Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Четири мишници под една диня...нови  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано20.04.03 17:39



От утре съм на бой....предстоят ми няколко битки ,за които отдавна се калявам..Не знам дали ще успея да ги изведа всичките до края;надявам се поне една от тях да спечеля,защото ми е осбено ценна;другите са просто за "надървено одухотворена слава",както казваше бай Сандьо:-)досега не ми се случвало да преборвам няколко равнозначни пъзела едновремено...
Всъщност нищо особено:
-трябва да изкача един "елеватор"-ако не -ще се изсуля обратно в лайната
-нужна ми е малко повече "хладнокръвност" да кастрирам една "ламя"-само не ми се ще само да видя после от отрязаните "потентности" да никнат и растат двойни и тройни глави......
-трябва да успея да си открадна малко светлина в един "тъмен лабиринт"-ако не отново ще ям и пия с "къртиците" в иначе красивите катакомби.
-И най накрая ИСКАМ да си върна нечия изгубена "усмивка" .........

Застанал съм да един кръстопът и се чудя как да еба маъ му да тръгна и по 4етирите пътища едновременно?
Знам че трябва да действам ирационално иначе ще се проваля.....
Измислих си стратегия ,не знам дали ще сработи.......Надявам се ,иска ми се да взема всичко наведнъж.......
Ще взема знакът 'СТОП",ще го обърна обратно и ще го набия в центъра на "кръстовището",ще започна да се гоня в кръг около него,докато ми се завие свят.....след това по някакъв начин спирам и след като всичко все още ми се върти в съсредоточената глава ,на равни интервали от време и на равни по интензитет, напористи щормувания трябва да успея да изповръщам ,на всяка от четирите "бази" ,това с което съм се хранил досега..Надявам се центробежната силичка да ми помогне да "омажа" всичко което ми се полага....и то поне докато "кръстопътят" е все още "кръговрат",после ще бъде почти невъзможно......

НЕ вярвам НИТОо в себе си ,НИТО в късмета си ,НИТО свише......
Вярвам единствено в правилното функциониране на стомашно -чревното си хранослмилане ...........

Не знам да ли на Вас ви се е случвало да се "борите" едновремено на няколко места? -ако искаш и всичките наведнъж без право на провал -натоварването е огромно......Тук да се правиш на неебателен е равнозначно да се самозаплюеш в дупката на собствения си гъз, или да си направиш един "автокавал" са собсвтвено успокоение"........

Има два варинта -ИЛИ побеждаваш диво и агресивно рИЛИ се оставяш да те съборят........
При първия вариант след победата не трябва да се отпускаш,защото тогава вероятността да оглупееш е най пълновластнА...
При втория-трябва да намериш силите да станеш ,след като са те съборили.....

Общото за двата е ,че дори и да ходиш бос ,ТРЯБВА да стъпваш КОРНАЗ!

ЩЕ се чуем след БОЯ!

Животът е пътя между двете ДУПКИ!


Тема Re: Четири мишници под една диня...нови [re: GOMORRAH]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано20.04.03 17:50



жив и здрав - ще чакаме включване.

give me one reason to stay here and i'll turn right back around


Тема Re: Четири мишници под една диня...нови [re: GOMORRAH]  
Автор cool_alyn (непознат )
Публикувано20.04.03 20:25



Az bqh v syshtoto polowenie minalata godina.
Ne znam kolko mishnici bqha - no edin syvet - nikoga ne se ostavqj naprewenieto da te sysipe i da te obyrka..
Ako trqbva nameri si nqkoj kojto da stoi otstrani i da te poznava dostatychno i da ti kazva kyde greshish.
Pri men stana tochno taka - iznervih se i ponapravih nqkoi gluposti
Vqrno e che naprewenieto e ogromno...
Ne razbiram kakvo tochno imash da pravish no a pyk ako mowesh zaradi tova da izgubish strashno mnogo to prosto si ebava majkata..
Az stignah dokraq - pone taka si misleh - no tochno togava se okaza che sym zagubil naj-cennoto - choveka do sebe si ..
Sega tyrsq sili da stana ...
Taka che slowi i niva na prioriteti ..



Тема Re: Четири мишници под една диня...нови [re: GOMORRAH]  
Автор vladisss (.)(.)
Публикувано21.04.03 12:22



Баси, това с четерите мишници ми прозвуча мноо секси, ама като прочетох по-нататък..... Ш-ш-ш-ш , тука има малки деца бе - кви са тия извратенящини?Цитирам:
Ще взема знакът 'СТОП",ще го обърна обратно и ще си го набия в центъра на "кръстовището",ще започна да се гоня около него, докато ми се завие свят.....след това по някакъв начин спирам и след като всичко все още ми се върти в съсредоточената глава ,на равни интервали от време и на равни по интензитет, напористи щормувания трябва да успея да изповръщам ...
- това е отвратително! Дори и аз съм възмутен!




Тема Re: Четири мишници под една диня...нови [re: vladisss]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано21.04.03 13:10



да ти се ненадява човек с тази твоя порочна физиономия

give me one reason to stay here and i'll turn right back around


Тема Re: ... [re: GOMORRAH]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано27.04.03 21:50



Мога само да кажа ,че съм пак там откъдето тръгнах!
Дали се чувствам победен-не знам по скоро свободен...........
Какво означава да си свободен ли......-миииииииии сега като се замисля май да се надрискаш две секунди преди всички други да го сторят ,правейки се на хладнокърни стоици.Или май това се нарича право на личен избор -не зная...

Животът е пътя между двете ДУПКИ!


Тема Re: Четири мишници под една диня...нови [re: pravist]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано27.04.03 21:59



... и с тия две цици под името

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: ...нови [re: GOMORRAH]  
Автор Maчo (безстопанствен)
Публикувано28.04.03 12:29




Лелллейй...отдавна не ми бяха пълнили душата с такваз житейска философия

Само че...
Верно, да се надрискаш извън регламента понякога си е наистина голям купон. Само че когато почнат да те замерят с дини (първа, втора, че и трета употреба :)) не става за решение :)) Така че - за другий път - първо правило на самурая - дори каузата да е безнадеждна - стискай!!! за сублимния момент - все пак, трябва да върнем нечия усмивка?
Останалото е радио "Тангра" на 6

нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема Re: ...нови [re: GOMORRAH]  
Автор uma (...)
Публикувано28.04.03 23:22



:)))))))))))

sladuran!!!




Тема Re: ЗАГУБИХнови [re: GOMORRAH]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано04.05.03 12:12



Загубих си и последната "битка"-най- важната може би от всички досега
Погребах спомените ,какстрирах чувставата ,самоубих мечтите към едно сърчице.Направих го заради себе си,защото може би за първи път някой ме постави на колене и ако не бях тръгнал против себе си -имах нереалното за мен (не мога да повярвам че пиша това) чувство че нямаше да мога да оцелея..... Сега поне разбрах че колкото и хората да са различни има някой универсални човешки състояния на духа ,в които всеки се чувства УНИВЕРСАЛНО ТЪЖЕН и ИЗГУБЕН.
Едно море се превърна в локва .Просто си стоя там и гледам отражението на небето на дъното на локвата.
Знам че няма нито да вдигна глава нагоре ,нито да се огледам наоколо,нито да си затворя очите.
Просто ще си остана засега там ,защото знам че да продължа мога ВИНАГИ!

Животът е пътя между двете ДУПКИ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.