Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:29 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: yф]  
Автор GoDo ()
Публикувано21.03.03 16:06



Ех, само с теология е самотно. Да си отсека ли ръката?



Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: GoDo]  
Автор ()
Публикувано21.03.03 16:20



Не!
Имам планове свързани с нея, а и с другата. Не точно планове. Замисъл имам. Красив.

Acropolis adieu


Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: yф]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано21.03.03 16:24



И ти си получаваш бирата... Ще ме разорите тези дни... Не знам - като ми дойде от вътре. Помня преди години бях писал някои много красиви неща. Не ги запазих. Дали щях да запазя миговете. На моменти се виждам назад във времето, искам пак да ги почувствам, копнея ги, но за жалост ... все се съобразявам/вах с реалния живот. Исках да нося радости. Оплесках доста неща - без да ги искам, но няма да се откажа да живея, да съм аз, пак да пиша, да съм куршум... Като летя - летя.

А китайския порцелан мога да го съзерцавам. Има някои китайски картини, които изглеждат наистина зловещо, но когато се вгледаш и вникнеш в духа на автора, намираш изяществото, намираш мисълта му, откриваш хармонията... А на пръв поглед са страшни.

Някак си не си те представям като сачма, но пък да си призная ... не те познавам



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: EЛБИ]  
Автор ()
Публикувано21.03.03 16:29



О, и аз. Не се познавам. А може би съм оса. През лятото жиля децата по луничавите нослета. През зимата спя. Често жужа... Жилото ми от страх често показвам. И когато се свърши - денят с танц разказвам...
Нали пчелите танцуват? А осите кво правят през това време не знам.
Аз пък пуснах тази тема - анкета, защото...
Не знам защо. А и пиша, освен това... Но това е тайна. Дълбока, голяма.
Кошер е в главата ми. И докато не полети - ще е така, уви.

Acropolis adieu


Тема да, и двете, сеганови [re: yф]  
Автор MaPBuH ()
Публикувано21.03.03 16:32



а)очи в очи се отразяват...
б)шепа кристално чиста ледено студена вода от планински ручей



Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: yф]  
Автор EЛБИ (просто аз)
Публикувано21.03.03 16:36



Красиво пишеш ... Е- - като почнеш да жилиш не знам ... Все пак нали имаше една приказка за меда и жилото - ако я перефразираме - всеки обича меда и всеки иска да види жилото (знае, че го има), но като го ужилят, забравя за меда...

Права си - като ни е страх си показваме жилото. Май и аз го правя понякога, но тъй като е наистина рядко, забравям че за другите е далеч по-лесно да не се въздържат и кат ме жилнат... Може би съм си виновен за това. Лошото лесно ми минава и си мисля, че и за всеки е така. Тайна. Наистина. Както и това, че докато не полети - ще си е така.

Хм....



Любовта няма друго желание, освен да се изпълни. Кхалил Джибран


Тема Re:нови [re: yф]  
Автор GOMORRAH (проповедник)
Публикувано21.03.03 16:38



Изящен ,студен и хладен -зву4и като определение за древногръцки фалос на обожествена статуя...



Тема Re: Китайски порцелан на 5 хил. г. или изящен куршум?нови [re: EЛБИ]  
Автор ()
Публикувано21.03.03 16:43



Ами, наистина няма какво да допълня. И тъй като тази тема, колкото и абсурдно да звучи, за мен е сериозна... А и съм суеверна, ми остава да ти благодаря за Джибрил и за другото. А пък, когато питаш нещо друг път, ако попиташ преди мен...
Та, една моя приятелка казваше...
Цитираше - и ако пчелата не пристига, мечтата стига!
Фъупште не трябва да ми личи, че съм сантиментална. Нищо не съм казала. Но намерих отговор. )
Наздраве довечера!

Acropolis adieu


Тема Re: да, и двете, сеганови [re: MaPBuH]  
Автор ()
Публикувано21.03.03 16:45



Като каза шепа...
Обичаш ли бърбън?
"На зелени поляни ме отвеждаш, при тихи води ме успокояваш"

Acropolis adieu


Тема Re:нови [re: GOMORRAH]  
Автор ()
Публикувано21.03.03 16:51



Да, напомня.
Дане говорим, че вазата е предмет с дълбочина...
Но, но, но, моля, нека не се впускаме в разни такива разсъждения. Защото понякога пурата, колега, може да е само пура...
А и е нелепо фалосите да се символизират, някак. Не и когато сме будни. За вазите сигурно важи същото.
Пура?

Acropolis adieu



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.