Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тук стана интересно :)нови [re: blackgod]  
Автор reader (dead)
Публикувано30.04.03 11:05



И не беше Елена...

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема :))))нови [re: BИ]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано30.04.03 11:14



моите лични очаквания бяха... да ви опозная. Накуп. И да си затворя пътя към "Споделено". Ако изпитам изкушение да пиша тук - да не мога.
Беше ми интересно отношението на повечето мъже. Оказаха се... окуражители. Повечето дами бяха нападатели. Не го очаквах така ясно изразено. После... харесаха ми реакциите. Не знам как бих могла да ти го опиша. Четеш отстрани, повечето хора не ги познаваш, а те се разкриват. Най-красивата гледка. Да потърсиш добро. Да го откриеш. Да потърсиш злоба. Да я откриеш. Да намериш чувствителните хора. Не с една единствена тема. С няколко.
Разсмях болно приятелче. Това е най-важното очакване.

Aledar~


Тема Staro, no zapazeno.нови [re: reader]  
Автор Potencialen emigrant (computer)
Публикувано30.04.03 12:14



Ne bili 100 000, a 100. I ne bili kompyutri, a kompoti. I ne sme gi iznesli, ami sa ni gi vyrnali



Тема Re: изяснениенови [re: Aлeдap]  
Автор Known (NON)
Публикувано30.04.03 12:28



Усещам как оттук нататък сме в състояние да си говорим, без да казваме нищо още 50 постинга.

Та за претоварените стави - това вече си е свръхтегло. Само че имам позната, която е 95 кг. и това далеч не е наднормено тегло за нея, защото структурата й е такава.

Дано наистина си помогнала на някого. Останалите ти опити за присмиване ... са смешни. Няма психологически проблем с единствен аспект, а поне досега ти успя да докажеш, че свръхтеглото е и психологически проблем.

None.


Тема Re: Staro, no zapazeno.нови [re: Potencialen emigrant]  
Автор blackgod (мрачен)
Публикувано30.04.03 13:21



Аз малко по-различно го знам , но иначе е точно на място казано



Тема Re:Твърде демонсконови [re: Aлeдap]  
Автор Andromaha (лайкучка)
Публикувано30.04.03 13:40



дори и за един обикновен демон! Аледар, нямам навика да гледам персоналната инфо., но грубата ми ориентация е, че си жена. Интересна тактика на осъзната женственост за тестване на приятели, за ретроспекция на "решен" проблем, за "споделяне", ако щеш...
Повече от ясно е, че мотивът "съжаление - самосъжаление" ще привлече мухите на меда. Всички имаме проблеми и сме вещи в решаването им еле па на "чуждото гръбче"...Същинско ЕЗИКОПОЧЕСВАНЕ! То, инак, това клубче, дето толкова си го забраняваш, нямаше и да съществува....
Радвам се, че всъщност си стройна и красива, но дали не е време да се попогледнеш по-отстрани и по-изотвътре?
На твое място, за нищо на света не бих си признала, че съм автор на постинга, въпреки че не би ми и хрумнало да го напиша. Ще ме светнеш ли за съдържателните ти мотивчета, по възможност без да ми вреш в носа спомагателния елемент спрямо другия "пухчо", че и без друго ме е гепила сенната хрема!

И утре е ден. Довечера ще си го припомня...


Тема Re: ДО КЛУБАРИТЕ НА "СПОДЕЛЕНО"нови [re: Aлeдap]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано30.04.03 15:16



Здрасти значи! очаквах да е някой демон, не точно ти, но...
всъщност, бих се учудил че се завръщаш (към това), но пък не се учудвам ако е защото искаш да помогнеш на приятел/и - ти го можеш, мисля, помагането...

това което аз написах беше доста малко. всъщност, много,много малко, защото много може да се каже... но не и лично... по-скоро, много може да се каже именно ако е събирателен образа, защото в него се събират и някои невидими според мен неща, например - силно изразеното нехаресване на мъжете което се проявява (въпреки желанието - "искам!")...
точно и заради такива причини пък, на мен ми харесва написаното от провокативните, защото изразяват общо взето... ако не това което си мисля, то поне правилната може би в случая провокация ?

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Kpъr на 30.04.03 15:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от Kpъr на 30.04.03 15:33.



Тема Re: и аз да отбележанови [re: Aлeдap]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.05.03 00:44



зависи какво си целила да успееш :)))

да си докажеш очевидното не е кой знае какво постижение



може, свикнал съм да пишат книги за мен...

Редактирано от Cивия вятъp на 01.05.03 00:51.



Тема Re: ДО КЛУБАРИТЕ НА "СПОДЕЛЕНО"нови [re: Kpъr]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.05.03 00:58



ей коуега, кви ги плещиш?

на теб как ти се стори енергийното послание на темата с 2 думи?



Тема Re: ДО КЛУБАРИТЕ НА "СПОДЕЛЕНО"нови [re: Cивия вятъp]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано01.05.03 01:14



с две думи, кои две думи са неясни ?

А примерно, докато чета по-2думи, по-2думи поотделно и на мен всичко ми е било ясно, точно колкото на всеки който чете същото по почти същия начин, неангажиращо, и без да предполагам и да си давам сметка че това е специално създаден събирателен образ. Би било лошо да го мисля и да го казвам ако това е несъбирателен образ и той/тя/ е препил наистина толкова омраза и нехаресване.

А това - различното - за което намекнах и което не видях друг да го е казал ясно е различимото най-вече заради събирането на образа нехаресване което е много силно и не включва само нехаресване на себе си, ами е още по-силно когато се доизгради и донасочи още по-точно като нехаресване на другите, и по специално - нехаресване на мъжете и това което се смята че представляват те. Всичко това ми се струва толкова ясно както ти казваш, че няма дори защо да се пише, дори написаното да е точно противоположното на това което си мисля... Хората искат това което нямат, но не искат всъщност това което са заявили ?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.