Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:17 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Може ли мъж...нови  
Автор Ceлeнa (нереална)
Публикувано06.11.02 19:19



...да направи щастливи две жени за дълго време? За повече да не говорим.
Или другояче запитано-може ли една жена да е щастлива, като знае, че си има съперница и наопаки за съперницата?
Ако аз се опитам да направя щастливи двама мъже, но не така едновременно, както ще си помислите, а последователно-едновременно, дали ще успея?



Тема А ти опитай, ей така....нови [re: Ceлeнa]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано06.11.02 19:22



...едновременно...независимо какво ще си помислим!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Може ли мъж...нови [re: Ceлeнa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.11.02 19:42



А що трябва да си съперничат ?
Имаше нещо от Недялко Йорданов по темата с жената на Михаил Белчев

Двама мъже - да не ти пука. Стига да нямат еднакви потребности, щото става скучно+досадно+трае кратко.

Ако се извади от потребителския контекст - историята става сексистка и отписваме всяка жена с котарак и мъж. Или син. Може и по-голям брат...любим братовчед или lifetime приятел. Егасиму пътните знаци наслагах



Тема Re: Може ли мъж...нови [re: 4eHe]  
Автор Ceлeнa (нереална)
Публикувано06.11.02 20:11



И тия двама мъже си имат по още една жена за компенсация и...



Тема Re: Може ли мъж...нови [re: Ceлeнa]  
Автор 4eHe (screenager)
Публикувано06.11.02 21:27



Ето правилото :

Още не е родена другата, дето ще ме.. и т.н.

Стига мислила за съперницата, мисли за мъжа дето ще го разбиваш. Така шансовете му се увеличават обратно на тези на онази жена . И докато сме на психо вълна : в енваърмента никой не бива да подозира какво става. Остави прес рилизъ за след време, когато ще си възрастна гражданка с пишеща машина (РС без модем) и ще редиш мемоари за мъжете си.



Тема Re: Може ли мъж...нови [re: Ceлeнa]  
Автор БeзcъннaМодератор (distance)
Публикувано06.11.02 21:39



Съперник е някой, който иска обратното на което искаш ти, така ми се струва. Тоест противоречат си интересите ви - примерно ти нямаш проблем да си делите един мъж, но тя има проблем и не ще да го дели - това е, което би ви правило съперници. А ако няма изисквания, няма съперничество. Така че по първа питанка смятам, че да, може.

По втора питанка - също да, може. Но само ако те нямат претенции. Или ако не знаят един за друг.


ред. Докато не съм забравила - ами ако за единият образът на щастието си ти до печката с две дечица на тати сладките, какво ще правиш, че хем да му осигуриш това на него, хем да има и друг? Само хипотетично. Защото като говорим за "по-дълго", мъжете и те са хора, даже някои искат семейство, представяш ли си?:-)) Та в такъв случай?

Трета вариация (брей, че се размислих!) - забежки едни такива? Поусъмни ме това как беше... последователно-едновременно. Ще кажеш ли какви ги мъдриш или да не питам?


- - - -
"Циникът е разочарован идеалист."

Редактирано от Бeзcъннa на 06.11.02 21:46.



Тема Re: Може ли мъж...нови [re: Ceлeнa]  
Автор omeg@ ()
Публикувано06.11.02 22:24



хем време, хем дълго ... туй пък мен ме затрудни ... ми те и щастието и доволството кратко траят ... значи извода строго логичен на всичките ти въпроси е - да



Тема Може и в двата случая.нови [re: Ceлeнa]  
Автор Oптимиcт (Стар познат)
Публикувано06.11.02 22:35



На първия въпрос - може. Имам пример. Човека прави много пари и е щедър към двете. От първата жена има две деца. Женен е за нея. От втората има само едно дете. Любовница му е. Спи ту с едната, ту с другата. Познавам любовницата му. Така прави щото така й отърва. Има безпроблемна материална подкрепа. За това че мъжът спи по-често с жена си (при жена си), примирила се е. Не й е даден избор. Има щастлив вид. За другата жена не знам. Мъжът е публична фигура!!!

Дали жена може да направи двама мъже щастливи? Може! И повече от двама. Зависи от жената. Много по-лесно е. Не се искат пари! Само въображение и желание. Помисли обаче заслужава ли си риска. Ако не ти пука и имаш достатъчно въображение и желание, твои са и двамата. Подбери си ги внимателно и нямаш проблем. За сега. Проблема ще се пръкне по-нататък.

Преди време имаше дело в САЩ. Една стюардеса беше женена за двама мъже. Единият в Ню-Йорк, другият в Лондон. По това трасе работела. Като замръкне в Лондон, спи си в къщи при англичанина. Като замръкне в Ню-Йорк, спи си в къщи с американеца. Така няколко години, докато не станал гаф. Подробностите не ги помня.

Колкото повече знаеш, виждаш колко повече не знаеш


Тема тия стюдардесинови [re: Oптимиcт]  
Автор Caнчo Пaнca ()
Публикувано07.11.02 08:04



са си е...ли таковата. Май това при тях е традиция.





Тема Re: Може ли мъж...нови [re: Ceлeнa]  
Автор PYTHON (ентусиаст)
Публикувано07.11.02 09:27



мухахахахахахаха
ако тия двамата са мъже на място и ги подкараш и двамата няма да можеш да си седнеш на задника

можеш да изкараш така няколко месеца
и накрая идва трети браток а ония си отиват
шото ще ти писнат ония двамата.
а и все един от тях ще се усети. и ще ти каже ........знаеш кво ше ти каже нали?
после и другия ше ти каже същото.
и тоя третия ще е доста по смотан от ония двамата. абе левчо някакъв ще да е!
смут някаква.
ако не стане така главата си режа и 200 евро ше ти дам даже.
мухааххахахаха




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.