Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема НЕ МЕ ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Автор Angel*Hearth (prascho)
Публикувано26.04.03 20:14



Мразя тялото си. Мразя начина, по който се разлива във всички посоки. Мразя тези мазнини. Понякога ги хващам в ръка както са на гънки и ми се иска да ги отрежа.
Напих се и дойдох тук да се оплача. Омръзнах си сама на себе си, защото съм една свиня. Свиня и нищо друго. По цял ден се тъпча. Станах 85 кила. Но не това ме дразни. Дразни ме, че си въобразявам, че някой мъж би могъл да ме хареса. Никой не харесва прасетата като мен. Вече дори и не правя усилия да отслабвам. Като съм на диета и ставам злобна, крещя на всички и тряскам врати. А да, чупя пепелници. Вместо да се ограничавам се отдавам на понички и чипс. Моята единствена любов. Вместо това искам мъж. Искам мъж! Ебаси как звучи. Искам да ме прегръщат, да ме галят, да ме докосват и да се отнасят към мен като към красива жена. Знам, че няма да стана красива дори и да отслабна. Ще стана невзрачна. Но не ми пречете да се заблуждавам. Имам си специална теория: нарочно си набелязвам мъже, които не мога да имам, и ги обожавам отдалеч в продължение на поне на година. Фантазирам, какво би станало, ако. Ако съседът направи нещо, ако онова момче ми се усмихне, ако, ако........... Но това "ако" никога не идва и аз си оставам девствена.Успешно съм си сложила маската на самоуверена жена, дори се правя на вряла и кипяла. Много се напих........... Поне може да съм искрена?! Че завиждам на жените с телла на тигрици. Завиждам е меко казано. Мразя ги. Искам да ги издера, толкова са самодоволни. Аз какво да направя, че съм свиня? Ето казах го: СВИНЯ СВИНЯ СВИНЯ!!!!!!!!!! Външността е най-важното за мъжете.
Мога пак да започна да повръщам, не беше лошо и поне не дебелеех. А може и да се самоубия. Омръзна ми да се лъжа, че нещо ще се промени................ Няма!!!!!! Ще бъда все така дебела, незабележима и излишна. Никой няма да забележи, че ме няма. Защо продължавам да се лъжа? Че някой ще ми се обади, след като ме е зарязал? Че поредната ми слабост ще ми обърне внимание? Не и докато се търкалям. Усещам как скоро ще започна да се извъртам за да минавам през вратите.
Отивам да ям баничка.
После може и да се самоубия.



Тема O-o-o...нови [re: Angel*Hearth]  
Автор vladisss (.)(.)
Публикувано26.04.03 20:53



Имам една позната, която е около 100 кила, ама е наебала повече мъже от всички други жени, които познавам... Да... Момичето си има подход... Бил съм свидетел, как по време на купон си забива някой тип - направо ме възхищава с умението си да оплете някого...




Тема Леле мале...нови [re: Angel*Hearth]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано26.04.03 20:55



Чакай малко/ако все още си жива де:)/!!! Да не мислиш,че самоубийството е решение? Да,това е изход и то най-краткия и лесен,но кой е казал,че ЖИВОТЪТ ще е лесен?
Мислиш ли,че злобата,зажистта, самоунижението, бездействието,напиването и тъпченето са изход?Защо трябва да т казвам неща,които вече знаеш? Те са само най-краткия път към депресията и най-лесния начин да се предадеш. Защо не се вземеш в ръце-85кг не са критичен случай,да,доста са,ама не са критичен случай!!За няколко месеца можеш да постигнеш доста ако пожелаеш,ама наистина да го пожелаеш и не да си останеш с желанието ами и да поработиш по въпроса. Бих ти казала,че мнението на другите е без значение,но няма смисъл да го правя,защото самата аз знам,че не е така :) Но пък ако си мислиш,че заслужават да се гръмнеш...в голяма грешка си.
Вместо да се комплексирасх и самообвиняваш...вземи решение какво смяташ да правиш с живота си и с тялото си.Ако си мислиш,че отгоре ще ти падне готиното тяло...пак си в грешка. И все пак не може всички да са като богини на красотата! Вярно,на мъжете им се иска,ама и те не са идеални...тъй че да не искат много много:)
Вземи гледай "Дневникът на Бриджит Джоунс" -абсолютно филм за теб.
И стига с тия комплекси,че ми писна-само факта,че си жена ти дава право на самочувстие и повод за гордост.Само това разбира се не е достатъчно,от теб се иска да направиш останалото ,за да бъде картинката ако не идеална то привлекателна. Знам,че на думички звучи доста лесно,а всъщност не е така,но те хубавите неща ставали трудно...Занеш ли,че най-ужасяващото в теб в момента са не 85-те ти кила, а липсата на каквото и да било самочувствие,комплексите и ужасния начин ,по който си мислиш,че ще решиш проблема.Опс,да го решиш ли казах?Не,тио определено не искаш да го решиш-а да избягаш от него,ама да ти кажа хич не си избрала подходящия начин.
Освен това си и неблагодарна! Знаеш ли колко по-нещастни хора има?И най-лощото е ,че те са безсилни срещу нещастието си,а ти не си! Те са зависими от нещо или някой друг,а ти?Ти си зависима от собствената си воля,от мързела си по-точно! Стой си вкъщи и се крий и той проблема ще се реши...Ама се и напивай и се тъпчи...че иначе идилията няма да е цялостна. Вземи се в ръце,че чак аз се нервирах...ама в крайна сметка живота си е твой-прави каквото искаш с него. Съветите тук са излишни просто. Може би в бутилката и поредната порция понички с чипс ще намериш по-добро решение...кой знае.Успех!



Тема Re: НЕ МЕ ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано26.04.03 20:57



Имаш си проблем, който трябва да решиш с воля. Няма нужда да спираш да ядеш съвсем, просто спри поничките и баничките. Ако пълнееш от хранене де, защото може и да имаш някакъв проблем с жлезите и/или хормоните. Открий каква е причината да пълнееш, и действай! Ако продължаваш така както досега, без да правиш нищо за себе си, това ще се превърне в психологически проблем (ако все още не е). Човек може да постигне всичко с воля и психика, затова първо настрой психиката си, и после започвай контролирано хранене. Казват, че разделното хранене имало голям ефект (всъщност не съм сигурна при този режим кое точно как и кога се яде, но може да се поинтересуваш).

И не е вярно, че ако отслабнеш, ще станеш невзрачна! Защото тогава психически ще се чувстваш по-добре, поведението ти ще бъде уверено и със самочувствие. А поведението и характертът са това, което ни прави привлекателни, не само фигурата. Всяка жена има чаровни черти, само трябва да открие кои точно са те и да ги подчертава по някакъв начин. За козметика - да не говорим колко много би могла да направиш за кожата и косата си, за очите и устните... за всичко, бе момиче! И не ми разправяй, че ако отслабнеш, и облечеш къса пола или тесен панталон, момчетата няма да те поглеждат! Такива момчета няма!

В момента си в дълбокото. Трябва малко по малко да самотренираш волята си, за един ден няма да стане. Опитала ли си да медитираш или чрез самовнушение? Има разни техники за всичко.

Важното е ТИ да харесваш себе си първо. Ако не се харесваш, и поведението ти няма да привлича. Затова забрави за мъжовете за малко и се сложи в ред ти самата, отвътре. Каквото отвътре - такова и отвън.
Затова не губи време. Внимавай какво ядеш, но няма нужда да стоиш гладна. И съчетай с малко спорт. И изобщо, намирай си занимания такива, че да ти отвличат вниманието от факта, че "си на диета". Изобщо забрави за "диетата". Ти няма да си на диета, само ще се храниш балансирано и целесъобразно :-) Ако си внушиш, че е трудно, то трудно ще бъде.
Хайде, пусни си силна музика, и танцувай половин час докато се изпотиш :-) Хем е приятно, хем е полезно. И я по-оптимистично! Помни, че само от теб зависи. Искаш ли го? Искаш го. Тогава защо не го направиш??

И не се самоубивай защото ако отслабнеш, сама ще направиш живота си по-интересен. Този избор изобщо не е за изпускане. Желая ти успех!

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема а таканови [re: BИ]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано26.04.03 21:07



абсолютно съм съгласна с теб
Само да кажа,че разделното хранене няма да има особен ефект,ако не го съчетае с доста спорт.Поне аз така си мисля,на мен само то не ми действа Това за танцуването е страхотна идея-може вкъщи,а може и с приятели на диско-ефекта е поразяващ И най-ми хареса това за излъчването,понеже го пропуснах-абсолютно си права. Да си жена означва не само готино тяло...А нещо повече.нещо много повече!Има доста добре изглеждащи момичета,които са абсолютни дървета...Те са нищо в сравнение с някои по-пищни дами,които наиситна имат поведение...Дори уважаемите мъже ще признаят ,че само красиво тяло не е достатъчно,нали така?



Тема Re: а таканови [re: _Razlichna_]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано26.04.03 21:26



И аз съм съгласна с теб :-) Ти пък си писала за това, което аз забравих - за комплексите. Те са липса на увереност, самообвинение и самоотричане. И изобщо, трябва да ядем, за да живеем, а не да живеем, за да ядем.
Пък има и пухкавички джентълмени, които не поглеждат кльощави момичета, а гледат да има нещо по-така... за пипане :-) Но дори и мъже с предпочитания към определен вид женска физика биха се заинтересували от жена от другия тип, която вътрешно ги привлича.
:-)

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.

Редактирано от BИ на 26.04.03 21:40.



Тема Re: НЕ МЕ ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано26.04.03 23:05



Еехх, всеки с проблемите си. Аз пък ИСКАМ още 5-6-7 килца. Ама няма!
Ни съ притеснявай, за всеки влак си има пътници, дет' се казва.

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Мен пък менови [re: Angel*Hearth]  
Автор Ckитницa (жажда)
Публикувано27.04.03 05:43



дразниш ти.
Айде, давай...хващай ножа и режи, ама гледай да е кадърно поне. Да не си прережиш вместо вените да речем сухожилията. Преди туй може да полееш с още бутилка или две или дори три. А също и да се натъпчеш като за последно. Такмо да създадеш малко работа на патоанатома, който ще разглежда вътрешностите ти на масата за аутопсии.
Мъж била искала. Хех. Да не би да мислиш че като си прекарваш времето в плюскане и самосъжаления и хоп от ИЕ-то ще изкочи мъжа на мечтите ти. Е, няма да стане сори. И на дъното на тоалетната чиния също няма да го срещнеш. Гаранция.
Дам, външността е важна. Много важна. Изключително важна.
Защото е първото впечатление което добиват от и за теб. Може да си умна колкото си искаш (макар че не ти личи много много от тоя постинг) може ИК-то ти да е 4 цифрено число (ако е така добре го криеш), може сърцето ти да е по голямо от гръдната ти обиколко и задника ти взети заедно...ако обаче мязаш на Годзила и имаш самочувствието на крастава жаба, забрави да намериш принца - бцв* принца да намери теб.
Лесно е нали...да изкрещиш отчаяно НЕ МЕ ЧЕТИ и да пляснеш 20тина удивителни и да седнеш да чакаш окуражителните и съчувствени изказвания на клубарите тук. Още по лесно е да се самообиждаш и да се самонавиваш как нищо няма да се промени каквото и да правиш. Ми да, продължавай с баничките и чипсовете и с разсъжденията в стил "що да опитвам, като е невъзможно". Тъй де...що да си правиш труда да се попромениш малко. То за това се искат усилия, не става с мързел и слабоволие...

Ти много добре си знаеш какво трябва да направиш нали?Тогава спри да дрънкаш глупости и почни малко да действаш по същество. И преди да почнеш да ми се ежиш, коя съм аз че да ти говоря така, искам да те уведомя че се връщам от там на където ти си тръгнала!

*бцв = bzw(deutsch)=съответно


Wake me up
bid my blood to run!!!


Тема бравонови [re: Ckитницa]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано27.04.03 10:26



Супер,ама давай го по-полека,че може вместо да и налееш акъл да я подтикнеш съвсем към някоя глупост,иначе съм съгласна



Тема Re: Мен пък менови [re: Ckитницa]  
Автор Angel*Hearth (prascho)
Публикувано27.04.03 13:03



Мен пък ме дразниш ти, какво съвпадение. Погледни се в огледалото и после ми прикзвай. Връщане от там няма и го знаеш. Има само заблуда, че си се върнал.
Погледни се в огледалото. Без самозаблуди. Познавам този тон, това е моя тон. Моите думи. Вчера.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.