Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За редовния секснови  
Автор (Църна Маца)
Публикувано17.02.03 01:22



Някой мъж да се е замислял... аджеба... кво толкова има в тва чукане? Айдеее... не ме пращайте в "Говорим си за секс", плиийз! Щот аз там не ходя да чета. Само искам да попитам тук, сексът не е ли нещо... в реда на нещата? М?
Ми... искам да кажа, че мъжете, може би го обезличават някак си, понеже имат нужда от голямо количество от него.
Просто... понеже те искат толкова много секс, някак си сексът губи значение... Не е ли така? Ако ти дават секс постоянно, то просто си мислиш, че ти е твърде много, или че можеш и без него. Хиххи... тъпо ... обаче не мога да спра мислите си в тази посока - че перфектно бих си живяла и без секс (може обаче и да не е вярно, не знам).

Ммм... защото ... пише по книгите (а е и така общо взето), че жените влагат твърде много емоции в секса. А мъжете били просто... твърде сексуални и ... дали това, което жените влагат в този секс, не се обезличава от отношението на мъжете?

Вижте кво... мен ми е ясно какво става (за мен самата). Но искам да попитам и за вашето мнение. Важно ми е, защото... ценя всеки, който пише в този клуб (даже и Вятъра също :-), и защото... понякога е ценно да се изказваме и по смешни въпроси като този :-)))

Тоест - дали премногото редовен секс е възможно да доведе до обезличаване на чувствата у даден мъж?

И изобщо - има ли нещо общо сексът с чувствата при мъжа???
Ми смешно е, че питам такова глупаво нещо, обаче... ми е адски любопитно... да ме извинят "истинските" мъже тъдява... ако могат де Задавам горния въпрос само защото искам да разбера мъжката психология по-добре :-) Вече имам мнение за нея, но разбира се, не смятам, че е меродавно, така че бих оценила всяко чуждо мнение относно това.
Благодаря :-)

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема щях да спянови [re: BИ]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано17.02.03 01:51



ама как да подминеш такава тема, особено когато мъжът ти е болен с 39 градуса

1. що пък мъжете да имат нужда от по-голямо количество?! това е пълен мит. (съжалявам, но я виж в говорим си за секс )
2. да "си живееш" без секс?! изключено рекорда ми е ... смешно малък и не искам да мисля какво може да стане ако се наложи да го подобрявам най-много да си променя бързо стандартите за избор на партньор...
3. това за емоциите - пак глупости според мен
4. какво значи "премного" правиш когато ти(ви) се прави и тогава няма начин да доведе до пресищане. не се гонят стандарти, за всяка двойка си е различно - то затова хората имат проблеми като не им съвпадат "интересите".
5. РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИМА ОБЩО! когато има чувства естествено
6. вярваш ли че има такова обобщено понятие като "мъжка психика". аз - не

Beauty is in the eye of the beholder


Тема Re: щях да спянови [re: cлънчorлeдka]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано17.02.03 01:54



6. - май си права! наистина няма такава психика... то тогава следва че и женска няма! (психика, не друго)

има само един друг вид - детска!



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема това "фин" намек ли беше?!!!нови [re: Kpъr]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано17.02.03 01:57





Beauty is in the eye of the beholder


Тема Re: това "фин" намек ли беше?!!!нови [re: cлънчorлeдka]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано17.02.03 01:59



за кое??? то май не мога да мисля в този час... или само с детската си психика, с друга не мога...



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: това "фин" намек ли беше?!!!нови [re: Kpъr]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано17.02.03 02:01



оф и аз така. отивам да сънувам сега, че да има работа за психоаналитиците

лека

Beauty is in the eye of the beholder


Тема Re: щях да спянови [re: cлънчorлeдka]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано17.02.03 02:06



Не съм чела в "Говорим си за секс" наистина.
Амииии... мисля че има значение дали човекът ти е гадже или съпруг...

Ако ти е гадже иска секс повече от нормалното (повече отколкото ако ти е съпруг) ... съжалявам, че трябва да кажа това, просто се изказвам от гледна точка на неговия Интерес! Означава, че ако той ти е гадже, гледа как да докопа повече секс. Ако ти е съпруг - значи, че те Има. Това е.
Да живея без секс - е напълно нормално за мен ако не съм влюбена. Просто нямам желание за секс ако не обичам човека.
"премного" означава, че той иска секс в моменти когато аз не го искам с пълна сила. И точно - за мен води до пресищане.

Вярвам, че има нещо такова като "мъжка психика"! И още как! Разбира се. Извини ме... обаче наистина вярвам в това различие. Ти, естествено, имаш друг опит, други емоции... друго. Но аз говоря от мой личен опит. С това не отричам твоят в никакъв случай. Оценявам го по достойнство, и се радвам, че има жена, която е щастлива със съпруга си :-)))

Impeccable judgement, immaculate timing and impressive clarity.


Тема Re: щях да спянови [re: BИ]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано17.02.03 02:22



да не забравяме, че съпругът все пак е бил гадже преди това
специално за честотата - тя не е постоянна, има си моменти на спад и възход, но според мен след първата-втората година нататък(за сега само до осмата имам инфо) не се променя особено. после казват, че се променяла, но ти питаше за друго. не, не мисля че точно в "имането" е въпроса, по-скоро в привикването, което е неизбежно. ако става въпрос за гаджета, аз се омъжих преди 3 години, тъй че си имах гадже дълго време някакъв подпис е последното, което води до промяна. по-скоро съжителството е преломен момент във връзката, но защо не и за добро - имате повече време заедно, готин терен и т.н.

за обичането... май и аз твърдя, че не мога без да обичам, но практически не ми се е случвал такъв период, освен мизерния за който споменах

съвсем нормално е да имате разминавания - веднъж той ще иска "премного", другия път - ти, въпросът е обаче доколко ви се разминават нуждите, защото от един момент нататък това може да е сериозен проблем.. затова е и твърде неразумно да се отрича предбрачния секс - сексуалната съвместимост е изключително важна и няма как по друг начин да се установи има ли я или не.

и аз от личен опит. вярно е, че има общи неща, както и неща които ги различават от нас, обаче и мъжете, както и жените са твърде различни по между си и когато става въпрос за толкова сложни неща като отношения,чувства и т.н. май не е разумно да слагаме всички под една шапка

Beauty is in the eye of the beholder


Тема Re: яяя да не смесваме понятиятанови [re: BИ]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.02.03 09:03



така е котарак..без секс мжеш да изкараш и година.. ама без здраво ебане едва ли.......

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: За редовния секснови [re: BИ]  
Автор searcher (нещо...)
Публикувано17.02.03 09:22



"Редовният секс" е нещо като хапче за повечето мъже.
Понеже ги е страх и следователно за зависими от обществото. На тях им е нужно това хапче, за да утвърдят в своите представи приобщеноста си към това общество.

Но този страх ги кара да правят много по-големи глупости от това. За тях е много важно всичко да е "както трябва" и да е "като хората".
Много от погрешните им представи са породени от редовно гледане на екшъни, където "мъжкаря" бие "лошите" и чука мадами.

Изобщо не се надявай че можеш да угодиш на някой който държи редовно да си взима "хапчетата".





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.