Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Kyмa Лиca (лъжкиня)
Публикувано04.02.03 10:10



Виното от чашата можеш да ми разплискаш смо ако ми духнеш под опашката.

Aз не тичам, защото винаги ми се разплисква виното oт чашата...


Тема Re: iamm prijatelki deto postoianno izlizameнови [re: miskin]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано04.02.03 23:10



шегата настрана - и аз гледам да си се харесам сам себе си. това е най важното.




ми нали ти също си тарикат, а?

откъде си толкова сигурен какво искат да чуят без да си питал сестра си? или си питал?



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Kyмa Лиca]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано04.02.03 23:13



нищо не ми пречи да го направя, ако поискам/ш/



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Paди ()
Публикувано05.02.03 12:56



Не знам коя е Лили, а всъщност и ти кой си, но евала и на двама ви - за даденото/полученото вдъхновение за тази тема!!! мнението, което отваря тази тема е страшно сладуранско!!!! аз по принцип не съм по-дългите неща, но това го изчетох от до, защото наистина страшно ме накефи!!! в интерес на истината аз го получих като бележка от една приятелка и след това реших и да потърся самата тема, но тя страхувам се малко изпростява и иззлобява нататък, така че темата не можах да дочета;

както и да е, супер сладуранско!!!!!!! хубаво е когато жените сме обичани и когато ви обичаме!

Редактирано от Paди на 05.02.03 13:12.



Тема "ВНИМАНИЕ, МОЛЯ! ОБЪРНЕТЕ МИ ВНИМАНИЕ!"нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Meнтa (и мастика)
Публикувано05.02.03 14:58



друго не разбрах от това четиво

Гълтам облаци ... може би съм тайфун?!


Тема skivai segaнови [re: Cивия вятъp]  
Автор SEDEF4o (licemer)
Публикувано05.02.03 23:48



namene mi idva otvutre,znachi shti dam slamka,sha triaa kokteil da napraish za da se probvash drugia put kato IZLEZESH s naikoia jena-razkaji i bez da se poluchava samoiztukvane za huabvite strani na haraktera tiTova enshto go razbrah kogato predi godini edna kaka,nezemna hubavica mi beshe kazala ama tvurde kusno za neia-ti si nai-falshivija chovek koito naikoga sum sreshtalaSmaitam che zagria,umno momche si


btw:pozdravi an sofijanki ot g-n licemerov



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Paди]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано06.02.03 01:44



здрасти :))
интересува ме като мнение - не те разбрах съвсем, темата ли изпростява или диалогът по нея?

би ли пояснила? :))

иначе мерси, наистина сте обичани, харесвани и разбирани :)))

въпреки че в този свят често се смята за слабост един мъж да признае 1001-те неща, които харесва в жената до себе си



Тема Re: Обръщам ти :))нови [re: Meнтa]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано06.02.03 01:46



забелязах те.

и това, което си разбрала е хубаво и не е малко



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор smoke ()
Публикувано02.11.07 06:42



Лили да ми лапа гущера





Тема Re: и 5 неща, които НЕ харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор lsis. ()
Публикувано02.11.07 23:51



Те с тва трябваше да почнеш, то беше ясно, че крушката си има опашка въпросът беше къде е :)

Пет, пет ама поста се оказа по-длъжък от другия. Разбрал си нас, жените, а помъчи ли се да разбереш себе си преди това?

Ще ти дам един жокер, докато търсиш пръстенца и лолитки, ще намираш само комплекси, подозрения и лицемерие, защото типът жени, които те интересуват виждат в теб абсолютно същите неща... и 'хубави', и 'лоши'.

Красиви хора се намират трудно, но видиш ли такъв човек веднъж трудно ще го объркаш. Тогава тази тема ще ти изглежда като губене на време. И тогава моооооже би ще разбереш, че 101-те ти неща са просто добавка към нещо по-важно.

Disce quasi semper victurus; vive quasi cras moriturus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.