълни глупости, да ти четат бележките, да ти променят профила и други подобни хубости.


о, Джейни, бележки почти не получавам, не ми пука дали някой ще ми ги чете или не, а за писането на пълни глупости - наистина ще е готино ако някой ме замести в това :))) тъкмо ще мога да си почина известно време

кофти е, когато части от живота ти се пренесат в интернет, мисля си, че при мен все още не се е случило...



Тема Re: ами...нови [re: yф]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано19.07.03 23:55



леле, уфи младее, хиподил слуша... хехе :)))

и аз едно време слушах хиподил, ама тогава псуваха повечко...


мисля си дали е кофти да си пластична безформена маса в ръцете на масмедиите? :)

не знам, ти кажи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.