Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:05 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Ех, да можех и аз таканови  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано29.05.03 11:20



да споделям...каква тема само щеше да заформя, ехеееееей... Както и да е. Ето го и моят проблем. Някак си все не ми идва наум, че може да се пише за изтърканите неща от живота. Там, пред панелните бллокове, върху грубо сковани пейки от умелата ръка на анонимен домашен майстор са седнали бабички, които оживено дискутират. Сигурна съм, че разговарят за завистта (аз не съм от тези как`Сийке), за ревността (не са хубави тези работи), за изневярата (ту би ор нот ту би), за мъжа и жената интимно, Левски - ЦСКА, за манЕпОлацията (тфа са пълни изроди, да знаете). Истината е, че богатите също плачат. Доказват го 876 епизода и километри целулоидна лента. Така е, драги зрители. Колкото и за умни да се мислим, все някой е казал нещото преди нас и то десет пъти по - добре, независимо дали сме на 2-3 водки или на по - малко.
Как да разрешим този заплетен проблеееееееееееем. Ами как. Например, млъкваме като риби. Но това не е интересно. Ето го изходът. Правите си шоу програма от десетина теми, подбрани от различни области на изкуфството, науката и спорта. После малко сърфинг из интернетъ и подбирате възможно нааааааааай световно неизвестните пичове от съответните области. Зазубряте автобиографиите им, творчеството им и интервютата им по жълтите издания, след което само издебвате удобния момент. Ха некой е почнал да говори за Шостакович, вие незнайно как замесвате в историята някой си Крушченко (но трябва да има такъв, иначе по - подлите ви познати ще ви хванат в издънка) и така. Те - Шостакович, вие - вашето си знаете. Постепенно завладявате разговора, всички млъкват, а само вие говорите. Спирате чак, когато им досадите до смърт, но вече всички са извън всякакво съмнение, че човек (вие), който знае всичко за някакъв гъз, учител по музика в Задунайцк, Украйна, 1889-1926 и забележителен с това, че написал единствената опера за руска тройка и шотландски гайди, нема, ама нема начин да не знае всичко "от - до" за Шостакович, Бетовен, Стравински и прочее известни, повтарям, известни, но втръснали на масовата публика от млади и напористи интелектуалци творци.
Това е. Мерси.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Re: Ех, да можех и аз таканови [re: marta_s]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано29.05.03 11:28



не може да сме 2-3 водки само



Тема Re: Ех, да можех и аз таканови [re: marta_s]  
Автор ()
Публикувано29.05.03 11:30



Ха! Точно така!
А иначе той е Хенрих Гаврилович Крушенко! - катедра по химия, Московски технологичен институт!)))

Acropolis adieu


Тема Re: Ех, да можех и аз таканови [re: PYTHON]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано29.05.03 11:31



Това си Ви е Ваш си проблем, а не наш си. Ний сме гений, можем всичко.

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Този е друг бе!нови [re: yф]  
Автор marta_s (калпазанка)
Публикувано29.05.03 11:34



Нашият е Вячеслав Гаврилович Крушченко. При това, баща му е българин, това го прави още по - забележителен. Може ли сега такова невежество, питам се....

Там, где эллину сияла Красота, Мне из черных дыр (!) зияла Срамота...


Тема Катонови [re: marta_s]  
Автор lady L. (мър мяу мър мяу)
Публикувано29.05.03 11:37



не ви се харесва, горе има едно надписче "ИЗХОД". Ей с такива големи букви са го сложили хората специално за духовно, морално и нравствено извисени особи като вас, дето други неща ги вълнуват.



Тема Re: Ех, да можех и аз таканови [re: marta_s]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано29.05.03 11:37



мое па и да не ние никаков проблем
никаков
след 3 водки всички са гениииииииииииииииии
това с и ли е или е с й ?



Тема Re: Този е друг бе!нови [re: marta_s]  
Автор ()
Публикувано29.05.03 11:39



Не, мисля, че познанията ти не са дъстатъчно задълбочени. Ти говориш за Вячеслав Гаврилович Степанов - руски спортен журналист, за който има съмнения, че майка му е молдовка от български произход.
Ако помниш даже неговия фундамантален труд за олимпийските игри.

Acropolis adieu


Тема Re: Този е друг бе!нови [re: marta_s]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано29.05.03 11:39



тия да не са от магаданския .................
да питаме слави трифонович
той ги знае



Тема Re: Катонови [re: lady L.]  
Автор PYTHON (няма)
Публикувано29.05.03 11:44




ти защо си така груба към нас духовно, морално и нравствено извисените?
ние да умираме ли ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.