Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Zelina]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано23.12.02 23:58



Не може да си толкова тъпа, че да се вържеш на тази глупост, нали ? Не си ли чувала за интриги ? Не знаеш ли че всеки глупак би те излъгал за да се докопа до теб в тази ситуация, а после и ще помогне да скъсате, като те злепостави и прочее ? Бе ти от марс да падаше пак би се ориентирала ... Ама че хора !

*


Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Zelina]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.12.02 03:33



я майната им и на двамата! не те заслужават! пък и като им теглиш майната - ще се види от реакциите им кой колко струва и кой колко държи на теб

IMAGINE...


Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано24.12.02 13:07



Аз съм голм песимист и когато се случи нещо кофти веднага си мисля най-лошото вместо да си анализирам ситуацията.И наистина постъпката си ми е детиска...и сте много прави всички ,че няма смисъл да обръщам внимание на този приятел.

Иначе ...за чувствата ...връзката ни не е виртуална.Трябваше да замине по работа...иначе си се познаваме от реалничт свят
Как ми откри минусите в характера :) лесно лапвам ...и това понякога много пречи

Отново мерси



Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Джeйн]  
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано24.12.02 13:12



Какъв е смисъла да се разделям с приятеля си след като толкова го обичам и може всичко ,което е станало да е шега ,опит за разделяне от страна на общият познат,проба до каква степен аз се поддавам ...на такива предложения..дали да се види колко държа на човека до себе си ,което би могло да се види от реакцията ми...Просто са много варянтите и нещото ,което ме измъчва е ,че не знам кой от тях е точния.

Но мерси все пак ...и това е някакъв вид решение



Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Well]  
Автор Zelina (zelenikavo)
Публикувано24.12.02 13:16



Както по-долу писах лесно се връзвам т.е наивна съм въпреки ,че успявам да се осъзная бързо и да разбера какво става всъщност.
Дано да си прав/а

благодаря и на теб



Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Zelina]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано24.12.02 13:48



извинявай, аз не съм се изразила ясно : имах предвид "тегленето на майна" като тест.

т.е., вдигни скандал на приятеля си, кажи му, че повече такива номера няма да допускаш и от сорта. сиреч правиш своего рода опера, в която главната героиня след дълга ария се самоубива. а след това се хили зад сцената.

от неговата реакция ще разбереш много неща за него и за връзката ви.

но! при едно условие: че го изиграеш автентично.

IMAGINE...


Тема Re: адски ми е trudno da te razbera!!!нови [re: Джeйн]  
Автор d..W.Gr (gusto maina)
Публикувано25.12.02 02:27



i iskam pomosht po dva vyprosa !!!
1-vo. kak ako ne si spal s edna zhena ste razberesh dali tq e brrssnnaattaa!!!
2-ro. zashto ti ste izlizash s nqkav si chikidziq,na priqtelq ti shurinaika , kato
si obichash boyfrendcheto , ste si kesish samo s nego , drugoto e kurvalyk!!!
ili gresha!!!



Тема Re: адски ми е trudno da te razbera!!!нови [re: d..W.Gr]  
Автор npocmak ()
Публикувано25.12.02 22:32



на втория въпрос не мога да ти отговоря, ама на първия отговора можеш да разбереш като я питаш... ако не те излъже де =))



Тема Re: адски ми е гадно и искам помощнови [re: Zelina]  
Автор Xapви (мизантроп)
Публикувано25.12.02 23:43



Ми... сещам се за три причини:
Вариант 1 - оня само си говори, че приятеля ти му е казал...
Вариант 2 - аз лично много се забавлявам, когато някой почне да сваля приятелката ми, щото съм такова чудо, че то си е обречен опит, и доста забавен... стига да не е някой приятел, щото тогава би ми било малко гадно за него... или просто да те проверява...
Вариант 3 - е, може вече да му е писнало и да намира тази идея като по-добрия начин да се отърве от теб. А той сигур` не седи на сухо...

Прелъстих ли се в дълбините на сърцето си, и целувах ли с уста ръката си? Йов 31:27


Тема Поздравително отклонение.нови [re: Xapви]  
Автор БeзcъннaМодератор (fragile)
Публикувано26.12.02 09:35



Здравей и весели празници, Харви! И много късмет!

- - - -
Old-fashioned.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.