Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:11 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема хвърчащинови  
Автор cabrio (непознат)
Публикувано08.04.03 16:48



Влюбена съм още. Все в хора, които Вече съм обичала, разлюбвала; те ме нараняват, отегчават, докато Аз в своята самовлюбеност се упражнявам в самосъжаление. Разочарование от тях не тая, но от себе си – механичния часовник, изхвърлен в завода за дигитални такива.
Защо не мога да укротя полигамното си съзнание – да го изчистя от всички тези напластени преливащи образи на моите “неразлюбени любови”, тези татуирани в съзнанието ми разпокъсани чувства.. Толкова неизтляли трепети от мен са някъде там, като несъбираеми вземания, и не мога да си ги опростя, и никой не може, още по-злостно е, че и не искам това да се случи – те бяха част от мен, и са,…
Не съжалявам за нищо.

Снощи приятел подметна, че всяка жена, която е спала с повече от един човек в живота си, е курва. Не се обидих на него, но изведнъж усетих – може би за първи път съзнателно – мъка по изгубената девственост. Прииска ми се като в приказките да бях срещнала единствено Него, с когото да остана докрая. Успокоих се с това, че в природата си Жената е длъжна да избере най-добрите гени за децата си, а това “избиране” изисква време. И разнообразие, де ;)



Тема Re: матриархатнови [re: cabrio]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано08.04.03 18:18



Може би е трябвало да се родиш и живееш тогава .Щеше да имаш шанса да бъдеш с всичките едновременно:-)Прозвуча ми досуш като една моя много скъпа ,вече, позната.....
Самосъжалението не добро за твоето здраве.То е първата крачка към самоунищожението!
Бъди щастлива с това което си преживяла и почувствала.Това са благородно-сладки болки.....
А курвите -те просто са си "предразсъдъци"Така е защото мъжът иска да притежава силно това което обича и което смята че му принадлежи.Това си е чисто и просто негова "препикана територия"И ако някой друг му вземе "неговото"-става курвожаден.....това е:)
Изгубената девственост е като златната рибка-дано когато си я пуснала, да си й нашепнала нещо хубаво.....

Животът е пътя между двете ДУПКИ!


Тема Re: хвърчащинови [re: cabrio]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано09.04.03 09:23



купи си една Жаба, храни я с мухи , целувай я нежно и може би един ден тя ще се превърне е прекрасния принц...
Ако не стане... бутчетата стават за ядене.....

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: хвърчащинови [re: cabrio]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано09.04.03 12:18



мммммммммммм, и кво - да се хвърлиш на врата на първия, който те е поискал, щото друг нема да има...ммммммммммм, ич не го обичам тва разсъждение.
пък и какво лошо има човек да си пада по удоволствията в тоя живот?
колкото до изгубената девственост...честно казано, хич не ми липсва. какво значи - ТОЙ е ?!той е ...тук и сега, ма после...
тъй че...

and if the night's a lonely time for you just listen to the words i gave to you


Тема Re: хвърчащинови [re: cabrio]  
Автор aleyan (Мълчаливец)
Публикувано09.04.03 14:23



'Що ли ми звучиш така: "Не знам какво искам, но го искам ВЕДНАГА!" ? Ммм...?

За да чуеш трябва да мълчиш!


Тема Re: хвърчащинови [re: cabrio]  
Автор Hяkoй (непознат)
Публикувано09.04.03 14:29



ей ква глупост майко...., еййй......, кво ти става ей?



Тема приземяващинови [re: cabrio]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано14.04.03 15:12



Не съм влюбен още. Все в хора, които вече съм обичал, разобичвал и отбичвал. те нито ме нараняват, нито ме отегчават, само понякога ме дразнят с тяхната самовлюбеност и инстинкт за самосъжаление. разочарование от тях не тая, само са ми малко смешни, но от себе си - също. и аз съм си смешен - особено като започна да правя гримаси пред огледалото. механичния часовник винаги е бил по-ценния. може би за това е и значително по-скъп.
защо забравям толкова бързо? нима това е начин да освободя повече място в полигамното си съзнание? май нямам много за казване. пролет е, все пак:) жалко само, че не мога да си карам кабриото. вали, дагоеба! сигурно се опитва да поразчисти пътя на най-добрите гени. заредете пушките:)


ps - не знам какво ме провокира да пиша в тази тема. сигурно, защото твоето съм го чувал.



Тема Re: хвърчащинови [re: cabrio]  
Автор Maлeнa (курва)
Публикувано15.04.03 00:11



Това все едно аз съм го писала!



Тема Re: хвърчащи [re: cabrio]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано15.04.03 00:16



Както пееше Едит Пиаф - не, не съжалявам за нищо ....

Не укротявай съзнанието си - освободи го, нека опознае всичко, което иска. Тогава то само ще си намери кея на своето спокойствие...



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: хвърчащинови [re: Maлeнa]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано15.04.03 00:30



a tva vse edno az sum go chel;)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.