Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:00 25.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Мъже, имате ли смелоста....нови  
Автор manyela (с обич....)
Публикувано16.04.03 13:33



... за един ден само да бъдете превърнат в жена?
Какво бихте искали да разберете или да унищожите, или да възвеличите в жените????

Душите са ни еднакви уж, но явно Природата не напразно ни е разделила на полове, да се допълваме и противопоставяме и да търсим взаимно Хармонията
(както казват поетите и ангелчетата...). А може би това да е Борбата на противоположностите, за да има равновесие в природата.... хеиии....умеем ли да се самоопознаваме, желаеме ли да дадем шанс на другия пол да ни опознае...има ли въобще смисъл да търсим тази връзка мъж-жена или просто трябва да наблегнем всеки на собствената си личност и самоусъвършенстване?????

И какво пак... аз съм горда със себе си, с това което съм Аз като личност или може би.... Защото съм жена....


Аз мога да обичам, и да мразя, и да прося,
да плача от радост, скръб или тъга.
Мога да съм нежна или меч да нося.
Мога, защото съм жена!

Дори да съм презряна мога
със теб да тръгна в мир или война,
да се давя, да горя във огън...
И мога... защото съм жена!

И няма ден и няма нощ,
в които всяка истина или лъжа,
Изречени от теб да не последвам!
Да, мога, защото съм жена!

Какво значение ще имат всички думи?!
И хората? И аз? И гордостта?!
Ако не съм била до теб в онез минути
с любовта ти... защото си жена!

Светът е свят, и хората са хора,
морето е безсмъртния ни блян
и битките си без умора
ще губя, защото съм жена ? без срам!

Океанът наш е, препълнен е от нашите сълзи
удавница ще съм или вълна...
В него този свят ще потопим...
Върни се тук, защото съм жена...

И няма планина, и няма връх,
забранени за нас, за любовта!
Недостъпни са за всеки друг ? и плъх,
но не за мен ? защото съм жена.

В света, в живота, в смъртта аз зная
кралица мога да съм, робиня или звяр!
За теб единствено ? за другите нехая
Жена съм ? аз нямам господар!

Ела, подай ръката си, да тръгнем -
в океана е родена любовта.
В света на мрака ? ще пребъдем
Защото Си, защото съм жена.

А тъмното дали ще стане светло...
Ще разберат ли хората ? незнам...
Сърцето ми ? ще се превърне ли в пепел...
О, не! Ще умрем чак след смъртта!
Защото Си и аз, защото съм жена!



... И много ви обичаме вас, Мъжете


А вие...? Обичате ли ни?

Живота е прекрасен....обичайте се


Тема a deнови [re: manyela]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано16.04.03 15:12



Браво!!! А така,питай ги ти,че те сами едва ли ще си кажат А ако не ти отговорят аз ще го направя: НЯМАТ СМЕЛОСТТА ЗА ТОВА И ЗА МНОГО ДРУГИ НЕЩА!!! И знаеш ли защо? Защото винаги до тях има жена ... Жена,която често пъти не могат да оценят и въпреки това тя има силата да си остане ЖЕНА! И след като тя е там...защо да си правят труда...Вярно, има и досетливи,ама са все по-рядко...По-дбре да спра о тук,че ще ме избие на феминизъм
Който се интересува повече да чете Фройд , Щал и Шпенглер...



Тема Re: Мъже, имате ли смелоста....нови [re: manyela]  
Автор Potencialen emigrant (computer)
Публикувано16.04.03 15:14



Da. I na pyrviya, i na posledniya vypros.



Тема Re:Де, де!нови [re: _Razlichna_]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано16.04.03 15:30



Вярно! Изби те на феминизъм, бе мила! Е, и какво от това?

Аз ви обичам. Щото съм мъж!

Бъдете добри!!!


Тема Не денови [re: RUMlR]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано16.04.03 15:36



Ми обичаш ни..."щото съм мъж"??? Там ви е проблема,че гледате на жената единствено от тази гледна точка. Обичал ни щото бил мъж...То тука друго се пита -нещо за смелост ставаше въпрос...То ни е ясно,че ни обичате,лошото е ,че само с тая обич си оставате,а щом пък при теб я има тая обич само щото си мъж...какво да говорим??? Вие си ни обичайте пък ние ще си опъваме и от двата края и заради вас,ама ха да видим до кога



Тема Re: Не, ненови [re: _Razlichna_]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано16.04.03 15:47



Ама аз ви обичам смело.

Бъдете добри!!!


Тема Re: Не, ненови [re: RUMlR]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано16.04.03 17:30



Разбира се,нали е само на думи Как няма да е смело



Тема Re: Мъже, имате ли смелоста....нови [re: manyela]  
Автор gi4a (непознат )
Публикувано16.04.03 17:38



Ами не виждам какво му е чак толкова страшното. Ако ще е за 1 ден с радост бих се превъплатил в Наоми Кембъл примерно и бих си разходил задника на 1 ревю срещу 300 000 Евро. Но по принцип въпроса е глупав. Двата пола се нуждаят един от друг и надали има някой, който си представя съвършенството без партньор от другия пол (изключвам хомосексуалистите ).



Тема Re: Мъже, имате ли смелоста....нови [re: gi4a]  
Автор _Razlichna_ ()
Публикувано16.04.03 18:08



Ама я чакай малко,да не мислиш,че повечето жени са като Наоми? Защо трябва да си като нея? Я се преварни за един ден в баба Пена от Гъбарево,дето цял живот се трепе да бъде и жена и домакиня и майка,че и съпруга...Я си разходи задника из места из които тя си разхожда нейния и поживей с тоя задник един ден и с нейните радости и тревоги да те видим колко ще изкараш...Няма да има и няколко часа мен ако питаш. То в манекенка дето само си върти задника и получава пари за това .....така е най-лесно. Ама какво ли ти говоря-ти си мъж/предполагам/ това само по себе си обяснява защо тгледаш отново по-лесната страна на нещата. Там ви е проблема на вас-не можете да видите трудностите,очичките ви прекрасни са отворени само за предимствата да си ЖЕНА!



Тема Ангеле,нови [re: manyela]  
Автор npocmak ()
Публикувано16.04.03 18:09



това стихотворение е в отговор на твоя призив, ако има жена, която да се чувства такава, да го извика тук =))

Разбирай, питат те дали би искал да разбереш жените (по специално manyela =)), защото според мен успееш ли да разбереш нещо, то няма как да не го обикнеш, не може да откриваш магията на живота в нещо/някого и да не го обикнеш...

Ангеле, иди бе!
подай ръка...
ама какъв Си такъв, значи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.