Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:59 23.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Съвет?нови  
Автор Cилия (непознат )
Публикувано10.04.03 18:31



Имам приятел от една година. Всичко между нас е чудесно, но има един доста сериозен страничен проблем. Родителите му са един вид сектанти, не ми се обяснява много подробно, но идеята е, че те трябва да изберат жената, за която да се ожени. Като че ли са със столетия назад и са възпитавали и него според сектантските си разбирания. Искат да го оженят за една сравнително известна жена, която му се пада дори някаква далечна роднина. И двамата се чудим какво да предприемем. Неговото семейство е заможно и е свикнал на охолен живот, но ако се скара с родителите си и не се съобрази с желанието им, остава на улицата. Обичам го и той ме обича, но не знам имам ли право да искам от него да прави някакви жертви. Знам че едва ли това е единствения човек на света за мен и не си мисля, че никога няма да мога да харесам някой друг, но защо да сме пък разделени след като се обичаме.



Тема propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: Cилия]  
Автор don_Pablo (burzata ruka)
Публикувано10.04.03 19:58



primerno te da mu kupiat apartament na negovo ime,uj toi sam da jivee,da mu anmeriat huabva rabota i an tebe i posle sdichko 6.Eh shto en sum sa rodil jena,mujete shtiahd a gfi praia marmalad

Nikoga ne kazvai koagto luskash


Тема Re: propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: don_Pablo]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано10.04.03 20:10



с тия "гениални" предложения, които даваш, много се съмнявам че би се класирал някъде
да му намерят работа.. хубава при това... че и на нея да намерили - хахахах!
а лигавче да му вържат или да му бършат носа?
а на нея булчинска рокля и яхта да купят?
като гледам и жена, и мъж да си - все толкова ще си ти е акълът

Редактирано от Welkin Maze на 10.04.03 20:14.



Тема moito momcheнови [re: Welkin Maze]  
Автор don_Pablo (burzata ruka)
Публикувано10.04.03 20:25



prav si,nedei gledas chujdia dvor,tam dosta kucheta aliat,gledai tvoia che e hvanal bureni

Nikoga ne kazvai koagto luskash


Тема добренови [re: don_Pablo]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано10.04.03 21:43



.



Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор snowprincess ()
Публикувано10.04.03 23:06



Здравей!Видях,че си се регистрирала само,за да поискаш този съвет,но едва ли тук има някой,който може да ти даде компетентно мнение.Мисля,че решението трябва да го вземете заедно с приятеля ти.Ако той държи на религията или на парите повече,той сам ще се откаже и ти нищо не можеш да направиш.Ако избере теб,ти ще трябва да решиш: дали все още ще го искаш,когато остане на улицата.Но не разчитайте на промяна в отношението на родителите към вас.
Иска ми се да те предупредя:"Чакат те неприятности!Ако той не е единствения за теб,по-добре се откажи.Можеш всичко да преодолееш,само ако до теб стои някой,който знае,че ти си целия му свят."
Или пък:"Забавлявай се, докато сте заедно...и опази сърцето си!"
А защо не и:"Любовта заслужава всички жертви..."
Избери си един от тези съвети.Твоето сърце знае кой е верния отговор.
Желая ти щастие!

Повече усмивки !


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано10.04.03 23:34



Не искай никакви жертви от него. Ако той сам поиска, ще ги направи. Тогава ще е начисто със себе си и сигурен в избора си, а и ти ще знаеш, че не си му повлияла, а това е бил собственият му избор. От това да изберат теб по-ценно няма.
Успех!

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.04.03 08:37



Каквото повикало, такова се обадило.
В този смисъл, обичайте си се, пък той да се жени за нея. Голяма работа. Ха :)
Тя онази сама ще го зареже някой ден.

*


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано11.04.03 08:52



А, бе я си направете едно бебе, та главите на ония дъртите да вземат, че да уврат.

Бъдете добри!!!


Тема Май няма да ви се върже.нови [re: Cилия]  
Автор cabrio (непознат)
Публикувано11.04.03 10:05



Аргументи :
1. още си с него, а си убедена, че не е единствен на света
2. ако продължиш да си с него, ви заплашват материални проблеми /за които евентуално по-късно той би могъл да хвърли вината върху теб - че е жертвал охолния си живот и т.н./
3. родителите му са против теб - представи си какво ще стане ако и между вас възникнат дрязги




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.