Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 20.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Тва определенонови [re: npocmak]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (вишнева гадина)
Публикувано01.02.03 21:27



не си ти, и аз не съм поради 3 основни причини, едната от които е, че определено мога да готвя
Ай засрами се, де!

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Re: Така е,нови [re: Kpъr]  
Автор фeя (сила)
Публикувано02.02.03 13:17



прав си.
Аз вече затова не излизам с никой, че ми омръзна да ми правят дисекция

Или да ме обвиняват, че косата ми била разрошена, `щото всеки косъм си имал свое мнение по въпроса



Тема Re: засега не :)))нови [re: Cивия вятъp]  
Автор фeя (сила)
Публикувано02.02.03 13:21



Но дори и да ме поканиш, ще бъде в най-тъмна доба......ще се държим само за ръцете и ще си мълчим заедно.

Че отвориш ли си устата.......ще ме връхлетят едни комплекси, направо ще изгубя ума и дума....
Така, че аз предлагам да си говорим мълчаливо.
Пък доколкото знам, мъдреците правят точно това (защото всичко знаят и не е нужно да обясняват каквото и да било, на когото и да е)



Тема Re: засега не :)))нови [re: фeя]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано02.02.03 13:26



не се притеснявай, просто няма да те каня и всичко ще е ок :)))


и без това се отвращавам от женските игрички, когато стане въпрос за ходене някъде.

що пък все мъжете трябва да ви канят, да ви се обаждат и да търчат след вас, независимо колко често сте "заети"? и ако примерно след 5тия път се откажеш да предлагаш каквото и да и оставяш мадамата да реши кога не е ужасно заета и да се обади с предложение, тогава пък почвате да ни обвинявате, че "не сме имали желание, защото не сме се обадили".

слава богу не всички жени са така, но твоето мислене прекрасно показва, че ти не си излязла от това клиширано поведение



Тема Re: Така е,нови [re: фeя]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано02.02.03 13:36



ще си поканя само един косъм.... не искам всичко



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Аз същонови [re: Cивия вятъp]  
Автор фeя (сила)
Публикувано03.02.03 12:25



Аз също - значи отвращението ни е взаимно.

И ако обичаш не ми говори за клишета, защото ти си изтакан от тях -
никой не може да надскочи себе си.....но ти явно си мислиш, че си успял.
И там ти е грешката.

"Толкова си се ангажирал с нападението, че си забравил защитата"
Медитирай върху това (няма иронична картинка, иначе бих ти я пуснала)



Тема Re: ха...нови [re: фeя]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано03.02.03 14:45



абе мило, ти на колко годинки си? защото разсъжденията и изразяването ти по логика ми напомнят на 17 годишно пуберче.


ако и ти се отвращаваш от женските игрички, това изобщо не означава, че отвращението "ни е взаимно", а че се отвращаваме от едно и също нещо.


ако пък ти се отвращаваш от мен, пак не е взаимно, защото откога безразличието и отвращението са едно и също?



нашето индивидуално развиване представлява непрекъснато надскачане на себе си, но ти си чула някъде, че "никой не може да надскочи себе си" и че "ти си изтъкан от клишета" и използваш тези фрази по адски неподходящ начин в най неуместния контекст.

е ако наистина си на 17-18 години всичко е в границите на нормалното де, да не се сдухаш...



ето ти още едно клише, върху което ти да помедитираш "нападението е най добрата защита".

в случая се боя, че причината за моя нападателен стил на писане не би могла да я разбереш....



Тема Re: пак помислих :)))нови [re: miskin]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано03.02.03 14:50



е па да не си мислиш, че като сам си избираш панталоните ги избираш хубаво?


най вероятно ако някоя жена /сестра, приятелка/ ти избираше облеклото и ти даваше съвети относно стратегията на свалката, шансовете ти да правиш секс с хубава жена биха се увеличили драстично /примерно от 1% на 15%/


аре да направим експеримент :))) имаш ли подръка някоя приятелка/сестра?


иначе и аз сам си избирам панталоните, ама съседа да речем слуша сестра си и определено повече му връзват :)))
наздаровя...



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Kyмa Лиca (лъжкиня)
Публикувано03.02.03 15:01



Бравос! Или както казваше един съсед на покойния ми дядо - "брава!". Имам обаче няколко въпроса ... Имаше ли ерекция докато писа тия работи? Правиш ли разлика между чувства и емоции; м/у Упоритост и Твърдоглавие; м/у Непоследователност и Противоречивост; м/у Наивност и Доверчивост? Пълнееееж, пълнеж!

Aз не тичам, защото винаги ми се разплисква виното oт чашата...


Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Kyмa Лиca]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано03.02.03 22:25



ами не, нямах ерекция по изключение, което е доста странно понеже в 60% от деня и в 99% от нощта имам ерекция.


за другото - да, да, дадада, нееее


за пълнежа не съм съгласен.

прати го при ерекцията и му тегли майната.

и недей да лъжеш в мое присъствие, че да не ти разплискам виното от чашата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.