Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: тoплинa]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано19.11.02 09:01



Вярвам че всеки заслужава уважение ... поне докато не докаже обратното. Въпроса е че снимката й хич не показва женственост, аз поне се затрудних да определя това момче или момиче е. Просто си мисля че всяка жена би искала да изглежда жена. Това е услуга към нея - мнението ми. И как ще го приеме тя си е нейна работа. не ме е страх да ме мразят. Свикнал съм. С такова отношение към хората често ги предизвиквам. Ако исках да съм Мазньо, лесна работа. Нищо по-лесно и по-печелившо.

*


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: Fragile]  
Автор тoплинa (несекваща)
Публикувано19.11.02 09:01



явно е излишно да споменавам че горните постинги съще се закачки свързани с женствеността на Мирето и закачката на Уелчо идва някак си двумерна. Щом ви харесва. Закачайте си се както ви харесва.

На чужд гръб и сто тояги са малко. Все пак за протокола можете смело да си изтипосате по едно фото. Ние само ще се закачаме.

като за сто слънца


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: Well]  
Автор н_ (непознат)
Публикувано19.11.02 09:09



Ти и мазньо не си даже. Пусни твоя снимка да те видим къф си мъжага. Това, което съм чел от теб показва само твоята интелектуална немощ. Сто на сто ако пуснеш твоя снимка тук ще имаш вид на сдухан комплексар.



Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: Well]  
Автор тoплинa (несекваща)
Публикувано19.11.02 09:15



ето явно мнението ти с последното такова на Безсънна не съвпадат. Това не е просто майтапче. Има корективен тон. Ти в този постинг го декларираш.



Ама Уелчо, да не мислиш че Мирето това (за женствеността) не го знае. Сигурен съм че това интелигентно момиче (с Мирето се познавам лично), осъзнава и как изглежда и как се държи и какво прави и то доста добре и няма нужда от батковци които да го "святкат" по отношение на истината.

И не става въпрос да си Мазньо а да си тактичен. Елементарно Уотсън. Иначе с Мирето много други истини можеш да споделиш и тя повярвай ми ще те разбере много добре.

като за сто слънца


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: mireto:)]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано19.11.02 10:48



мире, мирее, знаеш ли какво направи с тая тема,
ти просто осъзнаваш ли, че сега феновете и
фенките особено ще ти потпалят телефона,
кюто, бележките и още какво ли не, всеки ще те
иска, за себе си.леле горкото ти, кой/я ли ще си избереш
внимавай в избора

леле какви идьотщини пиша рано сутринта

много си готина, кефиш ме, чесно ти казвам



Тема и мен менови [re: Satriani]  
Автор тoплинa (несекваща)
Публикувано19.11.02 11:07



кефи! Мирето е супер. Особено когато говори за пищови.



като за сто слънца


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: тoплинa]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано20.11.02 06:51



Ти когато мислиш наум за нещо, тактичен ли си вътрешно, към себе си ? Аз искам да бъда такъв с хората. Без задръжки. Това са тъпотии. Който не понася директността си има проблем. Обаче не трябваше в тая тема да се намесвам. Притеснявам се че може да съм я наранил вместо да й помогна.

Виновен съм.

*


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: Well]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано20.11.02 20:48



а нема нужда

I don't like the drugs, but the drugs like me!


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: тoплинa]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано20.11.02 20:51



от де бре?

I don't like the drugs, but the drugs like me!


Тема Re: Чувствам се много добре...нови [re: Well]  
Автор mireto:) (™)
Публикувано20.11.02 20:53



абе, човек.....мислиш ли, че ще седна да рева, заради мнението ти за мен....хахахах, ми в грешка си
аз ако се притеснявах от нещо, нямаше да пусна снимката си....и то тук.....дето е пълно с неразбрани хора, нямам предвид теб, попринцип говоря....

I don't like the drugs, but the drugs like me!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.