Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 18.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Lana (невидима)
Публикувано28.01.03 20:30



Вдъхновяващо!Интересно ми е обаче,колко от мъжете,които са го прочели,са си направили труда и да поразмислят над това.

Аз виждам!


Тема Re: 1 нещо, които харесвам в женитенови [re: npocmak]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано28.01.03 23:41



шшт бе!






Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Lana]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано28.01.03 23:43



ами като гледам мъжете, които са прочели, са съгласни с това...


някои от жените не са



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: ssonia]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано28.01.03 23:48



може би там горе... в светлината... е било за пръв път....



що го вадиш секса от сливането на душите? мислих, че според теб всички фини тела имат физическо отражение тук на земята?



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Lanna (невидима)
Публикувано29.01.03 05:15



Разни хора,разни идеали!Сигурна съм,че голяма част от прочелите го жени са открили мноого неща,характерни и за тях самите.

Аз виждам!!!


Тема Re: и 5 неща, които НЕ харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор nothink (минаващ)
Публикувано29.01.03 13:40



blagodarja.
...i za drugata ti tema susto.



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (екзорцист)
Публикувано29.01.03 14:18



Прав си! Може би това е едно от клишетата, останали в мен - но го извадих сега!
А най-вероятно свързвам секса донякъде с пола /имам предвид нашия си земен секс/ - ставаше въпрос, че привличането между душите не било свързано с пол - та затова подчертах, че правят секс /макар безполови те се проявяват и като полови ПОМЕЖДУ си/. Любовта е голяма работа! Точно заради сливането.
Защото хората рядко правят секс с най-добрите си и истински приятели - а и те са близки души. Странно!



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: ssonia]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано29.01.03 14:29



ами де да знам, имам чувството че душите си харесват някой пол и си идват с него. при повечето хора той се запазва в преражданията и почти винаги са си жени или мъже. да речем аз май винаги съм бил мъж /въпреки че до скоро се кълнях че в предишния си живот съм бил лесбийка.../

може би има някаква истина в онази историйка как човекът бил разделен на две половини и обречен в цялата вечност да търси другата си част сред безкрая...


за другото - объркани са ти представите.

най първо секс се прави, за да продължаваш рода.

когато се прави като проява на или стремеж към някаква близост има друго предназначение и тогава не е самоцел.

Редактирано от Cивия вятъp на 29.01.03 14:35.



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор ssonia (екзорцист)
Публикувано29.01.03 14:36



андрогини - от андрос - мъж и гюне/гине/ - жена

Човеците, шимпанзетата и пр.примати правят секс за кеф - не за продължаване на рода /поправи си и ти представата на това място - майтап де, важното е практически да го приложиш обаче!!!!/

Иначе наистина не е самоцел. Когато се прави само за кеф - омръзва бързо съответния партньор - но когато се прави с "истинската ти половинка" - тогава партньорът никога не ти омръзва - това е разликата за мене.



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: ssonia]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано29.01.03 14:46



да, за андрос знаех, но не и за гине :)))

/значи Гинка означавало жена, хехе/

шимпанзетата, кучетата и прочее животинки за кеф на мъжкия ли правят секс или за кеф на двойката?

защото мъжкият пес ако е в настроение може да прави "секс" и с крачола на панталона ти /мотив често експлоатиран по филмите/.


знам че мъжките примати мастурбират, но не знам дали и женските го правят, а от това което съм гледал по анимал планет и на село в сексуалните отношения на другите животни, женските не се кефят кой знае колко /или може би не им личи?/.


я сега ти ми кажи какво стои в основата на твоето желание да "споделиш" за истинската ти половинка?

това че радостта не може "да се скрие"?

или това, че сама не си толкова убедена в своята радост /виж коментара ми за женските самовнушения/ и искаш да затвърдиш увереността си като го повтаряш в диспути за общото, които нямат голяма връзка с личните ти изживявание? /най приятелски питам/




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.