Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Шугърчета нещо...нови  
Автор _stranger_ (Непозната)
Публикувано08.02.03 15:22



Абе нещо ми става... страдам от някаква форма на душевно дебилство. Не не се смейте сега, това е образно казано, нещо ми се деформира сърчицето или ам онова място от него което е запазено за красивите чувства.... кошмар, всъщност ад... винаги съм била много чувствителна натура, романтична и етъцъ... обаче, обаче напоследък нещатата нещо се промениха :( за моя тъга, жалост и там каквото и да било...

Историята пак е като предишната и предната и вече се дразня от себе си :( възлюбленият ми е много готин типаж, слънце абе въобще точен е Обаче е на далечко... това на него не му прече ужасно мил е ... обажда ми се... прави най-различни красиви романтични неща, планира дните ни заедно, които трябваше да бъдат мн. скоро, но аз отложих под глупав предтекст... оправдах се, че не мога да изляза в отпука :) а всъщност мога... Та преди две вечери аз реших че не желая да бъда с него... просто защото увлечението, хубавият секс и комплексно в съчетание с други неща нямат нищо общо с любовта... и така реших да кажа какво мисля и как се чувствам, евала беше много точен пак с достойнство ме изслуша, сигирно му се е късало сърцето и ... когато очаквах да чуя "майната ти, разглезена, гадна, долна и етъцъ... мрасТницо" чух "Мило трябва ти време вероятно да преодолееш голямото си разочарование, но аз няма да те оставя да бъдеш в тази болка сама! Обичам те!" И аз онемях! Шах И Мат в 2 хода :(

Ама и аз съм една :( смотана, чак ме е яд... казах ми "добре злато и аз те обичам", а излъгах! Излъгах най - брутално.... :"( не го обичам, не го искам! Иска ми се да ми се подкосяваха краката, да ми трепва нещо, да се разтапям като сладолед на слънце по него... да искам да дишам аромата му, защото ако не го усетя ще умра... ама НЕ! И сега... какво да правя! Освен да чакам да се влюбя, но в кого.... и кога... или пък очаквам много, ама не не е много вече ми се е случвало вярвам че може пак :)

Вампирите излизат само нощем...


Тема Re: Шугърчета нещо...нови [re: _stranger_]  
Автор mig (кратък)
Публикувано08.02.03 15:32



мисля, че наистина има за какво да съжаляваш

Не е работата в целта, а в мига


Тема Единственият шах и мат в два хода е....нови [re: _stranger_]  
Автор abettor (мухльо)
Публикувано08.02.03 15:38



1. g4 e5
2. f4 Dh4 +
...... и мат

Не ме закачай!


Тема Re: Единственият шах и мат в два хода е....нови [re: abettor]  
Автор _stranger_ (Непозната)
Публикувано08.02.03 15:42



поне ме накара да се усмихвам, но аз наистина не знам какво да правя :( ще викам! Любовта не е математика :") нито нито... знам ли какво! Абе защо не мога да го обичам, а той мен ме обожава и дявол го взел :( какво ми става... Май ме е страх :(

Вампирите излизат само нощем...


Тема Зарежи го и се влюбвай наново.....нови [re: _stranger_]  
Автор abettor (мухльо)
Публикувано08.02.03 15:45



.....ако забеляза в горния пример шах и мат дава ЧЕРНАТА кралица!

Не ме закачай!


Тема Re: Зарежи го и се влюбвай наново.....нови [re: abettor]  
Автор _stranger_ (Непозната)
Публикувано08.02.03 15:52



Бе истината е че не играя шах :))) и да го заболи :( съвеста ми се обади... ще отида си чета тъпото осигурително :( че съм на изпит... ама се терзая от тези неща :( дявол го взел :( пък и в кого да се влюбя :( то от работа @ хоум и пак така ал уорк дейз :( а почивните е вярно шматкаме се насам на там къмпънито, ама :( що не виждам и не срещам някой който да ме грабне....

Вампирите излизат само нощем...


Тема Re: Шугърчета нещо...нови [re: _stranger_]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано08.02.03 16:30



Знаете ли какъв ви е кошмара често на вас, жените ?
Че ей това трепване, подкосяване на крака, разтапяне на слънце и прочее - СИ Е ВАШ, ВЪТРЕШЕН ПРОЦЕС, - не мъжа е виновен, а мислите ви за него. Вашите представи, илюзии, "реализиращи се" мечти и както искате го наречете там .

С други думи - сами си създавате проблемите. Сам-самички. Пърхате от цвят на цвят като пчелички. Щото искате винаги да има нектар на вашето цвете. А това не винаги може да стане. И което е по-важно - зависи от вас. Зависи какво искате. А и ако се грижехте за цветето си, вероятно би станало.

Значи точен бил пича, а ? Слънце ? Прочее ?
Ама не го обичаш, а ?
Ти просто не знаеш какво искаш. Просто искаш да срещнеш една по-добра илюзия от неговата реалност. Искаш още по-добър.
Ненаситно е човешкото око. Лакомо. Каквото и да има, иска нещо повече. Е, значи е време да загубиш хубавото, което си имала, да поживееш в лишения малко, та да разбереш колко е било хубаво онова, което си имала.

Хора като теб са просто непорастнали деца. Дано пък случайно попаднеш на добър нов родител.

*


Тема Ми като само нощем.....нови [re: _stranger_]  
Автор abettor (мухльо)
Публикувано08.02.03 16:51



.....излизаш!

Не ме закачай!


Тема Re: Шугърчета нещо...нови [re: _stranger_]  
Автор нoвakoв ()
Публикувано08.02.03 20:04



Ади сега - "Абе нещо ми става... ". Просто те кефи да го въртиш на пръста си. Е, изпитваш някакво чувство за вина, но не е чак толкова силно, че да престанеш.



Тема Re: Шугърчета нещо...нови [re: _stranger_]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано08.02.03 20:13



очаквай по-вампирски нощи... повече екшън, и въобще идва изненадващо и обземащо... кой кой е тогава се вижда... за миг!?



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.