Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:32 29.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: И аз обичам неделите. И съботите също :)нови [re: BИ]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано31.03.03 22:43



"Не ми трябва някой, който непрекъснато измисля нещо за вършене, това ме уморява."
А мен пък ме уморява човек, който не измисля нищо. Празен ми е някак си.


И двете сте прави, въпрос на тълкуване :) Мен лично ме уморява някой, който непрекъснато измисля неща, които аз трябва да върша... за да може той да си скучае на спокойствие :))))

Добре, че и за разнообразието в живота нямам нужда от мъж... достатъчно са им другите функции :)))

Няма и не трябва да има правила и критерии, по които да се мисли и живее.


Тема Re: За неделите, мъжете и всичко останалонови [re: BИ]  
Автор Hell (дефазирана)
Публикувано31.03.03 22:52



абе... ако си се "борил" и си "спечелвал" нечия любов сигурно е така. Идеалният случай е двамата дотолкова да си приличат, че да се харесват такива, каквито са в действителност... без излишен грим. Нали знаеш колко неудобен е момента, когато те гепят с наполовина смъкнат грим или докато се епилираш :))))
И забележи, тук не говоря за любов, само за харесване, разбиране и приемане :)

Няма и не трябва да има правила и критерии, по които да се мисли и живее.


Тема Re: всичко останалонови [re: BИ]  
Автор GOMORRAH (ВАРНЕНЕЦ)
Публикувано01.04.03 10:04



Аз съм за всичкото останало.
По остатъците от неделната трапеза ще го ПОЗНАЕШ!

Животът е пътя между двете ДУПКИ!


Тема Re: За неделите, мъжете и всичко останалонови [re: BИ]  
Автор MaPBuH ()
Публикувано01.04.03 11:44



За живота че трябва да се живее така съм напълно съгласен. Иначе не е живот, а ад.
Е, всеки си намира свой начин да живее и да черпи удоволствия от живота.



Тема Re: За неделите, мъжете и всичко останалонови [re: BИ]  
Автор freestyler (tempter)
Публикувано01.04.03 13:11



внимавай какво си пожелаваш:)
има един такъв особен вид разнообразие от любов и омраза, нежност и грубост, вярност и изневяра, който в най-добрия случай ще ти се стори като вълчи капан / това са девет числа от тотото, пълно комбиниране:)/:)))



Тема Ти кво ся...?нови [re: freestyler]  
Автор vladisss ()
Публикувано01.04.03 23:45



Открил си по кво си падат фустите и го парадираш - нидей тъй, че шса научат и други и кат почни всеки да ги съчитава в себе си тез качества безобразно полезни вече ня да минава номера... Ама-ха!




Тема Re: сантиментално...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор kage (сянка)
Публикувано02.04.03 08:15



Струва ми се, че правиш една грешка в четенето на написаното от ВИ...ако не я правя аз де :-)

Ти говориш за пасивност в свалките, тя по-скоро за пасивност при една вече създадена и то най-вероятно малко по-продължителна връзка (под по-продължителна да разбираме над 3 месеца:-)

По принцип има тенденция независимо дали става въпрос за мъж или жена след известно време да настане някакво успокоение и да липсва активност във връзката. Да започнат да се приемат някои неща за даденост.
Според мен трябва от двете страни да има активност, то е ясно :-)
Смешно ми звучи ако някой се оплаква или дори обвинява "ама не сме излизали никъде, не правим нищо заедно", а в същото време нито един път да не е предложил т.нар. излизане или правене на нещо.


И тъй като все още съществуват разбиранията, че мъжът е активния в свалката, то се предполага, че тази активност естествено трябва да продължи и във връзката. Това не е мое мнение, но просто е широко разпространено. Но идва другия момент: ако един мъж възприема за нормално да е по-активния в свалката, защо не възприема за също толкова естествено да е активния във връзката? Или - свършил си е работата, свалил е мацето, от там нататък липсва тръпката? Или желанието? Или се губи инстинкта, който го води в свалката?



Тема Re: За неделите, мъжете и всичко останалонови [re: freestyler]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано02.04.03 09:32



Много добре казано...Не са ли 6 числа? Както при тотото

И да внимаваме и да не внимаваме.. май следващото тото... ще е пак криещо много неизвестни Все пак очакваме един ден да ударим джак-пот-а, а не поредната тройка...



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: За неделите, мъжете и всичко останалонови [re: EЛБИ]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано02.04.03 23:45



И докато си чакаме, да не забравяме да си пускаме фиша.

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: сантиментално...нови [re: kage]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.04.03 00:15



Да, точно така. Не говорех за свалки изобщо. Мисля, че за дълговременна връзка се изисква да я поливаш като цвете, да се грижиш за нея, да не допускаш рутина, да създаваш разнообразие, и това трябва да ти идва отвътре, да имаш искреното желание за връзката да процъфтява, да създаваш удоволствие, и да получаваш такова. И трябва активно участие и от двете страни. Защото, както и с всичко друго, ако го занемариш и си небрежен, то се свива и увяхва. Разнообразието допринася много, защото помага да преоткриваш човека в различни ситуации. И дори когато си го открил в почти всички житейски такива, прекрасно е да се редуват :-) Нямам предвид някакви ексцентрични крайности, а разнообразие от ежедневието, бягство от рутината, защото... когато една връзка стане задължение, тогава я пиши бегала. И представяш ли си толкова време от живота си да прекарваш в застой... това значи да се самоубиваш бавно. Животът е движение. :-)

Точно за това говорех, което споменаваш последно. Че спечелиш ли нечии чувства, това е началото, а не края. И точно тогава започва стремежа не само да ги задържиш, но и да ги обогатиш, за да можете и двамата да бъдете щастливи. Но наистина, иска се непринудено желание и участие и от двамата. Вдъхновение за живот на самата връзка. Ако "ти" и "аз" сме едно, то това едно си има свой живот. Мда...

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.

Редактирано от BИ на 03.04.03 00:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.