Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема А пък аз с цялото си омерзениенови [re: npocmak]  
Автор Orлeдaлнa (Етерна)
Публикувано29.04.03 05:38



ще се дистанцирам от намеците за равенство между ангели
и огледала.
Ако обичаш!



Тема Re: А пък аз с цялото си омерзениенови [re: Orлeдaлнa]  
Автор npocmak ()
Публикувано29.04.03 05:58



хубаво!
разбрах вече... признавам си грешката



Тема Re: А пък аз с цялото си омерзениенови [re: npocmak]  
Автор Orлeдaлнa (Етерна)
Публикувано29.04.03 06:14



И край на магариите, викам...



Тема Re: НЕ МЕ ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор BлaK (минаващ)
Публикувано29.04.03 07:59



А какво ще кажеш за пъж дебел и грозен!!!



Тема ДО КЛУБАРИТЕ НА "СПОДЕЛЕНО"нови [re: Angel*Hearth]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано29.04.03 15:08



Здрасти. Аз съм авторът на темичката:)))

Винаги ми е било интересно докъде точно сте способни да стигнете в съветите си, особено за неща, от които си нямате представа. Почти всички тук се оказаха мнооого компетентни на тема "хранителни разстройства". Не знам... за повечето от вас... как имате смелостта да давате съвети за неща, от които не разбирате. При това неща, които касаят човешки живот.
Темата е компилация между съвсем автентични изказвания от клуб "Диети", приказките на една моя позната и моите собствени мисли отпреди няколко години. Ако тогава бях случила на съветващи като вас, още щях да се "търкалям".
Цел 1 на написването беше да помогна на едно същество. Мисля, че успях.
Цел 2 беше да ви видя що за птици сте.
Цел 3 беше да се насмея.

_Razlichna_, малко човечност, съчувствие и търпение не биха ти дошли зле. Ако наистина се чувствах кофти и четях писанията ти, повярвай ми, би ме отчаяла до смърт. А, да, относително грамотна съм. Имам си представа и от философия (да не повярваш).
Скитница, получаваш втора награда за предизвикване на невероятен и невъздържан хилеж при четене на избраните ти съчинения.
На Кръг, ВИ, kage, простак, GOMORRAH - благодарности.
На този, дето се е подписал с "моя" ник в постинга с "признанието" - направо.... не знам какво да му кажа:))))), самороден талант. Дали може да взимам уроци при него?
На потенциалния емигрант предпочитам да му пусна бележка.


Сега вече можете да хвърляте камъни по мен:))). Важното е, че си свърших работата добре чрез този малък спектакъл. Един човек е по-щастлив.


Yours: Alisa Infinity ~



Красотата не е заболяване.

Aledar~

Редактирано от Aлeдap на 29.04.03 15:21.



Тема я па тоянови [re: Aлeдap]  
Автор npocmak ()
Публикувано29.04.03 15:50



ще се радвам да разбера и каква е наградата за групичката на третото място
ако е само благодарности - мерси - цвитя и бамбони също не пиеме...

аз ся се обаждам, щото съм бесен, че си ми объркал прякора!!!
писна ми вече, дами и господа, един мейл свестно не мога да получа...
все трябва да обяснявам разликата м/у латиница и кирилица...
да ми викате вече господин нпоцмак



Тема я па тая (щото е тая)нови [re: npocmak]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано29.04.03 15:53



Кефи ме да те чета. Каква награда искаш, npocmak?

Aledar~

Редактирано от Aлeдap на 29.04.03 15:55.



Тема Тцнови [re: Aлeдap]  
Автор Ckитницa (зла)
Публикувано29.04.03 15:55



Искам първата награда
[Бахмааму, така и не успях да захапя защо само ти си единствената компетентна, когато стане дума за това да се помогне на някого. Само ти имаш представа от това какво е да си депресиран, да си с хранително разстройство, да мислиш за самоубийство. Само ти разбираш напълно хората от среща и можеш да им даваш съвети]=[/лирическо отклонение]
Както и да е. Да приемем, че съм пристрастна и обективно мнение по темата не мога да изкажа.
Радвам се, че донякъде с помощтта и на моите писания си подобрила настроението на някого, ше го броя към доброто си дело за седмицата
Leb wohl und alles gute.


Око за две,
Зъб за чене!


Тема тц не тцнови [re: Ckитницa]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано29.04.03 15:59



Не ти се полага първа награда. Така отсъди журито.
Споко, оправи си перушинката - ти си си компетентна по въпросите, особено по въпросите за помощта.Трябва да признаеш, че повечето от мненията са потресаващи.

П.С. Аз съвети на психясали не давам.

Aledar~

Редактирано от Aлeдap на 29.04.03 16:00.



Тема глей сянови [re: Aлeдap]  
Автор Welkin Maze (schizo)
Публикувано29.04.03 17:03



за уроците ще видим, ако си плащаш достатъчно - може и да може. Въпреки че ще станем много тия, дето можем да изберем магаре за президент.
Обаче трябва преди това да черпиш, щото бях от първите видели темата и понеже имаше един лаф за "на краставичар, краставици...", веднага разбрах че е фалшификат и смятах да го напиша, ама после викам я да видим как ще се изяви този път аквариумът...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.