Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:15 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: леле...нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано28.01.03 10:56



приема се

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Викаш значи,нови [re: npocmak]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано28.01.03 10:59



точка 5. Искаш да кажеш, че нещо ми има на точката5?

Всъщност спорната точка е далеееч по напред, няма нищо общо с физиката.

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема По точка 4:нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано28.01.03 11:03



обзалагам се, че поне 95% от мъжете въобще не могат да познаят с грим ли е една жена или не е, освен ако не се е нарисувала като не знам кво. Много пъти ми е правило впечатление това мъжко "невежество" и съм се хилила с глас. Просто някои жени могат да се гримират по-добре от други.

Поради тая причина никога не ми е пукало дали някой ме харесва гримирана или негримирана - считам, че това си е изцяло мой проблем.

Абе Ветре, кви са тия обобщения тез дни?. Да не е седмицата на манифестите?

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано28.01.03 12:57



Ти си ПИЧ !!!

Страхотно... нямам време да пусна достойна тема в отговор.
Но бих я озаглавила хиляда и една магии, които притежава мъжът

*...the future - its coming now...*


Тема Re: и 5 неща, които НЕ харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор ¤ Wolfheart ¤ (Day-dreamer)
Публикувано28.01.03 13:00



Колкото и тъжно да звучи, както няма идеални неща, така няма и идеална жена. В науката някои случаи се приеат за идеални, за да се изяснат. После ги виждаш на живо, колко са изцапани.



Тема Re: Женско мнениенови [re: PASS_AGER]  
Автор pravist (seriozna)
Публикувано28.01.03 13:37



уууууууууфффффф, вместо да се деркате, дайте конструктивни предложения. освен това доста мъже някак умират да видят собствените си продължения на бял свят, така че тва за раждането на децата не беше добре аргументирано.


i'll never be nobody's wife


Тема значи,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор npocmak ()
Публикувано28.01.03 13:39



на мен ми изглежда всичко по т.5 да си ти е наред...
ама Вие сте в по-близки отношения, та ти ще кажеш има ли, няма ли?
само изразих мнение от впечатленията които имам от повечето познати...
най-много се притесняват за т.5 и след това за т.9...
или пък обратно, според което го намират за по-зле, според тях...



Тема Виц във връзка с точка 5 и точка 9нови [re: npocmak]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано28.01.03 14:48



Едно момиче споделя с приятеля си.
- Мисля да си направя операция за уголемяване на гърдите.
- Недей, болезнено е, няма смисъл, но ако толкова искаш, ще ти кажа съвсем безболезнен начин. Откъсваш тоалетна хартия, сгъваш си я както правиш обикновено и започваш да се триеш с нея между гърдите.
- Че от това уголемяват ле се гърдите?
- Абе, честно да ти кажа, не знам, но като гледам гъзъ ти къф е станал ...

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема Re: Виц във връзка с точка 5 и точка 9нови [re: Oптимиcт]  
Автор npocmak ()
Публикувано28.01.03 15:15



hehe
сещам и аз един за уголемяване на гърди...

Жена се притеснява, че са й малки гърдите. Опитала безрезултатно вскякаква безоперационна намеса, отива при билкарка-баячка да я моли за помощ.
Бабето взела парите и й казала лека:
- Всяка вечер в осем часа, в продължение на един час обикаляш с пръсти около зърната си като си пееш: "Калинка-малинка, Калинка-малинка"...
Една вечер и се случило да пътува с влак, а наближило осем часа. Жената не била сама в купето, но нали така била казала баячката, срам-несрам, разкопчала ризката и започнала:
- Калинка-малинка, Калинка-малинка...
Тогава един мъж, който пътувал в същото купе се обадил:
- А! Кога стана осем часа!?! - разкопчал панталона и занареждал - Охльо-бохльо, Охльо-бохльо...



Тема Re: хехе, ами...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано28.01.03 15:46



ами човек в сесия какво искаш... понеже си имам спешна работа и всичко друго ми се вижда по интересно :)))


и най интересното е, че светът около мен просто се е повредил - уча най малко /лесно може да се види защо/, а изкарвам почти най много, повече от зубърите даже.

освен това в последния месец 3 пъти ми връщат повече ресто отколкото съм дал, когато купувам нещо, а имай предвид че не купувам толкова често разни неща :))

днес например давам 10 лв за едно кафе и кола и момичето ми връща рестото 8.60 + още 10 лв, помислила сигурно, че съм й дал 20 :))) но нали съм добър и обичам жените, та й върнах 10те лева, иначе оборота щеше да е яко вътре довечера, хихих :))))

човек като има висока енергия....




за грима - червило винаги се познава. ружът малко по трудно но и той, ако си внимателен. спиралата....

сенките за очи да не говорим, въпреки че понякога е сладко, една приятелка си слага доста тежки сенки за очи, но пак е готино, защото са й много хубави очите и тъмно синьото изпъква повече.

най любопитното е защо когато има някое обобщение от типа на "жените", всяка търси себе си вътре.... и се стига до коментати "ама аз не съм лесбийка". абе както и да е.

а ти се изложи с тази точка 4, щото така излиза, че останалите са верни за теб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.