Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:05 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Чакам мнения и съвети за....нови  
Автор FortunatA (непознат )
Публикувано24.03.03 17:37



Какво бихте направили ако след 17 г. брак разберете (лично) от съпруга си, че е гей?



Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор tartarianeyes (нищо ново!)
Публикувано24.03.03 17:55



Аз не зная какво бих направила.
Но една моя близка разбра. И не след 17, а след 4 години. И не го разбра лично от него, а така... от приказки, недомлъвки, а и тя започна да се досеща.
Разведоха се.






Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор kage (сянка)
Публикувано24.03.03 19:57



Може би по-скоро бисексуален?



Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор Ceлeнa (нереална)
Публикувано24.03.03 21:28



А той през всичките тези години ли си е бил така? Защото ако е бил и съпругата толкоз време не го е хванала, значи толкова и в брак са били.



Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор Caлaмaндpa (не докосвай!)
Публикувано24.03.03 22:29



17 години? Достатъчно време, за да си омръзнат взаимно и да развият нестандартни влечения...
Ако ги свързват по-съществени неща, не е необходимо да прави каквото и да е било.

Огън в ръцете ми...


Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор Caлeмa (вещица)
Публикувано24.03.03 23:39



Човешкото е
да се прощава..

Но къде са били очите
през тези години?

мента+глог+валериан


Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: FortunatA]  
Автор Known (NON)
Публикувано25.03.03 07:48



Аз освен да повторя вече казаното, че не става въпрос за "гей", щом като е имало 17 години брак. Е, ако наистина става въпрос за гей, то кой какво е правил през тия 17 години??? Може би жена, която след 17 години пост и молитва неочаквано достигне до подобен извод трябва да се застреля. А иначе какво да направи? Съвместен живот, семейство, секс, здраве - ако всичко си е било наред... Може да се разделят, ако тя настоява - той явно е свикнал да живее по този начин.

Идва ми на ум, че жената, изместена от друга жена е по-голяма обида, защото жената, заместена от мъж е просто резултат от многообразието на интересите; това според мен важи, и в обратния случай - когато жената се окаже би- (не че са много мъжете, на които това им пречи).

None.


Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: Known]  
Автор FortunatA (непознат )
Публикувано25.03.03 09:04



От емоцията пресилих нещата-бисексуален. Аз много го обичам и харесвам и не искам да се разделяме. През всичкото време прекарано заедно ми е било много хубаво. Винаги е бил и любящ съпруг и грижовен баща....и продължава да е така. Не искам да го изгубя не, че тръгнал на някъде, но все пак се притеснявам...ами ако дойде и тоз момент. Не мога да си представя, че на 40-45 г. мога да започвам всичко от начало.
Може би през тези години съм се досещала, но не мога да кажа ти си такъв без да съм сигурна. От една страна ми е спокойно, че сам ми го каза и даже познавам и партньорът му.Колкото и странно да ви звучи за сега се разбираме тримата. Надявам се просто да продължи така и за напред, да пораснат още малко децата пък и приятели и колеги да не разберат. Аз също мога да ходя другаде, но чувствата които имам към него не ми позволяват поне за сега, а чувствата ми към този мъж никога няма да си отидат или да охладнеят. Той за мен е МОЕТО МОМЧЕ И МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ






Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: Ceлeнa]  
Автор FortunatA (непознат )
Публикувано25.03.03 09:09



Да такъв е бил през целият си живот това е генно заложено, но за сметка на това пък беше и е страхотен мъж, съпруг, баща......
Никой няма да ми повярва, че през всичките години заедно съм живяла като принцеса. Може би само по романи и филми стават тези неща.



Редактирано от FortunatA на 25.03.03 09:18.



Тема Re: Чакам мнения и съвети за....нови [re: Caлeмa]  
Автор FortunatA (непознат )
Публикувано25.03.03 09:14



Може би очите са виждали,но не са искали да повярват. Страхувам се единственно да не дойде момент в който окончателно ще си тръне.Това няма да мога да го преживея. Засега имам уверението,че ще остане със нас и се надявам да е така. Искам до последият си дъх да съм с него колкото и ненормално да звучи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.