Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 06.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема за изтритата тема на Огледалнанови  
Автор Aнreл ()
Публикувано13.02.03 19:44



Големи сме лицемери бре. Тоя клуб се е превърнал в блато. Не ви ли писна едни и същи неща да ги дъвчите и предъвквате.

Една приятелка казва че проблемите и болестите сами си ги създаваме и култивираме. А вие сами си поддържате клубчето и темичките с идентично съдържание и до болка познати стандартни полемики от сорта на вечно майтапчийското смигване ала MG или компетентни съвети ала Безсънна или псевдо безпристрастни постинги ала Infinity или пък сълзливо съжалителни ала Dew-drop и т.н. Не ви ли писна бря? Имам чувството всички коментари по темита са добре отработени и с прецизен замах. Кво пазите бря? Кво пазим?

Гледам компетенции разни има в тоя клуб. Питам ви, когато давате некъв съвет за некъв проблем замисляте ли се, дали някога сте имали същия проблем и ако сте го имали как сте го разрешили? Убеден съм че поне в 90% от случаите това което давате като съвет не съответства на това което вие сте направили във вашия случай. Но тук е лесно. Само един очебиен пример. До скоро една клубарка оплакваше любовта си и целия свят и търсеше съвет и помощ, от няколко дена насам започна да дава съвети как да си решим любовните си проблеми. Глухонемия учи слепия как да гледа. Бало си е майката тука.

Има един такъв тип хора. С цайси, облечени официално, загалдили перчема, обикновено носят куфарче или скъпа химикалка за авторитет. Винаги клатят глава в знак на разбиране и дават вид че са съвсем в час. Средата им е една и съща, движат се като зомбита и когато се приберат в къщи, ядат fast foods от сорта на пържени яйца или нещо полуфабрикатно. Тия хора много много не се питат какво не им е наред. Обичат да надничат в чуждата паничка, злобано и с прикрита неприязън към искрените човешки взаимоотношения. А често изглеждат дружелюбни. И си вярват. И се самонавиват и самоубеждават докато си повярват на глупостите. Докато си повярват че маската им стои по-добре отколкото тяхното собствено лице.

С малки изключения и тоя клуб прилича на един такъв пуфляк.

Огледална пусна тема до арменския поп и полафиха си се хората и дойде дядо Господ модератора и темичката се делна.
А не беше лоша.
Жега.
Спреш ли и вече си потънал.
От мен много много радост любов и здраве. И се усмихвайте повече и слушайте душата и сърцето си. Егото....бало си е майката. Аре.
Пиша щото ми пука за вас. Нали? Или не.

. . . най-хубавите неща са безплатни.


Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Aнreл]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано13.02.03 20:04



е, аз тема не съм трил, дори не видях последните 3 мнения,
а текста на всичко останало без тях си го имам на файл.

Безсънна явно не е online, аз пък няма да съм в следващите 30тина часа.

иначе имам очила, да. и ям кофти храна. може пък да се променя някой ден...



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Aнreл]  
Автор Orлeдaлнa (няма я)
Публикувано13.02.03 20:06



Сталин го е казал, Ангеле.
"Няма човек-няма проблем"
В споделенски вариант това звучи:
"Няма тема на Огледална-няма дяволи /да ме прощава Мирето/. Всички сме
ангелчета /да не ме прощава Ангел / -безгрешни праведници в бели одежди.
Силовите методи са проява на слабост.
Пък онова фракталното модче с фрактурката на нискочелието -си поуми очите.
Никой не видя, никой не разбра...
Пу, пу, лоша Огледална.
Блатце.
Ква,ква, Кръгчо, делни мееееее



Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Kpъr]  
Автор Orлeдaлнa (няма я)
Публикувано13.02.03 20:09



Кого лъжеш бе?
БЕЗСЪННА НЕ Е ПИПАЛА ТЕМАТА.
Можеш ли поне веднъж да си понесеш отговорността като мъж?
Ако въобще си мъж...



Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Kpъr]  
Автор Aнreл ()
Публикувано13.02.03 20:15



Кръгчо вярвам ти, ти знаеш.

Не съм казал че модератора точно е трил тема, просто отбелязах неговото появяване. Допускам Огледална сама да е делнала темата.

. . . най-хубавите неща са безплатни.


Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Aнreл]  
Автор Haдaли (присмехулник)
Публикувано13.02.03 20:18



анджък! машшала, аферим, коскоджам бай ефенди :)

в превод:
нищо ново, хвъркати :) много, много малко са хората, които могат да се самонадскочат...

и така: на няколко пъти надничам в този клуб (който преди ни съ викаше тъй, ма кой ти гледа - нъл героите са същите). в последните три години. и все за малко. понеже все едно и също намирам: твърде много твърде самонадеяни хора на едно място. които все знаят повече един от друг - и от самите себе си - вероятно ;))

ас пък най-убичам да маам суФ леП и ненарЕзана наденица на весНик, шъ знаеш! и да си бършем нУсот ут ръкавот!

затФа и, кът съ гледам такваз възвишена, си знам, че ще надникна пак - нЕкой път - ко да съ прави, куриоситито килва дъ кетът... и natural stupidity beats artificial intelligence every time.

и моля (учтиво): не се изтребвайте до тогава. че да си имам и аз обект за меродавни наблюдения

а сега: йо ва лапамос мухерес (симулантен превод: "oтивам да лапам мухи"). и не мяукайте много, щот СПЯ

Редактирано от Haдaли на 13.02.03 20:23.



Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Aнreл ()
Публикувано13.02.03 20:19



пиле, да съдиш прибързано означава да се самоосъждаш.
Хахахаха явно добре съм прихванал стила на Споделено.
Кихх апшух....храаа (тук разни застояли работи се изхвърлят навън).
сори.

Уважавам всеки и се опитвам да го приема с грешките и недостатъците му които понякога ми се струва че ме засягат. Да простиш е блаженно и много много приятно.



. . . най-хубавите неща са безплатни.


Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Haдaли]  
Автор Aнreл ()
Публикувано13.02.03 20:22



Харе Кришна, аре Рама, Рама Рама..аре аре.
аз пък ям ляб с лютинца и бира или вино.

Наистина ме разсмя.

Абе я да те питам на теб кво ти е възвишеното само сополивия ръкав или имаш и други добродетели?

. . . най-хубавите неща са безплатни.


Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Aнreл]  
Автор Orлeдaлнa (няма я)
Публикувано13.02.03 20:25



Не съм делкала темата:) Тикнал я е в хидън-мноооого хитро:)))
Не ща да я вадя оттам с модераторски лог.
Да пасе бе.
що се касае до клубният_стайъл_унд_бон_тон , кил_ем_ол, както има едно парче на Металика начи.

Ся се оттеглям да си поркам с едно вери спешъл грийн поздравче към некои грийн тикви-унд-кратунки:

Марули, марули, марули,
голямо зелено поле.
В средата седи и се пули
едно възхитено теле.

Хапни си, теленце, хапни си
марули и свежа трева.
Че който седи и се пули,
остава със пръст във уста!




Желая приятен тревопас на синца! Амииииин



Тема Re: за изтритата тема на Огледалнанови [re: Aнreл]  
Автор Haдaли (присмехулник)
Публикувано13.02.03 20:31



тоз пък зе, че веднагА ми отговори :)) абре нъл' ти викам, че спя, бре :))) ама-ха!

иначе: пълна съм с добродетели :) кът с кариеси :) да ми умре зъболекарската машинка 'ку лъжа! ил' данъчниот! пупупу!

очите ми червени, устата - проклета, кракът-дървен. притежавам разрешително за експлоатация на средноголяма параноидна шизофрения със среден радиус на действие клас В(Дж) - любител-джигит

ае. друК път пак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.