Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За неделите, мъжете и всичко останалонови  
Автор (Църна Маца)
Публикувано30.03.03 23:39



Искам да имам цяла седмица от недели... обожавам ги.
Неделите са прекрасно нещо, ако има на кого да ги посветиш. Може и на какво.
А мъжете...? Хм. Те също са прекрасни същества, нали?
Исках да полафим за инертния мъж. Някой, който се оставя на течението... Такъв, който предпочита да го забавляват, вместо той да поеме инициативата. Ами... има прекрасни момчета, искрени, добри и всеотдайни. Обаче това ли е което едно момиче иска само? Или съм прекалено претенциозна?

Може и изобщо да не съм права, обаче пък на мен лично ми е необходимо до мен ако има мъж, то той да е с въображение. Омръзва ми да разчитам само на своето собствено защото си го познавам. Пък и какъв мъж ще е той, ако няма въображение за забавления? Имам нужда от интеракция на въображението. Защото ако съм си сама със себе си си ми е гот и ми е достатъчно, но ако деля времето си с друг, по-добре той да има какво да допринесе към общия фън. Нали така?

Колко момченца от пишещите тук могат със самочувствие да заявят, че умеят да внасят разнообразие в една връзка? Ама честно. И как точно го правят? И осъзнато ли е или не?
Сори ако темата е скучна, но на мен много ми е интересно да разбера какво разбират мъжете под "разнообразие" и дали изобщо го разбират :-) Дали разнообразието се изчерпва само с различните пози в леглото, или дай боже, и с нещо повече?

Ммм... та общото между неделите, мъжете и всичко останало е, че неделите, мъжете и всичко останало трябва да бъдат разнообразие и удоволствието от него. А как точно го постига всеки когато е в двойка с някого?

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Машаллах, машаллах!:-)нови [re: BИ]  
Автор Orлeдaлнa (и кинжал)
Публикувано30.03.03 23:45



Тук само една майна липсва.
Казана на висок глас

Ъъъ, тук бяхте с деликатни уши, бягам.



Тема Re: сантиментално...нови [re: BИ]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано31.03.03 00:38



като те четох, си спомних сдуханата депресирана натлъстяла коза, която ми се натискаше на едно море. аз естествено бях "пасивен", защото ми харесваше приятелката й, обаче и нея не исках да свалям (въпреки сигналите, които ми пускаше като пийне повече), защото най добрия ми приятел беше лудо хлътнал по нея.

отрязах козата по толкова деликатен начин, че в последствие научих, че говорила зад гърба ми, че съм "готин човек, но не й мъж" :))) хехе :)))

разбира се не съм стоял на сухо - запознах се с една страхотна украинка на това море, която на всичкото отгоре беше много много готина като човек.

ако да си мъж означава да се забиваш с всяка тъпачка която ти пърха с мигли, значи наистина не съм такъв.



що се отнася до разнообразието - какво разнообразие точно можеш да си представиш ти? вероятно секс в самолет или в тоалетните на мултиплекс

забелязал съм, че повечето жени, които мрънкат за разнообразие, не са склонни да направят каквото и да е извън досадната рутина на всекидневието си. и същевременно копнеят някой да ги изкара насила от тази рутина, някой Истински Мъж, по възможност Принц от Приказките и Супермен едновременно, разбира се.



Тема Re: сантиментално...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано31.03.03 00:49



Ахм. Благодаря за мнението.
Секс в самолет е нещо направено :-) Ако искаш вярвай. Обаче това няма нищо общо с темата. Нямам предвид секс.

"забелязал съм, че повечето жени, които мрънкат за разнообразие, не са склонни да направят каквото и да е извън досадната рутина на всекидневието си. и същевременно копнеят някой да ги изкара насила от тази рутина, някой Истински Мъж, по възможност Принц от Приказките и Супермен едновременно, разбира се."

Забележителен си! хихи... тоест, много забелязваш. Забелязваш неща, които не са там, или не на точния човек. Има още да учиш.

Нямам какво да ти кажа. Написаното от теб е офтопик.
Прекалено арогантен си за моя вкус. Прекалено пубертетски звучиш ("не съм стоял на сухо"). Сори.

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: сантиментално...нови [re: BИ]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано31.03.03 01:03



не го казах сухото в такъв смисъл, а по скоро като доказателство, че не съм пасивен.

коментарът ми беше по повод пасивността, което е свързано и с разнообразието.

логиката ти е изцяло сбъркана. ти търсиш някаква вина в мъжете като цял /ако съм разбрал правилно/, а такова нещо не може да има.

същото би било, ако харесам някое момиче, опитам се да я сваля, тя ме отреже и аз после пусна тема в клуба "леле какви тъпачки са някои момичета". с две думи "гроздето е кисело" - никога не бих казал такова нещо, без да се засрамя вътрешно.


бъди разнообразна. за това друг не ти трябва - мъжете са по склонни към нови неща от жените мисля. ако ти се прави нещо го предложи и го направи.

това е по темата май... :)

а звуча пуберитетски, защото мисля че интелектуалното ти равнище е такова /не се сърди/ :((
а нямам навика да си накичвам постингите с безцелни сложни думи.





пс. пак чета темата ти и разбирам защо излизам "офф" топик.

"Може и изобщо да не съм права, обаче пък на мен лично ми е необходимо до мен ако има мъж, то той да е с въображение. Омръзва ми да разчитам само на своето собствено защото си го познавам. Пък и какъв мъж ще е той, ако няма въображение за забавления? Имам нужда от интеракция на въображението. Защото ако съм си сама със себе си си ми е гот и ми е достатъчно, но ако деля времето си с друг, по-добре той да има какво да допринесе към общия фън. Нали така? "

не, изобщо не е така. това е пълна глупост! "интеракция на въображението"??????? "въображение за забавления"???? да "допринесеш към общия фън"???? поясни какво значат тези неясни и неуместни съчетания на думи, а аз си лягам, защото наистина не искам да се карам днес, дърдореше ми се, ама ти не ставаш за това :)

Редактирано от Cивия вятъp на 31.03.03 01:09.



Тема Re: сантиментално...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано31.03.03 01:23



Определено не ставам за празно дърдорене с някой като теб
Откажи се просто. Не си ми на нивото. Зелен си като круша, драги. Иди в клуб Любов или някой друг пуберски клуб :-)

Логиката ми е сбъркана за сбърканите. Ти сбъркан ли си?
Ако имаш някакъв опит, който да споделиш по темата, кажи го. Ако не - да се заяждаш е сигнал за незрялост. Просто не ти е мястото тук. Ми лягай си, няма нужда да разбираш какво казвам в темата. Който разбрал, разбрал.
Абсолютно не търся ничия вина. Но за теб вероятно, всеки трябва да напада друг. Е това е незрялост, наистина :-) Щом нямаш нерви за дискусия, какво изобщо правиш тук?
Не бих пояснявала нищо само заради теб, не си заслужава.
Лека ти нощ!

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: Машаллах, машаллах!:-)нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано31.03.03 01:30



Деликатните ми уши не понасят rough!
Шшшт! Тихо бе!

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: сантиментално...нови [re: BИ]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано31.03.03 01:32



правилно, изчезвам към любов :))) изобщо не исках да се заяждам и съжалявам - навикът е могъщо нещо :))

толкова ми е хубаво тия дни, че бих предпочел да предам малко от доброто си настроение, вместо както обикновено да провокирам агресивно :)

извинявай, сериозно :)

лека нощ и сладки сънища



Тема Re: сантиментално...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано31.03.03 01:36



Надявам се наистина да ти е хубаво :-)
Желая ти много разнообразие и красиви емоции

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: Машаллах, машаллах!:-)нови [re: BИ]  
Автор Orлeдaлнa (и кинжал)
Публикувано31.03.03 01:53



Мацка, нали знаеш на кого ушите са деликатни от издръпване?
Иаааааа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.