Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:06 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови  
Автор 17O7 (романтичка)
Публикувано22.01.03 15:50



понякога, когато искат да разберат какво мислите, но не ви го казват директно на вас самите, а пускат провокиращи въпроси в разни постинги, от които е достатъчно ясно и категорично точно за кого и за какво става въпрос?

nnnnmmm


Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставятнови [re: 17O7]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано22.01.03 16:00



Романтично момиче Романтиката идва от споделянето а не от мисленето насаме. Както е казано май още в Библията - Искайте и ще ви се даде А ако някой чрез това ви прави тестове и изпитания - кажете му в очите че вие сте човек а не тест и искате директно общуване

Истината не е някъде там...


Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови [re: 17O7]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано22.01.03 16:30



Ми неприятно ми е. Ако се зачудя какво са искали да кажат, питам. "Ясно и категорично" няма начин да знаеш дали е нарочно, ако не попиташ, нали? Обикновено не се огорчавам от проверки, защото изяснявам бързо нещата. А при изясняването вече мога да се обидя от мотива. Не от самата проверка.

- - - -
Old-fashioned.



Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови [re: 17O7]  
Автор Taня ()
Публикувано22.01.03 18:00



Става ми криво,подтиснато,но понеже никога не съм сигурна в нищо, не реагирам,а го отдавам на мнителността си.



Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови [re: 17O7]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано22.01.03 18:48



ако въпросът не е прекалено личен или засяга други хора, отговарям при първия подобен постинг. може да се каже, че стратегията ми в Интернет е пълната откровеност. за което съм си патила, разбира се, но пак продължавам. такива са ми нетпринципите.

IMAGINE...


Тема offtopicнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано22.01.03 18:50



ах, как ми напомни другаря Ленин

основна негова максима е "доверяй, но проверяй"

IMAGINE...


Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови [re: 17O7]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано22.01.03 20:29



Е кво ти пука ? Ми кажи си квото има там. Пък и я си права, я не си - за това, че става дума за капанче. Обикновено това говори за липса на смелост за директен разговор.

*


Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят....нови [re: 17O7]  
Автор KpъrМодератор ()
Публикувано22.01.03 20:39



хубаво капанче си имаш :)

от Сандански ли си? (питам за най-хубавия град според профила, съвсем директно :))



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема Re: Какво мислите за капанчетата,които ви поставят.... [re: Kpъr]  
Автор пpи нac e вeceлo ()
Публикувано23.01.03 00:09



тц. сигурно е от Велико Търново



Тема Извини ме,нови [re: 17O7]  
Автор lady L. (мартенски заек)
Публикувано23.01.03 10:50



но това са детски дивотии. Нещо като "той е казал на моята приятелка, че ме харесва". 5и клас, втори срок.

Приемам хора, които общуват по този начин, за незрели. Самата аз като имам да казвам нещо на някого, не използвам индиректни средства. И... дали пък не ти се струва само, че ти поставят капанчета?

'When I'm good, I'm very good but when I'm bad, I'm better.'



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.