Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 21.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Как можа да се случи точно на мен...?нови  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 08:28



Кое ли? Ами болна съм...и то много сериозно. Имам няква гадна температура - 38.5, кашлям, боли ме гърло, главата ми ще се пръсне...Боли ме от 4 дена нон-стоп...Толкова ми е отпаднало...и гадноооооо
и по тоя повод днес няма да ходя на даскало...
Ще прекарам Св.Валентин сама вкъщи - хаха, колко весело!!!
Ще гледам някви филмчета на видеото...и ще прекарам "най-страхотния" си 14 февруари....Деба, що се на мен се случва.....

Remember me?


Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Дявoл]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано14.02.03 08:32



Празника не се назначава служебно - това е насилие.
Просто се случва. Твоят 14 февруари ще е в деня, когато се влюбиш ... споделено ;)

*

Редактирано от Well на 14.02.03 08:32.



Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Well]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 08:33



Така е определено...
но толкова ми се искаше днес вечерта да празнувам някъде....с приятели...с компания....
и сегааа ...

Remember me?


Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Дявoл]  
Автор Megan (драка)
Публикувано14.02.03 09:11



Не само на теб. Такива неща се случват на всички. Що за трагизъм?!



Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Дявoл]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано14.02.03 09:15



О, я не се вкисвай! Вземи си тирцин, ако още не си ходила на лекар, някой друг аналгин-аспирин и ще се оправиш.

- - - -
Old-fashioned.



Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...? [re: Бeзcъннa]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 09:28



точно тва пия от вчера наобяд и още КУП лекарства...и нищо...в момента чакам личната ми лекарка да дойде да ме прегледа....и да ми предпише антибиотик....

Remember me?


Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Megan]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 09:29



аз съм сигурна, че е само на мен...и то точно днес....когато си бях направила всички планове....иииииии, абеее глупава работааа е тоя живот

Remember me?


Тема Re: Как можа да се случи точно на мен...?нови [re: Дявoл]  
Автор stranger (bezchuvstven)
Публикувано14.02.03 10:17



И фервекс,освен тирцин-а
А иначе-погледни го от добрата страна-поне няма да ходиш на училище,а пук и тук също имаш достатъчно приятели,с които може,е хайде,не да празнуваш,но да ти е весело и да си изкараш приятно.Аз също няма да ходя никъде,ама при мен причините са повече духовни



Тема Споко :)нови [re: Дявoл]  
Автор abettor (мухльо)
Публикувано14.02.03 10:45



Аз бях така в сряда. Едвам гледах. Температура. Повръщаше ми се (то може и да е от водката предишната вечер) . Но. Нямаше мърдане трябваше да отида на работа. И там имаше един тип. Образ. Върхът на сладоледа. Гаден. Неадекватен. Непоносим.
За около час и половина дискусия с него нивото на адреналина ми така се вдигна, че нито температура имах, нито ми се драйфаше.
След още половин час бях напълно здрав, но през главата ми минаваха мисли за убийство по особено жесток начин. След още 15 минути реших, че не трябва да го лежа и му заявих, че това е последната ни среща. Той си тръгна обиден.
Пък аз, на другия ден си помислих: Всъщност, човекът ми направи едно голямо добро. За по-малко от три часа напълно ме излекува.
Та.
Ако искаш.
Ще вляза довечера да те дразня и до сутринта ще си росна като кукуряк!


Не ме закачай!


Тема хе-хенови [re: abettor]  
Автор Дявoл (Бивша Ниkоя)
Публикувано14.02.03 12:36



Ще си помисля

Remember me?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.