Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема В двора ми тръгнаха ...нови  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано15.03.03 16:50



Пролет. В двора са тръгнали да изникват нарцисите.
Само дето още ми е жал за кокичетата, дето последния сняг им разката фамилията. Имаше почти 100 необрани, незарадвали сърцето на някоя жена.

Понеже се опасявам да не стане с нарцисите някоя мартенска беля като с кокичетата, приемете, че ви подарявам всеки нарцис, успял да изправи глава и да ми се усмихне сутрин, като излизам за работа.

Бъдете високи!


Тема Re: В двора ми тръгнаха ...нови [re: ABe]  
Автор Cлънчицe (сияйно)
Публикувано15.03.03 17:04



БЛАГОДАРЯ ТИ!

днеска имах такава силна нужда от цветя... чак си купих зюмбюлче, а преди малко ми подариха изненадващо и първите лалета... сега и ти :))) пролетта е у дома щастлива съм аз...

..... Живота е хууубав ..... слънчеви усмивки!.....


Тема Re: В двора ми тръгнаха ...нови [re: ABe]  
Автор Ambrozia ()
Публикувано16.03.03 10:57



представих си как младата тревичка обвива с мека безмълвна прегръдка бледите и меланхолични, самовлюбени нарциси, а първата утринна светлина игриво се катери по стъбълцата им, нежно обгръща крехките им рамене, в които затаилата дъх капчица роса очаква да бъде докосната :)

наистина е много мило





Тема Моля! За мен бе ...нови [re: Ambrozia]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.03.03 13:46



чест! Порадвай им се на нарцисите, моля, макар и виртуално. Представи си ги във ваза, разположена между двата свещника на трапезата, подредена за вечеря с любимия.

Бъдете високи!


Тема Благодаря и ... [re: Cлънчицe]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано16.03.03 13:49



аз! Днес да получаваш само усмивки. И цветя може, де ...

Бъдете високи!


Тема Re: В двора ми тръгнаха ...нови [re: Ambrozia]  
Автор bobsun (минаващ)
Публикувано17.03.03 07:35



... и когато толината на слънчицето се разлее по нежните им лицича, те отдават уханието си и усмивките си и поздравяват света с хора на птичките...

Just sharing.
Give all to love; Obey thy heart.


Тема Re: Моля! За мен бе ...нови [re: ABe]  
Автор Ambrozia ()
Публикувано17.03.03 11:16



е как мога да им се порадвам, макар и виртуално, когато си забил още топлите им трупчета във ваза и то сред някакви свещници!? кошмарно


обичам ги и им се радвам, но през погледа на весело жужащите пчелички
или онези палави пеперуди, заиграващи се с цветовете и багрите им
нека живеят на двора и те посрещат всяка утрин със свежа усмивка




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.