Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клубът ви?нови  
Автор Oлмaши (зрител)
Публикувано20.06.03 12:31



Разглеждах си дървото на клубовете на дирбг и случайно установих че в този клуб кипи бурен живот....
И ми стана много любопитно -как стигнахте до тук, как решихте да останете , защо решихте да останете, ей такива въпросчета ме мъчат....
Докато превъртах онуй чудо долу вдясно няколко пъти мярвах заглавието му , но някакси го асоциирах с БТВ през делничните утрини , Искрено & Лично (това не е обида де.. И комплимент не е....)
Сега отивам да обядвам и като се върна се надявам да има барем 3-4 отговора. Много мразя да пиша залудо и темата ми да потъва като камък... комплексирам се , мисля си че съм и нищожество и никой не ме обича.. та моля ви спестете ми това и отговорете
Ваш ред е !
Благодаря !

...е come il fiume
giungerai a me...


Тема Re: Клубът ви?нови [re: Oлмaши]  
Автор BladeMF (Loner)
Публикувано20.06.03 12:40



Поне това, което аз виждам в този форум е някак по-културна дискусия на по-сериозни теми. Затова все още съм тук. Ако се загледаш в останалите форуми, не че съм посетил много, но съм карал напосоки общо взето, като ми е било скучно, ще видиш, че там има главно псувни и лични нападки. Общо взето някой вземе, че напише нещо и впоследствие основния довод, с който се спори е: "Ти луд ли си бе, нещастник".

Искам да кажа, че човек пише нещо по-сериозно тук и получава по-сериозно някакси отношение към постинга си и това, което изразява той. Пък и общо взето не съм забелязал простаци тука (от тия с речник от 15 думи и половина, от които 10 са псувни). И според мен има по-интелигентни хора тук. И разговорът е на ниво.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
If I seem superhuman I've been misunderstood


Тема Re: Клубът ви?нови [re: Oлмaши]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.06.03 13:24



е да ама в искрено и лично може да видиш как водещата шармантно си кръстосва краката като камилска птица
ти задаваш платени въпроси




Тема Re:нови [re: PYTHON]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано20.06.03 13:38



това с краката мога да го видя на всяка витрина под червена светлина




..and I can give you a trouble that you cannot handle


Тема Re: Клубът ви?нови [re: Oлмaши]  
Автор drop_of_water (жива)
Публикувано20.06.03 13:43



На мен ми харесва тук.
Можеш просто да споделиш и да не получиш интереса на хората, които влизат да те четат. Моята цел при влизането в клуба не е точно събирането на аудитория. Поне според мен човек, влизайки тук, се обръща към себе си и се разучава, а и се научава да разбира по малко и за светоусещането на други хора.
И е вярно, че тук няма деформатори на понятието "човешко отношение".

Когато в мен вали, когато в мен вали...
Тогава те обичам много силно.


Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.06.03 14:12



за китайски ресторанти ли намекваш



Тема Re:нови [re: PYTHON]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано20.06.03 14:19



Приличам ли на човек, който влиза в евтини ресторанти ?




..and I can give you a trouble that you cannot handle


Тема Re: Клубът ви?нови [re: drop_of_water]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано20.06.03 14:25



много точно описано, защо се чете/пише и че всъщност има дори това което изглежда да го няма... така е...



"Търся жилище в района" /Обява в рейс /

Тема Re:нови [re: 4eHe]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.06.03 14:32



goworim за заведения за бързо хранене все пак май нали?



Тема Re: Клубът ви?нови [re: Kpъr]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано20.06.03 14:58



сега и на мен ми се изясни
не знаех че хората си говорели на себе си тук

понякога даваш ли си сметка ква задръстена работа тук или не си даваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.