Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:46 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: ох, горкият, колко много ти се иска пък на тебнови [re: Kalinski]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.02.03 11:59



познаваме ли се

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Абсолютно!нови [re: MG42]  
Автор Kalinski (кибрит)
Публикувано17.02.03 12:01



Искаш ли да се отпознаем, обаче?

Седи грей се. Черга. Иначе си прав. Стой си.


Тема Re: Абсолютно!нови [re: Kalinski]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.02.03 12:10



не ми са обаждай, не правя секс - за разлика от Новаков, аз съм патриот...
освен ако и ти си патриотично настроена

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: За редовния секснови [re: Kalinski]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано17.02.03 12:11



Така е, щото много мислиш.
Обади ми се, пък ше видим кво ше стане.



Тема Re: За редовния секснови [re: нoвakoв]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.02.03 12:13



"ше видим"...яя са стегни бе

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Re: За редовния секснови [re: Kalinski]  
Автор Daily Mirror (гюнлю-газетеси)
Публикувано17.02.03 12:17



Ей за това те уважавам, Kalinski - че винаги си казваш "право, куме, та между очите"

Мога само да съжалявам, че не си допаднахме. Но откровението, с което ми каза "не ме търси повече" ме порази... в положителния смисъл. вЕрвай ми!

Възхищавам ти се, бога ми!

ОСТАВАм



Тема Re: Абсолютно!нови [re: MG42]  
Автор Aнreл ()
Публикувано17.02.03 13:01



ти си един бастун. с крива дръжка.

Емгето сее семе във полето.



. . . най-хубавите неща са безплатни.


Тема Re: Абсолютно!нови [re: Aнreл]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано17.02.03 13:26



не ми прави реклама на дръжката бе

Пътят за ада винаги е постлан с добри намерения


Тема Странното е, ченови [re: BИ]  
Автор Cтaниoл (член)
Публикувано17.02.03 13:38



никога не бях се замислял. Това явно е част от магнита на клубовете (това, че се замисляш за нещата).

Но не мога да обобщя опита си. Може би няма и как да се обобщи. Ще карам на примери.
Първата ми сериозна връзка беше малко обречена по презумпция (живково време, чужденка и т.н.), та 5 години си беше наистина "премного", но никой от двамата не броеше, някак естествено ставаха нещата - чак сега, оглеждайки се назад виждам, че е било "премного" ... Беше си пряка функция на чувствата, а едновременно и на възрастта.

Сексът в следващите ми няколко по-продължителни връзки влизаше в "нормата" - имаше и емоции, но в някои от връзките си имаше и чисто сексуален мотив. Сега си мисля, че вероятно не съм могъл без секс - за самочувствие и производните от това ефекти.

Бракът ми е най-продължителната, но и най-спокойната в това отношение връзка, ако не броим първите 3 години - след които се и размножихме. В началото аз по инерция пренесох активността си в тази връзка и бая време ми трябваше, за да се напаснем (тя ставаше все по-активна, а аз - все по-пасивен). Диаграмите ни се пресякоха в един момент. Сега обаче - след 10 години - нейната все така си върви нагоре, моята - все така надолу А чувствата са съвсем различни. Вече сме едно цяло, без тръпката на страстта и непознатото. За мен е по-добре от "началото", а по нейните думи - също.

Мога да направя единствения извод, че сексът и чувствата са заедно в определени моменти, на определена възраст и с определен човек. В други моменти те не са заедно. Не мога да обобщя.

За няколкото ми по-близки приятели - всеки е с различна история, би трябвало да дам 5-6 съвсем различни постинга.



Тема Re: Абсолютно!нови [re: MG42]  
Автор Aнreл ()
Публикувано17.02.03 14:29



по добре да знаят хората.



аре чао братле аз повече нема да се разписвам у това клубче.

. . . най-хубавите неща са безплатни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.