Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Gordostta? prechi ili ni pomaga?нови  
Автор Alegra (загадката)
Публикувано01.02.03 13:47



Chudja se, dali gordostta e hubava cherta na haraktera na choveka...az samata sam strashno gorda i vinagi na parvo mjasto mi e stojala gordostta....no kogato se pochuvstvam unijena, vsichko se prejivjava mnogo po-tejko....dokato njakoi hora prosto mahvat s raka....pri men obache, da ne kaja goljama duma, no nikoga ne zabravjam koi, koga, zashto......v tozi smisal moga da kaja, che sam i dosta zlopametna...... i tova kato che li mi prechi da priemem sveta, takav kakvto e.....prosto mnogo se zadalbochavam vav vsjaka edna duma, deistvie i prochie....obache pak tochno gordostta mi e spestjavala i dosta unijavashti situazii....primerno, kato gi gledam njakoi vljubeni kakvo li ne pravjat za polovinkata si.....ne che ima neshto losho, razbira se...no ponjakoga mi se struva prekaleno....vednaj se opitah i az da zabravja za gordostta si....i tochno tozi period njama da zabravja nikoga.....preglatvah situaziite i gi priemah kato neshto normalno....no sega osaznavam, che si e bilo chisto i prosto unijenie..........i sega se zamislih, dali gordostta poveche mi prechi, ili poveche mi pomaga...? po prinizp....? Vie kakvo mislite? pri vas kak e?

Es ist ein Brauch von alters her: Wer Sorgen hat, hat auch Alkohol


Тема mi ia z sum uajsno gordнови [re: Alegra]  
Автор Charovnika (lovec)
Публикувано01.02.03 13:54



i sum akt teb takuv zlopameten,no gordosta pomaga,makar ponaikoga da podminavame naikoi stoinostni neshta.gordosta prechi samo kogato tursish neshto stoinostno v smisul tursish goliama ljubov,a akos ia kt emn i takiva pomii ne te interisuvat,samo ti e prijatel gordosta.

spored men,a az vinmagi sum prav za sebe si

jena e kat ribata


Тема Re: Gordostta? prechi ili ni pomaga?нови [re: Alegra]  
Автор Ceлeнa (нереална)
Публикувано01.02.03 14:20



Аз правя разлика между гордост и достойнство. И в този смисъл гордостта наистина пречи, защото е тежка болестна форма на достойнството.



Тема Re: Gordostta? prechi ili ni pomaga?нови [re: Alegra]  
Автор ssonia (екзорцист)
Публикувано01.02.03 15:11



Всичко е въпрос на лично усещане. Влюбените, гледани отстрани са интересно нещо - и непроумяемо. Ако се стигне до прояви на гордост /не дай боже - чувство на унижение - в самите тях/ - всичко е свършено, няма любов, просто влюбването е изветряло.



Тема Re: Gordostta? prechi ili ni pomaga?нови [re: Ceлeнa]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано01.02.03 15:37



А какво е достойнството?
Можеш да ми дадеш и дефиницията от тълковния речник, ако искаш...

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема spored men dostoinstvo eнови [re: Янa]  
Автор Charovnika (lovec)
Публикувано01.02.03 15:55



zapazvane na chesta

jena e kat ribata


Тема Re: spored men dostoinstvo eнови [re: Charovnika]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано01.02.03 15:57



А чест какво е? Нали не сме девици от средата на 19ти век?

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема az sum muj [re: Янa]  
Автор Charovnika (lovec)
Публикувано01.02.03 16:07



eee mnogo si neprosvetena,naiam da ti kaja puk

jena e kat ribata


Тема Re: az sum mujнови [re: Charovnika]  
Автор Янa (момиче)
Публикувано01.02.03 16:09



Виждам, че си мъж. Девичеството е черта на характера, не полова характеристика :-))
И ако някой ти накърни честта, какво правиш, на дуел ли го каниш?

... that nothing can go wrong... when you're in love, what can go wrong...


Тема vrushtam mu goнови [re: Янa]  
Автор Charovnika (lovec)
Публикувано01.02.03 16:38



mnoo sum zlopameten,s men enmoe se ebavash

jena e kat ribata



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.