Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Решението!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано28.04.03 18:35



С това си "изказване" вече прекали тотално.Я по-добре бегай и се гръмни или там по какъвто начин го беше замисляла...щото ти си не критичен случай ами....направо думи нямам!!!Много беше права с първото си решение-тичай и решавай проблема,че вече ме нервиш,комплексарка такава.Че и не ебаваш с извинение като се опитват да ти помогнат.Че накрая и ние сме ти виновни,я марш от тука...Неблагодарница такава.Т'ва че си тъпа го разбрахме! Мен ако питаш даскалите ти не са ти направили услуга като са те избутали да завършиш 8-ми клас,направо са ти анвредили,услуга щеше да е ако не те бяха допускали до училище въобще!!! Ходи и се натъпчи с баница и после се гръмни !!! Ти не си жена...ти си някво жалко подобие на влечуго,на огромно влечуго с твоите 85 кила...Айде бегай!



Тема Не бе...нови [re: ПETтeXXXXXa]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано28.04.03 18:39



тя тая не е то типа "колкото почече научавам, разбирам,че нищо не знам"... далеч е от философските тенденции и направления и техните открития. Тя тая е от ония дето мислят,че като кажат "дебела съм ,грозна съм,тъпа съм" ще си решат проблема.Не я ли виждаш,че бъка от злоба горката...чак ме е яд ,че си хабя думите,затова спирам!



Тема НЕ я ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор Maчo (безстопанствен)
Публикувано28.04.03 22:10



Кой ли поднася тази интересна главоблъсканица? ;))

нищо човешко не ми е чуждо :)


Тема А сеганови [re: Angel*Hearth]  
Автор Ckитницa (зла)
Публикувано28.04.03 22:15



можеш да си логнеш другия ник и да ни обясниш за какво беше цялото това изпълнение, след което няма лошо да си запазиш час при психиатър. Определено специализирана помощ само ще ти е от полза, особено ако все още си в начална фаза, което мен лично малко ме съмнява. Все пак не унивай, с подходящите лекарства дори шизофренията може да постави под конрол.

Око за две,
Зъб за чене!


Тема Re: НЕ я ЧЕТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: Maчo]  
Автор Welkin Maze (schizo)
Публикувано28.04.03 23:23



не знам кой, обаче още от първия постинг си намирисваше. Ама реших да не се намесвам.
А съвсем спокойно може да не е един поднасящият, щото примерно последния постинг го написах аз. И въпреки че идеята му беше хората да видят че ги бъзикат, гледам че пак са се вързали няколко човека...
При положение че никът си седи невързан към никой профил, може всеки да си пише постинги с него.



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИ ПРИЗНАЯ!!!!нови [re: Angel*Hearth]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано28.04.03 23:28



Лъжеш! Не може да е вярно. Пишеш съвсем граматически издържано. Тези, които едва завършват 8ми клас не пишат като теб. И изобщо... как може да ти поникнат косми на езика? Това не мога да го повярвам. Дори и да имаш проблеми с говоренето, има логопеди. И вината не е ничия, освен твоя :-( Мисля, че се подиграваш с всички тук. А аз например, те приех искрено в началото. Ми... па-па... и патки има тук, не само сомове

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: ИСКАМ ДА ВИ ПРИЗНАЯ!!!!нови [re: BИ]  
Автор npocmak ()
Публикувано28.04.03 23:47



Парадоксът на огледалото.
ВИ, според теб какво ще се отразява едно огледало, когато срещу него се постави друго огледало?

ВИ, ти знаеш ли как се обърква огледалото, когато няма какво да отразява?
Знаеш ли колко самотно е то, когато чака в него да се отрази следващият субект, с който огледалото да се индетефицира?
То е точно, като малко загубило се дете, чиито очи са пълни със сълзи, невиждащи нищо около себе си.

А знаеш ли как се обърква, когато срещу него застане Огледалният човек?
Около него плуват странни слънчеви зайчета - отблясъци от закривените форми на покрият с фин слой огледален прах човек.
В първият момент Огледалото се обърква и не разбира какво отразява?
Мисли си, че това е илюзия, заблуда, нещо невероятно, невиждано/неторазявано преди, а всъщност това са само пречупените криви отражения на света извън полеотражението на Огледалото...

================
идентифицира де =))

Редактирано от npocmak на 28.04.03 23:48.



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИ ПРИЗНАЯ!!!!нови [re: BИ]  
Автор Welkin Maze (schizo)
Публикувано29.04.03 00:04



бе, последния постинг го написах аз, тъй че има някаква минимална възможност да не е бъзик темата, обаче пък самият факт, че си сменя ника след всеки постинг, говори достатъчно...
Браво, че обърна внимание за космите на езика Обаче при очевидно написан постинг за бъзикане, народът пак се вързва на очевадни глупости - не знам кво да си мисля направо...



Тема Re: ИСКАМ ДА ВИ ПРИЗНАЯ!!!!нови [re: Welkin Maze]  
Автор reader (dead)
Публикувано29.04.03 00:20



Знаех си аз, че не можеш да нямаш пръст и в тази хистория.

Цяла лапа при това
Аз съм с пуканките пред компютъра!

"Love and peace flash through my mind, pain and hate is all I find."


Тема Re: ИСКАМ ДА ВИ ПРИЗНАЯ!!!!нови [re: reader]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано29.04.03 00:50



Какви лапи? Аз имам четири котешки лапи Оообаче не ям пуканки, щот ше надебелея и ... ох ... а дано, поне да почнат да ме заглеждат мъжовете дет само искат да стискат

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.