Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:03 20.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Taня]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 00:13



глупости, не съм взискателен, това, че понякога забелязвам дребните детайли, не значи, че съм дребнав - просто харесвам да харесвам хората в пълнота, с всичките им дребни детайли, които помагат да се концентрираш и върху това, което е отвъд детайлите.


а ти що не дойде на награждаването? аз само тебе и соня чаках, другите съм ги виждал вече



Тема Re: че да не бинови [re: фeя]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 00:17



да съм те канил?

знаеш ли колко ми е писнало от кафета, кръчми и прочее?

и ако реша да се прежаля да се замъкна на някое от споменатите места ще го направя с приятели.


теб ще те запозная с някой от пичовете, с които пием - ще идеш на срещата с деколте, той ще зяпа само там и няма да си мисли за спирала червило или блуза, а само "тази ми е навита, до другата седмица ще ми пусне..."



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Taня ()
Публикувано01.02.03 00:23



Да бе да...само тва остана,да ходя по сбирки,че да ми умрат и последните сладки сънища



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Taня]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 00:26



ъ... поради що така, ой неразумна, се изказвате срещу сбирките и за сънищата?

аз не виждам някаква връзка.



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: фeя]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано01.02.03 00:28



е, то да не мислиш че винаги може да четеш чуждите мисли като в тази репетиция... обикновено излизаш с някого за когото не знаеш как брои от 1 до 100... разбираш после



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Taня ()
Публикувано01.02.03 00:37



Аз неразумна?!?!Едва ли познаваш някой по-разумен от мен
Сбирките са супер,но аз съм стеснителна и ще загубя говор и картина,после ще анализирам безкрай и ще ми бъде гадно,така че няма да мога да сънувам сладости......с участниците в сбирката



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Taня]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 00:40



тц тц, какво скромно и ранимо същество се криело зад смелата таня, която се изправя срещу най маститите магьосници на дирчето без да потрепне...

то и аз предпочитам да не говоря много много на тия срещи.

има един лаф - трай си, за да си мислят, че си умен


Кали за съжаление не го беше чувала....





Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Taня ()
Публикувано01.02.03 01:00



абе първия половин час може и някой да се заблуди,че мълча от умност и скромност,ама после......
Ама наистина ли има магьосници в дира?!Къде?Покажи ми ги де!



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Taня]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 01:05



хехехеее :)))

има :))

зависи какво разбираш под "магия" :))

ти май имаш някакви остарели представи, че магията се свежда до неща, с които днес се занимават фокусниците... ъъ... пардон - маговете


аз съм на принципа - утилитарност :))) което значи че ми е по лесно да ида до кухнята и да си взема шишето с вода, вместо да си изкарвам мозъка през ушите, с опити да го домъкна чрез телекинеза



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Taня ()
Публикувано01.02.03 01:13



хихи,то при маговете въпроса едва ли е как е по-лесно.По-скоро мога ли да го направя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.