Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re:Не е енигма....нови [re: PYTHON]  
Автор Lanna (невидима)
Публикувано30.01.03 01:21



Нещо по-добро от Хари Потър не можа ли да измислиш?

Аз виждам!!!


Тема Re:Не е енигма....нови [re: Lanna]  
Автор PYTHON (ентусиаст)
Публикувано30.01.03 01:23



казабланка 1
или
поверително от л.а.



Тема Re:Не е енигма....нови [re: PYTHON]  
Автор Lanna (невидима)
Публикувано30.01.03 01:27



Това за "Казабланка" го видях и другаде....Явно доста те е впечатлил,защото останах с убеждението,че си го гледал преди месец,а все още ти се мотае из главата.....

Аз виждам!!!


Тема Re:Не е енигма....нови [re: Lanna]  
Автор PYTHON (ентусиаст)
Публикувано30.01.03 01:35



така е.
мотае ми се. мноооо смешно нали?



Тема Re:Не е енигма....нови [re: PYTHON]  
Автор Lanna (невидима)
Публикувано30.01.03 01:44



Ей,стига вече с тоя смях...,защо се дразниш,да се присмивам на теб?!?Забавлявам се,затова се смея!И не разбрах,кое му е лошото на смеха...?

Аз виждам!!!


Тема Re:Не е енигма....нови [re: Lanna]  
Автор PYTHON (ентусиаст)
Публикувано30.01.03 01:48



не.
няма такова нещо. смей си се .няма лошо.
не съм си помислял че ми се присмиваш,но и да е така няма лошо



Тема Re:Не е енигма....нови [re: PYTHON]  
Автор Lanna (невидима)
Публикувано30.01.03 02:02



Няма защо да ти се присмивам,присмивам се на други,хора търсещи и очакващи нещо от живота,но не успели да открият точната сентенция.....и все още лутащи се........... безпомощно........
Още веднъж-не визирам теб!

Аз виждам!!!


Тема Re: Pravistнови [re: pravist]  
Автор PASS_AGER (пътуващ в света)
Публикувано30.01.03 03:39



уууууууууфффффф, вместо да се деркате, дайте конструктивни предложения. освен това доста мъже някак умират да видят собствените
си продължения на бял свят, така че тва за раждането на децата не беше добре аргументирано.
------------------------------------------------

Iskash da se argumentiram... taka li ?
Ami eto :
Suvremenni psiholozi i lekari sa ustanovili, che dori i edna gena da e zachenala ot sobstveniq si suprug-debil, ako prez vreme na bremennostta e vlubena v drug ili se vuzhishtava na nqkoj drug...to bebeto zaprilichva na tozi...nqkoj drug....a ne na supruga j....

...koeto shte reche, che ako genite naistina iskat edna po-druga, bih kazal, NORMALNA dejstvitelnost.... v tozi svqt...te sa sposobni da si q suzdadat... imat tazi zalogba pone... no tuj-kato te predpochitat zakonnata prostituciq...t.e da se genqt za sigurnost...i luskavi igrachki....razbira se predpochitat...oniq kusovratite mugkari, koito im razkatavat familiqta posle s pritupenata si setivnost... a i pokolenieto s koeto napulvat tova izmerenie...osven psuvnqta, ne priznava druga forma na obrushtenie...

...a blagoslovenieto na roditelite.. IDVA CHREZ DECATA IM !!!





Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Slunczeslawa (Suomska)
Публикувано30.01.03 06:11



A taka!



Тема Е що се излагаш ся?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано30.01.03 16:39



Само веднъж си ме виждал с грим в интерес на истината. Нужно ли беше да ми потвърждаваш теорията за мъжката некомпетентност по въпросите на макиажа?. Съвсем сериозно това.

За лесбийките продължавам да не разбирам, ама щом не е за мене... айде.

Пък творческото вдъхновение си го имам, ама не съм много убедена ще може ли да влезе в услуга на твоето творческо вдъхновение. Или нещо такова. Пък гадното е, че не ми се рисуват миниатюрки, които да са в удобен за сканиране формат, най-малките неща са ми по-големи от формат А3, което значи, че и в БАН трудно ще се хванат на скенера, пък на части е гадно, пък на снимка се губи същината. Та?

________________
И откъдето мина трева не никне.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.