Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема A az njamahнови  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано04.01.03 05:44



banica s kysmeti.
I gevre4eta njamah. I elha s podaryci pod neja njamah.
I snjag njamah. I dim v komina njamah. I 4erveno vino....ne iskah.
Ta taka.
Imah cjal kup girljandi ot najlon, kre4etala, shapki i pro4ee. Usmivki imah edin bilion. Premrejeni pogledi toje. I edno goljamo more.
Vas vi njamah.
Sebe si toje.

So goes the..love...


Тема Re: A az njamahнови [re: KAHEЛA]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано04.01.03 09:39



:-*
:-)

Имаш ни ти , и ние те имаме. Всичко си имаме, момиче мило ! :)

*


Тема Re: A az njamahнови [re: KAHEЛA]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.01.03 11:28



истинският празник е този у душата у съцртето..

никакви фитифлюшки не могат да ти направят празника, ако на тебе не ти отвътре:) и обратно - можеш да си направиш празник почти с първобитни средства - въпросът е да има празник на сушата.

Редактирано от Джeйн на 04.01.03 12:35.



Тема а мен, а мен...:)нови [re: Well]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.01.03 12:43



...мен кво, не ме вземате, начи...


аз пък ще плачкам и риткам с крачета, ей тъй на:

УУУУАОУУУУУ УУУУАООООО И АЗ ИСКАМ ДА МЕ ИСКАТ УААААУ




IMAGINE...


Тема Re: A az njamahнови [re: Well]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано04.01.03 19:02




Ej tova me usmihva!!
Blagodarja!

So goes the..love...


Тема Re: Znaesh li,нови [re: Джeйн]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано04.01.03 19:14



za pyrvi pyt ne mojah da usetja Koledata i Novata godina, kakto obiknoveno si gi useshtam. S vsi4koto mu tam vylnenie, prigotovlenia i pro4ee. Bjahme dobra kompania. Ama na korab, nejde iz Karibskoto. Ama nikak nishto ne usetih. Dosega ne sym i pomisljala, 4e dale4 ot BG njama da e syshtoto. Ne sym i pomisljala, 4e shte mi lipsva atmosferata. Ama mi lipsvashe. I oshte neshto (njakoj) mi lipsvashe, makar i na dva metra ot men. Moje bi i zatova.
Home, sweet home....
Ocenjavame istinski neshto, edva kogato go izgubim.
Ne santimentalni4a, samo mi e tyjno malko. Normalno, kato se ima predvid kyde in the middle of nowhere se namiram.
Obi4am BG. Znaeh si, znaeh si!!

So goes the..love...


Тема знамнови [re: KAHEЛA]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано04.01.03 19:51



признатият спец по науката за членовете е Ангел. преди някое време - сякаш предчувствайки твоя въпрос - той написа цял трактат за членовете, рамерите, функциите и каквото си помислиш още в този констекст....
питай го Ачо да ти каже темата от Архива - естествено не от Този Архив, а от Архива на говорилнята за секс.нерядко начинът да разберем нещо е да го загубим

мило, носталгията ти крещи с едни такива червени капслок

да не си мислиш, ме не си личи от сто метра срещу вятъра

е,и? отсега накъде? (ако чакаш отговор от мен, няма да го получиш)



IMAGINE...


Тема Re: Kym sebe siнови [re: Джeйн]  
Автор KAHEЛA (HEAT!!)
Публикувано05.01.03 03:36



sym se zapytila - bezpytno, oba4e.. Shtoto pytja se zagubi njakyde mejdu dvajset i 4etvyrtata - dvajset i petata godina. Imah more do kolene, edva ne se udavih v nego. Ne sym znaela kak da hodja. S vseki izminal den se u4a na uvajenie kym mene si. Predi vsi4ko, tyj kato se obi4am ujasno mnogo, napravo sym si vliubena v osobata stranna. Nostalgiata ne mi e bila pyrva grija, ama vzema da stava. Dyrja se, bre, kvo si mislite!? Dnes revah. To bilo hubavo, zabravila bjah.
Otsega natatyk. Idvam si skoro, ima njama 5 meseca.
PO4vam da countdown-vam. 150.

So goes the..love...


Тема Re: Znaesh li,нови [re: KAHEЛA]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано05.01.03 08:49



Обичаш БГ ?!
Значи си мазохистка !

*


Тема Re: Znaesh li,нови [re: Well]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано08.01.03 01:25



Ха! Ти дума ли казА или...?
И аз съм мазохистка тогава. И никога не съм спирала да я обичам Българията. Ама баси, като чета такива Глупости с главно Г-ъ направо ме фащат дяволите.
Искам да ти кажа, че ако не си пътувал поне за малко, едва ли изобщо нещо ти е ясно. Едва ли имаш представа от света и какъв може да бъде, нито пък КЪДЕ точно ти стоиш в него. Светът, какъвто е, може да бъде грандиозен, враждебен, богат, беден, даващ и вземащ, на място или не, вода или суша... европейски дворци, африкански палати, палми и море, пустинни пясъци или савана... нищо не знаеш, от мен да го знаеш! И не знаеш какво е след много пътуване да се чувстваш така, все едно вече не знаеш откъде си и защо си точно ТИ. Но това е само на повърхността. Вътре в себе си знаеш кой си и откъде идваш. И защо си мислиш, че живееш на най-неблагоприятното място в този така наречен Свят? Защото не си видял нищо друго. Живяла съм в африканската савана, точно in the middle of nowhere, местните хора там живеят в сламени къщи... нямат порцеланов кенеф като у вас, нямат ресторанти, нямат трамваи, нямат офиси, нямат климатици, нямат телевизия и стерео-музика. Само ги гледаш във филми по Discovery, и как пожари от лятната жега опустошават жилищата им, как умират от малария и други тропически болести. Почесваш се умно и учено зад ухото, и отиваш на работа...

И само когато си видял светски разкош и първобитна мизерия (или пък дълго си се лашкал по безкрайната вода, в която се усещаш като в черупка и уязвим до крайност), само тогава можеш да прецениш къде в Света стоиш, кой си, защо си, откъде идваш и къде отиваш, кое е важно за теб, и кое не. Всъщност, в такива моменти усещаш, че животът е много по-голям от теб, много силно го усещаш, но НЕ в екзистенциален смисъл. Страшно е... такова усещане. Но няма как да знаеш. Ако някога посетиш поне десет различни страни от различни континенти, с различни стандарти, вероизповедание и култура, тогава можеш да си позволиш изказване като горното. Но тогава просто не би ти дошло на УМ да го направиш. Би мислил различно, повече космополитски и по-малко конкретно.

‘Miracles R Us’ - No request too outrageous, no proposition too impossible.

Редактирано от BИ на 08.01.03 01:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.