Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:31 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема я да ви питам  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано24.02.03 13:28



изобщо не ми е хрумнало да ходя на клубната среща, ама безсънната ми е пуснала бележка, с което ме хвърли в тъча.

та се замислих, че наистина аз бая съм писал тук и вие бая сте ми гледали сеира, така че шъ подходя директно към този въпрос:

иска ли някой от вас да ме среща /ама честно/, за да знам дали да си правя труда да идвам или да ида да си пия с компанията и да бройкам девойките?

защото не виждам никакъв смисъл да се замъкна на срещата, за да си просъскам няколко лицемерни поздравления с калински и ВИ и да си мълча многозначително с останалите "редовни", които се надпреварват да си говорят плоски приказки

я кажете ще ходи ли някой от хората, с които имам приказка?

при добро желание от ваша страна мога да навия и един от идолите на клуба, най желаният ерген в този форум, най властната личност - известен под различни имена, но споменаван с потрепване от старите клубари като "Хакера..."



Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор FOR (Real)
Публикувано24.02.03 13:48



Що питаш като нямам право да ти отговоря според това което си писал.

...обичайте се и си помагайте - за да се спасим...


Тема Re: я да ви питамнови [re: FOR]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано24.02.03 13:55



ми отде да помня всичко което съм писал?

питам си - с питане до цариград се стига



Тема Бенови [re: Cивия вятъp]  
Автор FOR (Real)
Публикувано24.02.03 14:19



всъщност като се замислих си викам къв е смисъла от тая среща. Нали и тук се срещаме.

Или искаме да опознаем и телата си. И искаме да не сме толкова идеални май.

Аз отивам да пия бира там и за разнообразие да видя някоя друга мутра малко по-различна от тия дето всяка седмица ми се въртят пред очите. Ти обичаш ли?

...обичайте се и си помагайте - за да се спасим...


Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор mig (кратък)
Публикувано24.02.03 14:24



не се чуди дълго

няма начин някой да не иска да те срещне

приятна среща и весело прекарване

Не е работата в целта, а в мига


Тема мдааааа,нови [re: FOR]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано24.02.03 17:28



то и аз бих желала да ви видя драскащите усърдно тук, но пък вие хич не ме и знаете, щото само се вясвам да кажа някое "куплетче" / зер, много самонадъхващо се съм звучала в споделено/, но тъй като така или иначе няма да идвам на срещата...
бррррр, много дълбокомислено, та чак безсмислено прозвуча, ама исках да си кажа, че ми се идва на среща, но няма да дойда.хау.

i'll never be nobody's wife


Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Spoko (кой кого)
Публикувано24.02.03 17:44



Ами аз досега с теб не съм си писала (между другото аз почти не пиша - малко бях поуплашена). Въпреки това бих искала да дойдеш, най-много да бъдем освиркани .



Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (екзорцист)
Публикувано24.02.03 22:45



и мен Безсънна ме изненада с бележка, а аз въобще не съм чистокръвна "споделенка" и се сащисах неимоверно /добра пастирка, не ще и дума!/.
И теб някак не те възприемам като чистокръвен



Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано24.02.03 22:53





Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: я да ви питамнови [re: Cивия вятъp]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано25.02.03 09:48



Не разбирам какво толкова се впечатляваш. Ти си идвал на срещи, така че няма какво да питаш дали си желан или не. Или си просиш някакви специални любовни обяснения?

За останалите - в интерес на истината, след не_знам_коя_по_ред_бележка се отказах да пиша. Бих искала да ви видя всичките, но ей го тоз господин се бил притеснил от личната покана, по-добре си казвайте в темата съображенията за време и място, ако ви се намират и толкова. Който иска - ще дойде, а който не - ще си пишем, това е.

- - - -
keep me safe from harm




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.