Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: значи,нови [re: npocmak]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано30.01.03 16:44



а, добре, така може. Реших, че с други неща ме "сближаваш" и щяхме да дърпаме сутиени. Така може.

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Re: мани манинови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано30.01.03 18:53



тотално се излагам днеска по всички фронтове

всъщност ако не се лъжа изобщо съм те виждал 2 или 3 пъти, което означава, че "1 път" не е никак малко, може точно тогава да съм се загледал, иначе не обръщам внимание на такива глупости като 'макиаж'.


забрави за лесбийките, няма нищо общо с теб.


ок, убеди ме, забрави и за вдъхновението



Тема Това ли беше?нови [re: Cивия вятъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (летище)
Публикувано30.01.03 22:28



Много достойно, ръкопляскам. Стъпваш с цвички върху ника ми (не, вече на наште цвички им викат туфли - племеницата ми ме светна. Иначе другото си е същото), един същински Наполеон на красноречието, и нека всички ти се възхищават, пък на ушенце ми викаш "тихо". Ма аз нямам нищо против да си отгоре, стига да го направиш със стил.

Иначе - няма какво да забравя

________________
И откъдето мина трева не никне.

Редактирано от Koпpинa_И_Xлopoфopм на 30.01.03 22:34.



Тема Re: не съмнови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано30.01.03 22:45



Наполеон на красноречието.

въпросът с грима наистина изобщо не ме вълнува

това да ми се възхищава някой наистина почти не ме вълнува, не че съм преодолял комплексите си, но съм открил, че да надделея над някого в спор или диспут пред други не ми носи никакво трайно и качествено удовлетворение.



разбира се, че не разбирам от грим, нито съм коафьор /така ли се казваше?/, нито се гримирам.

мисля, че не разбра това на ушето, но вината е пак моя :))
щом държиш на публичността, ще ти се извиня тук пред всички, а за какво точно ти се извинявам аз си знам, едва ли е това, за което ще си помислиш, но това няма значение - мисли си каквото ти е приятно и те прави спокойна :)



за отгоре и отдолу - мен тези доказвания на сила не ме интересуват. друго търся в контакта си с хората.

щом няма какво да забравиш, значи всичко е наред



Тема Не си длъженнови [re: Cивия вятъp]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (вишнева гадина)
Публикувано30.01.03 22:57



да разбираш от грим, и никъде не твърдя, че си. Но си мисля, че човек обикновено като не разбира нещо или си затрайва и се опитва да го разбере, или не се занимава с него, а не тръгва да парадира с незнанието си. Иначе въпросът с грима и мен не ме вълнува - когато искам се гримирам, когато не искам - не се, и хиляди сиви и други ветрове да дойдат да го коментират - все тая, пак ще си правя каквото искам.

Държа на публичността - силно казано. Обясних ти го това с 2 думи - дира си е дир и няма никакво място в свободната ми вечер докато не съм онлайн.
Не мисля, че има за какво да ми се извиняваш.

Отгоре и отдолу не е доказване на сила. Силата е по-скоро в разбирането на горе-то и долу-то, и тая сила няма нужда от показване. По мойте наблюдения.
Приятна вечер, аз излизам от темата.

________________
И откъдето мина трева не никне.


Тема Лелейййййййййнови [re: Cивия вятъp]  
Автор фeя (сила)
Публикувано31.01.03 16:10



Браво на сивия вълк, грешка, сори,.......вятър.

Както винаги перфектно изказване.

Но честно да ти кажа, направо ще го споделя с теб
лично аз с такъв като тебе не бих излязла и за по едно кафе дори.

Не, че си лош човек, обаче.......след като прочетох 2/3 от списъка ти (нямах нерви за повече) ме споходи едно такова много мрачно състояние.

Представих си, че излизам с теб........
.......иииииииии.........
сядаме накъде......и започваме да си говорим и да се гледаме в очите
....и аз си мисля:
"олеле, май си сложих малко повече спирала на едното око",
"а дали полата ми не е много къса"
"не трябваше да слагам тази червена блуза :))), много е екстравагантна"
"а той защо така ме погледна, сигурно много червило съм сложила"
"каза ми, че не знам с какво се захващам" (дали искаше да ми каже, че съм глупава по-между-другото)...хм.....и ей такива неща.

И после защо жените били дръпнати?
Извинявай, обаче, ти май наистина живееш в облаците.
Слез на земята бе, човек.
Аз харесвам мъжете, обаче никога не мога да кажа защо?
Просто някой ми харесва и това е!
Някой може да каже, че съм повърхностна, но не съм способна така да възхвалявам силния пол.....но това не ми пречи да се чувствам добре в мъжка компания......
Много си странен




Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Cивия вятъp]  
Автор Mirna_Minkoff (poznata)
Публикувано31.01.03 16:44



Сив фятър, Мирна те харесва, щото ей точно такива кат' тебе са й слабост

П.С.истина е...

"И най- изящното красноречие бледнее пред Истината.."


Тема пак моженови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор npocmak ()
Публикувано31.01.03 21:41



да си дърпаме сутиените...

ето, почвам първи

ама как не ме е да лъжа така... така де, мога да готвя това-онова =))



Тема Re: Лелейййййййййнови [re: фeя]  
Автор Taня ()
Публикувано31.01.03 21:54



хахаха и аз нещо подобно си помислих като го четох - с него и да нямаш комплекси ще ги придобиеш - ма няма лошо,че е взискателно момчето - много е готин направо да го схрускаш ако ти падне - видях го на снимка
Ма за мечтания разни е един път!Мммммммм,кви мокри сънища имам с него ехееееееее



Тема Re: 101 неща, които харесвам в женитенови [re: Mirna_Minkoff]  
Автор Cивия вятъp (празен)
Публикувано01.02.03 00:09



истината наистина ме харесва....

Редактирано от Cивия вятъp на 01.02.03 00:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.