Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Съвет?  
Автор Cилия (непознат )
Публикувано10.04.03 18:31



Имам приятел от една година. Всичко между нас е чудесно, но има един доста сериозен страничен проблем. Родителите му са един вид сектанти, не ми се обяснява много подробно, но идеята е, че те трябва да изберат жената, за която да се ожени. Като че ли са със столетия назад и са възпитавали и него според сектантските си разбирания. Искат да го оженят за една сравнително известна жена, която му се пада дори някаква далечна роднина. И двамата се чудим какво да предприемем. Неговото семейство е заможно и е свикнал на охолен живот, но ако се скара с родителите си и не се съобрази с желанието им, остава на улицата. Обичам го и той ме обича, но не знам имам ли право да искам от него да прави някакви жертви. Знам че едва ли това е единствения човек на света за мен и не си мисля, че никога няма да мога да харесам някой друг, но защо да сме пък разделени след като се обичаме.



Тема propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: Cилия]  
Автор don_Pablo (burzata ruka)
Публикувано10.04.03 19:58



primerno te da mu kupiat apartament na negovo ime,uj toi sam da jivee,da mu anmeriat huabva rabota i an tebe i posle sdichko 6.Eh shto en sum sa rodil jena,mujete shtiahd a gfi praia marmalad

Nikoga ne kazvai koagto luskash


Тема Re: propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: don_Pablo]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано10.04.03 20:10



с тия "гениални" предложения, които даваш, много се съмнявам че би се класирал някъде
да му намерят работа.. хубава при това... че и на нея да намерили - хахахах!
а лигавче да му вържат или да му бършат носа?
а на нея булчинска рокля и яхта да купят?
като гледам и жена, и мъж да си - все толкова ще си ти е акълът

Редактирано от Welkin Maze на 10.04.03 20:14.



Тема moito momcheнови [re: Welkin Maze]  
Автор don_Pablo (burzata ruka)
Публикувано10.04.03 20:25



prav si,nedei gledas chujdia dvor,tam dosta kucheta aliat,gledai tvoia che e hvanal bureni

Nikoga ne kazvai koagto luskash


Тема добренови [re: don_Pablo]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано10.04.03 21:43



.



Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор snowprincess ()
Публикувано10.04.03 23:06



Здравей!Видях,че си се регистрирала само,за да поискаш този съвет,но едва ли тук има някой,който може да ти даде компетентно мнение.Мисля,че решението трябва да го вземете заедно с приятеля ти.Ако той държи на религията или на парите повече,той сам ще се откаже и ти нищо не можеш да направиш.Ако избере теб,ти ще трябва да решиш: дали все още ще го искаш,когато остане на улицата.Но не разчитайте на промяна в отношението на родителите към вас.
Иска ми се да те предупредя:"Чакат те неприятности!Ако той не е единствения за теб,по-добре се откажи.Можеш всичко да преодолееш,само ако до теб стои някой,който знае,че ти си целия му свят."
Или пък:"Забавлявай се, докато сте заедно...и опази сърцето си!"
А защо не и:"Любовта заслужава всички жертви..."
Избери си един от тези съвети.Твоето сърце знае кой е верния отговор.
Желая ти щастие!

Повече усмивки !


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано10.04.03 23:34



Не искай никакви жертви от него. Ако той сам поиска, ще ги направи. Тогава ще е начисто със себе си и сигурен в избора си, а и ти ще знаеш, че не си му повлияла, а това е бил собственият му избор. От това да изберат теб по-ценно няма.
Успех!

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано11.04.03 08:37



Каквото повикало, такова се обадило.
В този смисъл, обичайте си се, пък той да се жени за нея. Голяма работа. Ха :)
Тя онази сама ще го зареже някой ден.

*


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано11.04.03 08:52



А, бе я си направете едно бебе, та главите на ония дъртите да вземат, че да уврат.

Бъдете добри!!!


Тема Май няма да ви се върже.нови [re: Cилия]  
Автор cabrio (непознат)
Публикувано11.04.03 10:05



Аргументи :
1. още си с него, а си убедена, че не е единствен на света
2. ако продължиш да си с него, ви заплашват материални проблеми /за които евентуално по-късно той би могъл да хвърли вината върху теб - че е жертвал охолния си живот и т.н./
3. родителите му са против теб - представи си какво ще стане ако и между вас възникнат дрязги



Тема Re: Май няма да ви се върже.нови [re: cabrio]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано11.04.03 17:04



тук няколко човека споменахте, че като не го смятала за единствения, не знам си кво...
Вие в приказките ли живеете, че вярвате на такива глупости? Няма такова нещо като единствен(а) - тъпо е, откъдето и да го погледнеш. Това че ако се случи двама души да си паснат и после, и самите те, и хората около тях започнат да си внушават, как били един за друг и едва ли не, намерилите се половинки на едно цяло, е абсолютна смехория и толкова наивно, че не знам как може да има хора в днешно време, които да се самозалъгват с такива неща. На света има достатъчно много, подходящи за един човек, партньори. И когато този човек попадне на един от тях, фактът за неединствеността не се променя - просто престава да "търси" другите. Евентуално.
За да обичаш и да си достатъчно влюбен в някого, въобще не е нужно да мислиш, че той е единственият.



Тема Има си нюанси.нови [re: Welkin Maze]  
Автор cabrio (непознат)
Публикувано11.04.03 19:09



Аз когато настоявам да съм Влюбена, мисля -знам -чувствам, че Той е Единствен - в момента, и в мечтите в които виждам бъдещето си с него.

Не че разумът ми отрича да има други прекрасни представители на мъжкия пол. Но в състоянието си на влюбеност не ги отчитам дори като "евентуални". /опитвам се, де ;/



Тема ми самият ти постингнови [re: cabrio]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано11.04.03 19:18



е абсолютно доказателство на моите думи. Накратко си написла "Аз, докато съм влюбена, се самозалъгвам че той е единствен."
Това не значи, че ако някой е достатъчно реалист за да не се самозалъгва, както Силия, не е достатъчно влюбен.



Тема Съвет???нови [re: Cилия]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано11.04.03 23:23



Това моето не е съвет а мнение. Съвет не мога да ти дам. Никой не би трябвало да може, но гледам, някои хора са готови да поемат тази отговорност.
Не мога да си представя млад мъж да се остави родителите да му избират жена. Има нещо гнило, както в него, така и в родителите. Жената трябва да бъде избрана от този, който ще живее с нея.
Ако не се съобрази с желанието им, остава на улицата? Той за това ли живее? За да изпълнява желанията на родителите си? Няма ли право на собствени желания? Що за мъж е това?
Сектанти? Нещата станаха още по-гнили. На сектант или силно религиозен човек, никога не можеш да разчиташ. Винаги неговият Бог ще стои на по-горно стъпало от теб, на неговата стълбица. Такъв или такава, най-добре е да бъдат забравени. Трябва да се чифтосват с партньор от същата религия или секта. Хак да им е!

Този млад мъж не е подготвен за живота. Рано или късно ще го разбереш и ти. Предпочита да "слуша" за да не изпусне това, което му се дава на готово. Разбирам, че и теб те блазни охолността в която семейството му живее. Готова ли си да платиш цената?

Има и друг момент. Може да му е приятно да е с теб, за временно ползване, но да си има други визии в дългосрочен план. Слагайки родителите си между теб и него, бяга от директна отговорност. Отбутва нещата, щото не му е угодно да взима решение точно сега. Като му дойде времето, може да ти каже че родителите искат тази връзка да приключи или той ще остане на улицата. За него, хем вълкът сит, хем агнето цяло. Ти не му се сърдиш, щото го разбираш. Той не е виновен, щото родителите му така искат и нещата между вас свършват до тук. Всякакви хора има.

Щом знаеш, че той не е единствения човек на света за теб, значи мислиш с охладен мозък. Хормоните не са ти хвълили перде на очите. Правиш си сметката, с други думи. Значи не си влюбена. Не казвам че не го обичаш, само че не си влюбена. Дали охолството в което живее семейството не те привлича повече? Сама си отговори. Помни обаче, че при подобни сметки, кръчмарят го няма. Казва се сметка без кръчмар. Ти го мислиш едно, то излиза друго.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Съвет?нови [re: BИ]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано11.04.03 23:26



Права си. Така постъпват двама равностойни. Остава да се разбере равностойни ли са.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Май няма да ви се върже.нови [re: Welkin Maze]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано11.04.03 23:29



Не мога да бъда по-съгласен. Виж колко е близко до ума, а на колко хора убягва.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано12.04.03 00:39



те са различни ?

е и? длъжни ли са всички да стават различни, те като са.
не вярват в естествения подбор. е и? дали и всеки друг не трябва да вярва? ти, той.

може да избере/те, да не бива/те отглеждани като бройлер, но това е пък - на топло и с пари.

и известен край...



Тема Re: Съвет???нови [re: Oптимиcт]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано12.04.03 08:34



Всички изразяваме мнение. Въпрос на гледна точка е четящия да го приеме като мнение или като съвет. Въпрос на зрялост може би.

*


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано12.04.03 11:00



Щом се чуди, за мен е несериозно. Ако сте стигнали до идеята за семейство, на него трябва да му е пределно ясно какво да прави. Но ако идеята е да пропагандирате колко сте влюбени, колко се обичате, как сте един за друг, как всичко е против вас, но вие сте по-силните и как нищо не може да ви се опре, то аз това не го разбирам. Напук и на инат не се прави семейство.

"Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват."



Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор Andromaha (лайкучка)
Публикувано12.04.03 11:29



Чела съм някъде, че "съветът е онова, за което молим, когато вече знаем отговора". Провокациите са нещо нормално в живота на мислещите, отговорни и емоционални хора. Жертви? Какви са тези жертви? Приоритети в любовта? Има ли по-голямо охолство от възможността да изградиш собствен микросвят на близост и разбиране с човека, който избира теб? И ти него.

И утре е ден. Довечера ще си го припомня...


Тема Улицатанови [re: Cилия]  
Автор ПETтeXXXXXa (дразнител)
Публикувано12.04.03 11:58



Улицата е прекрасно място,откъдето тръгнеш ли ще разбереш колко струваш.Охолния живот е нещо добро само ако го постигнеш благодарение на собствените си заложби.Нищо което може да се купи с пари не струва колкото това което не може!



Тема Само се допълвам.нови [re: Cилия]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано12.04.03 17:13



Задай си въпроса искаш ли да си в ролята на удобно оправдание за нещо, което на твоя човек не му стиска да направи сам. Излизането изпод скъпото родителско крилце имам предвид.

"Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват."



Тема Re: стига съвети..ти пита ли гонови [re: Cилия]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано12.04.03 17:35



той какво мисли по въпроса??
........... Неговото семейство е заможно и е свикнал на охолен живот, но ако се скара с родителите си и не се съобрази с желанието им, остава на улицата..........
хм.. това е много неприятно:) защото песничката "в колибка искам с тебе да живея" е мноого наивна..припари ли Ви живота по г***** много топли чуства ше изфирясат яко дим..и тогава кво става?? дай си ми куклите на ти си парцалките...
Сигурно ще се намери кой да ме опонира, като каже например че трудностите сплотяват.. така е.. ама рядко
Нищо не пречи да опитате

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: Май няма да ви се върже.нови [re: Welkin Maze]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано12.04.03 18:04



И аз мисля като теб тука :-) Това е и моето разбиране.

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: Май няма да ви се върже.нови [re: BИ]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано12.04.03 18:39



само тука ли? Ти напоследък, на един куп места, мислиш като мен



Тема Re: Май няма да ви се върже.нови [re: Welkin Maze]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано14.04.03 15:53



мно си права:) това със случайно срещналите се половинки от едно цяло е такава щуротия, че е по-вероятно ЦСКА да играе в шампионската лига, отколкото това да е вярно. ами че то противоречи на нормалните природни закони за оцеляването на вида дори:)
може дори и да се изчисли грубо вероятността за съвместимост, на база практиката, а не на база изисквания:))))))).
значи ако приемем, че женените двойки са имали средно по 5-6 сексуални партньора и средно по още една сериозна връзка, то излиза, че вероятността да срещнат подходящ партньор за съвместно съжителство е около 20 % от сексуалните контакти.
дет се вика - ако нямаш късмет, още на първото е*ане можеш да попаднеш на 'точния' човек.
ако пък имаш късмет - на петото, шестото.

аз, трябва да ви кажа, че имам невероятен късмет в това отношение:)))))))))))



Тема Re: Има си нюанси.нови [re: cabrio]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано14.04.03 16:02



това "опитвам се, де;)' го сложи, за пред 'другите', нали? и за кво?! иначе си беше по-готино;)



Тема Уточнение.нови [re: Cилия]  
Автор Cилия (непознат )
Публикувано16.04.03 18:36



Не съм написал изрично, а сега виждам че е нямало и как да се разбере от темата ми, че съм мъж. Благодаря на всички за отговорите. Ще помисля над тях.



Тема Re: Уточнение.нови [re: Cилия]  
Автор snowprincess ()
Публикувано16.04.03 19:35



Може би е много забавно-да шокираш хората...




Повече усмивки !


Тема Re: Уточнение.нови [re: snowprincess]  
Автор Cилия (непознат )
Публикувано16.04.03 20:02



Съжалявам, ако така се е получило. Не съм обърнал внимание, че няма по какво да се разбере в темата ми.



Тема Re: Уточнение.нови [re: Cилия]  
Автор snowprincess ()
Публикувано16.04.03 21:08



Не съжалявай!Винаги е по-интересно, когато историята има неочакван край.
Дано да сме помогнали със съветите...
Желая ти здраве и щастие!

Повече усмивки !


Тема Още по-голямо уточнениенови [re: Cилия]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано16.04.03 22:48



Не си мъж а си педераст. Има голяма разлика. И постъпката ти е педерастка. Цяла седмица не ти хрумна а? Всичко ти е педерастко. Приятелят ти, и той. И живота ще ти е такъв, колкото и да мислиш.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Oптимиcт]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано16.04.03 23:39



еее, престараваш се. Човекът не е длъжен цяла седмица да мисли "аз на ония, в оня клуб, кво точно им написах". Като е влязъл и е прочел мненията, разбрал е че има нужда от корекция и я е направил. Обикновено, ако някой не иска да направи нещо, той просто не го прави! А не, както е в случаите тук, да го направи седмица или месеци по-късно. На хората, все пак, едва ли им е първа грижа, всички посещаващи някакъв клуб, да са наясно 100% с фактите, събитията, подробностите около личността им. Не говоря само за този случай, ами по принцип, понеже съм забелязал, че и друг път съдиш прибързано.



Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано17.04.03 02:08



Значи всичко зависи от момчето. Да вземе ли въпросната дама, или да не я вземе. И да си остане бедно.
Баси, в кой век живеем??????

So goes the..love...


Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Welkin Maze]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано17.04.03 09:23



Ако приемем, че написаното от Селия е точно така и е абсолютно вярно, тогава и ти би имал коректно основание да негодуваш срещу моята оценка и да я категоризираш като прибързана.
Вярно че оценката ми изглежда прибързана, но това не я прави невярна. Преди да бъда обвинен в прибързаност, трябва да се предположи, че може пък да съм знаел отговора от набран предишен опит.

Написаната тема от Селия, не дава да се разбере пола на пишещия по предварителен дизайн. Пак по дизайн, направил го е да се подразбере, че е жена а не мъж. И после ми се прави на ударен, че уж било по погрешка и той ама хич и не забелязал. И след като чете шест дни подред и много добре вижда, че дизайна му работи и че всеки мисли за него като за женска жена а не мъжка, на шестия ден ми излиза с номера, че ама той бил направил грешка.

Да си педераст не е причина за гордост. Ти го знаеш и той го знае. Той - много повече от теб, защото той е орисаният, не ти. Той трябва да живее с тази си орисия ежедневно и да се сблъсква с отношението на различни хора. А и всички ние си познаваме народа и знаеме какво е преобладаващото отношение. При това положение, никак не ми е чудно че Селия е развил комплекс и съответна стратегия на поведение. Също както и курвите и кажи - речи по същите основни причини.
Нямам нищо против хомосексуалистите, знаейки че срещу природа не се рита. По скоро ги съжалявам. Обаче между педераст и педераст има разлика, също както между един мъж и друг мъж. Има си норми на поведение, които трябва да се спазват. Излезнеш ли извън нормите, приготви се да приемеш и последствията.

Приемайки думите на Селия за чиста монета, ти ми доказа своята непорочна наивност. Сигурно си бая млад. Няма страшно, ще се оправиш. Трябва ти още време и опит.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Съвет?нови [re: BИ]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано17.04.03 12:06



Напълно съм съгласен. Остави той да избере какво предпочита. И само едно да доплълня дали той може да стори в бъдеще - никога да не ти казва по никакъв повод за "жертвата", която е направил !!!

Дай Боже да сте години наред заедно и щастливи!!!




Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Oптимиcт]  
Автор snowprincess ()
Публикувано17.04.03 12:37



"Колкото повече знаеш,виждаш колко повече не знаеш" - Ако това е твоята максима,то тогава се опитвай да приемаш хората, без да ги съдиш.Животът е интересен,защото всички сме различни.Забавлявай се с нещата, които научаваш и не мисли,че с поведението си, другите са искали да те обидят!
Времето и опита не правят задължително човека мъдър,а начина, по който ги преусмисля.

Повече усмивки !


Тема Имам питаненови [re: snowprincess]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано17.04.03 13:39



Прочетох повторно мненията си. Прочетох повторно и твоето и на Maze. И не можах да разбера, та затова сега питам.

И двамата ме обвинявате че СЪДЯ. А аз през цялото време си мисля, че споделям мнението си. Хайде, ако обичате, и двамата, покажете ми точно къде бъркам. Цитирайте ме. Къде точно, според вас съдя а не споделям мнение.

Изобщо не мисля, че в случая някой иска да ме обиди. Напротив. Всички се държат кордиално, което е смяна към по-добро, сравнено с първите години на дир-а. Оплаквания нямам.
Нито пък аз имам желание да обидя някого. Да, Силия го нарекох педераст и хомосексуалист, но не е ли вярно? Както е вярно, че аз съм хетеросексуален мъж. Ако някой си позволи да ни размени определенията, възможно е да има двама обидени.

Времето и опита! Много важни фактори! Всички с течение на времето ще се убедите, ако не го знаете вече.
Искат ти се повече усмивки. Ами много хубаво, ама к'во да правя като съм по-сериозен отколкото на вас ви се иска, че и на мен. Ти ако си си винаги весела и засмяна, би ли могла да се превърнеш в сериозна, ако някой ти препоръча? Тия работи си идват отвътре. Все едно да му кажа на Силия, абе момче, къде си тръгнал педераст да ставаш, я виж какви готини мадами има наоколо. А? Дали ще ме послуша?
Ето ти една, щом искаш толкова

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Oптимиcт]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано17.04.03 14:43



"Приемайки думите на Селия за чиста монета, ти ми доказа своята непорочна наивност. Сигурно си бая млад. Няма страшно, ще се оправиш. Трябва ти още време и опит."
Пак грешка. Аз съм последният човек, в този клуб, който може да се окачестви като наивен. Но сега няма да обяснявам защо. Хм, за непорочен, може би също съм неподходящ, ама зависи какво влага човек в думата.
Колкото за това, което питаш по-долу - така звучат постингите ти. И преди са ми го казвали разни хора. Ама не, че моите драсканици не са общо взето подобни.
А конкретно на въпроса за Силия (а не Селия) - със сигурност не си знаел отговора предварително. И сега не го знаеш. Вервай ми.
А колкото за поведението, което преписваш, замисли се малко и ще видиш, че то въобще не е логически издържано. Човекът никъде не е казвал, че е правил грешка - това ти му го преписваш. А аз въобще не съм говорил за сексуалността му, като казвам че съдиш, а за начина по който квалифицираш действията му. Долу-горе това, което беше написал, звучеше накратко казано така: "Ти си педал, затова правиш гадости."
И нй-важното - човекът не печели абсолютно нищо, ако разбере някакви мнения на другите, смятайки го за жена.
И очевадният извод е - или човекът се бъзика от самото начало, или всичко е точно както казва. Вариантът, който ти представяш, наистина не издържа на критика - няма нито един разумен мотив, а няма причини да се смята, че човекът е луд.



Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Welkin Maze]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано17.04.03 15:37



Излиза, че имаме различни мнения по повече от един въпрос. Не виждам нищо лошо.
За това как звуча. За един по един начин, за друг - по друг. Трябва ли да се променям според чуждите предпочитания?
Всеки си има трески за дялане. Може аз да имам повече от много други. Има и с повече от мен. Всеки си тегли хомота сам.

Знам че звуча наставнически, но не го правя нарочно. Идва като комбинация от характер и професионално изкривяване и много години живян живот.
Някак си не върви 20 годишен да се държи наставнически към 60 годишен, докато обратното по се възприема.
Както и да е. Някой да ме е чул да се оплаквам? Някога? От нещо?
От едно време ми е останала приказката, че тарикат мъж не писка.
Ако някой ми е неприятен за четене, не го чета.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор gi4a (непознат )
Публикувано17.04.03 16:16



Остави го той да реши какво иска и не му се бъркай. В случая той сам трябва да реши за себе си. А от там на татък, каквото стане, във всички случаи живота продължава и всяко зло за добро.



Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: Oптимиcт]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано17.04.03 16:52



Ама съгласен съм с това. Не съм казвал да се променяш. Аз съм казал, кой каквото ще да си мисли за мен, не ме касае особено. Никой не карам насила да прави нещо (включително и да ме чете). Пък на който не му харесва, каквото пиша/говоря си е негов проблем и трябва той да си му намери решение.



Тема Re: Имам питаненови [re: Oптимиcт]  
Автор Aнreл ()
Публикувано17.04.03 17:49



времето и опита са важни но не са основни Оптимисте.
А основата е важна.
Чувал ли си за похотлив старец или похотлива баба. А звучи смешно нали. Ама ги има. Аре нема ти вадя гейборазни снимки на твои набори дето правят джиджибиджи.

Е да живяли са 60-70 години живота ги е удрял през ръцете придобили са условни рефлекси ала "котлона пари когато е включен" и до там. Нема развитие.

Аналогии много. И в дира има подобни екземпляри.
Хора които не могат да разберат че времената се променят, ако те не се променят вече миришат на пръст. Останали са в историята. Ама не в тази везаната, просто хистори. Дори не можеш да го отвориш да го прочетеш, всичко е станало на пепел.

та тъй де. твой специалитет е да поучаваш. наш е да си рипаме.
истината може би е нейде по-средата.
и без емоции. глухия да учи кьоравия да чете ноти и да слуша музика.
иначе истина има във думите на всеки един. нали зад думите стои човек, със собствен мироглед и свят...със собствени навици и начин на живот. Да критикуваш другите означава да не приемаш себе си. А то прозира.



Редактирано от Aнreл на 17.04.03 17:56.



Тема Re: propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: Welkin Maze]  
Автор zvetenze (студено)
Публикувано17.04.03 19:26



Хахахахаха...направо ме уби!

"Лудостта е егоизъм!Егоизмът е лудост!"


Тема Re: propbvaite da izigraite roditelite muнови [re: zvetenze]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано17.04.03 20:11



не съм, бе, трябваш ми жива, все още. Напиши, в другата тема, гениалния план за убийство и после ще си помисля да те убивам ли.



Тема Re: Имам питаненови [re: Oптимиcт]  
Автор snowprincess ()
Публикувано17.04.03 21:33



Благодаря ти за усмивката!Погледни навън-времето стана по-хубаво.
Аз мога да бъда сериозна,защото весела не означава - лекомислена.
Както и сериозен - не означава с повече опит.Едно момиче беше написало в постинга си:"Някои момичета се раждат бабички,някои бабички умират - момичета"
Ако с Maze те обвиняваме,че съдиш,то е защото мнението ти е прекалено остро и критично.
Когато аэ прочетох,че Силия е мъж се забавлявах,но не за негова сметка,а защото знаех,че ще има ядосани т.е. предвидих твоята реакция.Съжалявам! Но и не разбирам...Защо?Какво значение има,дали някой ще каже или няма да има смелост да каже нещо?Обясни ми,какви са тези норми на поведение,които трябва да се спазват,които Силия е нарушил и трябва да се приготви да приеме последствията.Кой ги е измислил?Всеки има право да бъде такъв,какъвто си иска,стига да не наранява другите.
Препоръчвам ти по една доза смях на ден,защото да си толкова сериозен не е здравословно-най-много да си докараш някоя язва.
Е ,аз пък ще получа бръчки около очите... от смях.
Но така се живее по-леко.

Повече усмивки !


Тема Re: Имам питаненови [re: Aнreл]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано17.04.03 21:43



много си прав за критикуването.
изчерпало се е като средство за провокиране



Тема ами тогава...нови [re: snowprincess]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано18.04.03 16:36







Тема Re: ами тогава...нови [re: Welkin Maze]  
Автор snowprincess ()
Публикувано19.04.03 01:20



за теб-една целувка

Повече усмивки !


Тема Re: ами тогава...нови [re: snowprincess]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано19.04.03 03:35



само една ли?



Тема Re: ами тогава...нови [re: Welkin Maze]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.04.03 10:37



и само за тебе ли бря?





Тема Re: Изобщо не вдявамнови [re: Oптимиcт]  
Автор Andromaha (лайкучка)
Публикувано19.04.03 11:43



с какво едно ми ти уточненийценце променя сложността на дадената ситуация?! Един атрибут в повече - съветите са си съвсем валидни!

И утре е ден. Довечера ще си го припомня...


Тема Re: ами тогава...нови [re: Welkin Maze]  
Автор snowprincess ()
Публикувано19.04.03 12:15



За сега - да.
Във всяка игра-лабиринт, наградите се получават една по една.
Следващата,когато ми пуснеш да чуя песента...

Повече усмивки !


Тема Re: Изобщо не вдявам...нови [re: Andromaha]  
Автор snowprincess ()
Публикувано19.04.03 12:56



...защо мъжете започват да спорят за глупости и не виждат лесните решения,а търсят по-сложни.
Добре, че ние сме покрай тях,за да им отворим очите.

Повече усмивки !


Тема Re: Изобщо не вдявам...нови [re: snowprincess]  
Автор Aнreл ()
Публикувано19.04.03 16:53



за което ви благодарим.



Тема Re: Още по-голямо уточнениенови [re: snowprincess]  
Автор cobreti (NO)
Публикувано19.04.03 18:39



Много често е обратното - времето и опита оглупяват човека

Даже почти винаги:)

Редактирано от cobreti на 19.04.03 18:40.



Тема Re: ами тогава...нови [re: snowprincess]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано21.04.03 19:59



Ама ти това за награда ли го имаш?
А за каква песен става въпрос?!?



Тема Re: ами тогава...нови [re: Aнreл]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано21.04.03 20:08



ми, кой за квот учил



Тема Re: ами тогава...нови [re: Welkin Maze]  
Автор snowprincess ()
Публикувано21.04.03 21:03



Явно, не винаги мислим по един и същ начин!Целувката беше за това ,че в спора,мненията ни си приличаха,нищо друго не влагах.
Жалко ,че не разбра шегата!
За песента...вече няма значение.Просто реших,че името ти/харесва ми/ си го взел от някоя песен.Сбъркала съм.Езикът е извор на недоразумения.

Повече усмивки !


Тема Re: ами тогава...нови [re: snowprincess]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано21.04.03 21:17



уф, много добре разбрах, естествено. Ама ти много лесно се вързваш...
А никът ми е името на групата ми. И за това разбрах, че си го недоразумяла, ама все пак предпочетох да питам първо.



Тема Re: ами тогава...нови [re: Welkin Maze]  
Автор snowprincess ()
Публикувано23.04.03 09:46



Ти развали удоволствието,от това,че съм била на прав път да отгатна...Не зная какво да правя сега-да се поздравя или да се сритам.
Наистина се вързах този път,защото ми беше приятно да си говоря с теб.Ти да не ме мислиш за някоя фенка,тръгнала на лов за автографи.
Без да изпращам повече целувки,следващия път като засвириш-ме поздрави мислено и ще ми мине...

Повече усмивки !


Тема Re: ами тогава...нови [re: snowprincess]  
Автор Welkin Maze (Rough Silk)
Публикувано23.04.03 19:36



И понеже казах само една целувка ли, ти стана неприятно
Не те мисля за фенка, въпреки че специално от клубовете имаше преди време и такива, коти въобще не са ни слушали, пък искаха автографи Или пък твърдяха разни други смешни неща (като се има предвид, че не са ни слушали). Ма кво да правиш - с тия сини очи, не е лесно, аз за това си ги боядисах
Айде стига съм писал повече простотии, усмихвай се и не ми се връзвай друг път, за да ти е приятно да си говорим.



Тема Re: Съвет?нови [re: Cилия]  
Автор PYTHON (пристрастен)
Публикувано25.04.03 00:04



мога да изкажа мнение
все още ли искаш мнение или не?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.