Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Без коментар!нови  
Автор Alison (all in blue)
Публикувано09.11.02 16:27



Пускам това без коментар, а само с дата. Не мога да избегна авторството, то е на ВИ. Не мога да избегна и получаването на тази лична бележка, така както съм включила опцията ignore спрямо нейния ник в моето ICQ. Предпочитам разговорът да се води публично.

09.11.02 13:37
Едно към едно:
"Искам да коментирам това тук, не пред другите.
Алисън, ако аз направя психоанализ на това и на това, което пишеш и как водиш Огледалото, ще те нараня. Не искам да те наранявам... Освен това съм ти обидена заради неразбирането. Пълно неразбиране. И неадекватна реакция. Това също говори!

Моето мнение - Ти имаш проблем някакъв... с контакти, със социализиране... Водиш клуба си по някакъв ограничителен начин, не се смееш там... или почти не. Засягаш се от разни неща, които не са до теб (ма това не само аз съм го забелязала мисля). Темите, които поставяш там са теми, които досега би трябвало да си обсъдила ... Не мога точно да изразя това, което усещам, но то е нещо като... напук, като навиране наистина... Също и употребата на прекалено много думи... дъвчещия стил...

Не пиша това, защото ми е кисело гроздето. Не е защото искам да пиша там, пък нямам покана. Знаеш, че е така. Но очаквам да преиграеш емоционално пак, и да измислиш какви ли не неща за да го обясниш. А написах това, за да ти кажа, че няма смисъл да се дърлиш на Безсънна по начина, по който го правиш, защото един подобен анализ по отношение на теб, би бил далеч по-неласкателен (ако има такава дума), отколкото твоя за Безсънна. Това, което виждам в твоя форум, е или повторение на нещо вече казано, или чат, ама по-фин чат, от рода на "Хайде да си говорим за призраци" или подобно, (в който няма даже и майтап).
Въпросите, които поставяш за обсъждане, поставяш, защото искаш да видиш мнението на другите, но непременно накрая да напишеш своето като за капак. Темите ти са като въпросник, като анкета, като нещо ... сухо. Ако някой дръзне да се разсее, веднага се появяваш и бам по тиквата :-)
Всеки втори пост е твой. Темата за "дама в обществото и курва в леглото" ме озадачи по начина, по който е поставена. Казваш неща, които според мен изобщо не си преживявала... казваш "някои мъже искат..." , цитирам по памет. Това ме кара да се питам... колко процента от мъжете, които познаваш искат това, което казваш че искат/мислят/желаят... Както и да е, с две думи, силно ме впечатли погледа ти по тази тема. Ужасен разрез с моя поглед :-) Има нещо... джаста-праста в отношението ти, нещо, лишено от чувствителност, от топлина, от усмивка, от отдаване. Приличаш на Хитлер... :-( Дори и да можех да пиша там, нямаше да пиша. Знаеш. Даже и на старото място не идвах, по-малко елементарна съм, за да ми пробуташ "гроздето ти е кисело". И да, точно на нафталин мирише (добър израз). Има нещо сковано там... Единствено Мойа е интересна за четене. Заради нея само идвам да чета когато идвам.

Казвам само каквото мисля, и го мислех от известно време, но нямаше да ти го напиша, ако твоя пост към Безсънна не ме провокира. А тя е права там. Права е. Идваш да се заядеш, или да напомниш на другите за себе си. Ми... как по този начин допринасяш за атмосферата в Споделено, като го ползваш за пейджър? Или вече не ти пука за тоя клуб...? Ама идваш заради Жожо. Ми щом има някой, заради когото идваш, не може ли поне да проявяваш уважение?

Преди да критикуваш, ми помисли ти как изглеждаш... :-(

Това е само лично мнение, не го приемай ако не желаеш.
Само че наистина съм разочарована защото създаваше друго впечатление... Всъщност, не те познавам. Изглежда обаче, че наистина има някакъв проблем... около теб... може би нямаш много приятели. Ама то и аз нямам много тук, знаеш, заради обстановката. Но пък... такива неща не биха ми хрумнали да пиша.

Не приемай това като обида, нито като критика, защото не е написано пред очите на всички. Не цели да те обиди, а да ти покаже.
Всъщност, не мога да те накарам да го приемаш както аз искам. Така че... твоя воля.

Поздрави. "
Верен с оригинала. Край на цитата!



Тема коментарнови [re: Alison]  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано09.11.02 16:45



сигурно съм тъпа, ама не мога да разбера защо изобщо трябва да се води разговорът....

IMAGINE...


Тема хахаанови [re: Alison]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано09.11.02 17:00



казаха ти го най накрая

Анал

Lead, Don't Follow


Тема хо-хонови [re: Satriani]  
Автор rъcka_злoбнa (непознат)
Публикувано09.11.02 17:18



Meko guze moe, kak mi se nraviat mladi dupeta, kak nasila, kak vuzelin. Kaji mi koga shte se otvorish za men - taka da te opna, che da... i oshte, i po-dulboko, kato da te vzema.


Остава за пример какво смятам да затривам.
Безсънна.

Редактирано от Fragile на 10.11.02 23:53.



Тема Re: хахаанови [re: Satriani]  
Автор Kopele (fuck off)
Публикувано09.11.02 17:25



Навих ти се , пубер.
Мой си! Като ти смени мама памперсчето- ела пак да отвориш устичка ...

Остава за пример какво смятам да трия.
Безсънна.

Редактирано от Fragile на 10.11.02 23:55.



Тема Re: Без коментар!нови [re: Alison]  
Автор npocmak ()
Публикувано09.11.02 19:49



хех, ама аз какво те питам в оня друга тема...
явно и аз съм в игнор-листа =)))
и зат'ва не четеш какво съм ти писал =))

явно е (или поне аз сега така си мисля), че сега си в онова състояние... как го наричаш... "кривата си фаза" когато "целият зодиак" ти е крив =))

айде няма да поствам тук какво съм ти писал аз на кю-то, ама мноо близко до това на ВИ е =)))

не за друго, ами... щото нали, мразя кирливите ризи...
впрочем както и ти уж ги мразиш... помниш ли... и това сме си говорили... погледни си хистори-то... спомняш ли си, когато ми обясняваше защо си спряла да пишеш в клуба...

сега, ако се усещаш, или пък и да не се усещаш в кривата си фаза, те моля да не ме разбираш погрешно... това не искам да ти прозвучи като упрек... нито като опрвдание, че всеки си има всякакви моменти, не. искам да го разбираш, като чисто приятелска намеса, да ти кажа, как изглеждат нещата в моите очи, и че не ми харесваш такава... апък ти си решаваш, дали ще вземеш думите ми под внимание, или ще ги подминеш, понеже за теб нещата не стоят така...

поздрави,
наистина бих искал да те "виждам" в друга аура =)))



Тема Алеле, ако си праскахте...нови [re: Alison]  
Автор ()
Публикувано09.11.02 20:14



Тая емоция публично тоя клуб можеше да мери с "Опасни връзки" или с "Декамерон" или с дръж ми шапката... Ся, обаче искам нещо да кажувам. Първо по въпраса ВИ.
Алоу, бившия съвет, мноу го праскаш от първа инстанция, бе. Особено па с тая реплика: "как по този начин допринасяш за атмосферата в Споделено, като го ползваш за пейджър". А и към Алисън имам нещо - не го взимай толкоз присърце. А тоже и към простак - ко се праиш и ти на играч в театъра на лелите.
Мноу навътре, мноу. Ебаси живота му праскате начи - играете си сюжетно и драматично. Нема лошо. Ама, ВИ-йке, тоя тертип сме го чели, джанъм. Като имаш мнение по некой частен клуб - купи си свой да имаш пазарна цена за критика, преценка и прочие курове, да ме простиш.

Acropolis adieu

Редактирано от yф на 09.11.02 20:16.



Тема Re: Алеле, ако си праскахте...нови [re: yф]  
Автор npocmak ()
Публикувано09.11.02 20:34



ми нали жУвота сцена бил - театър на абсурда, та да си кажа и аз репликата тук от тая сцена =)))

та като си заговорихме за театър...
дайте клубно да организираме едно културно-масово посещение на някоя постановка от софийската театрална сцена, м?
как ви се струва идеята?



Тема Re: Без коментар!нови [re: Alison]  
Автор и kфo! (Азис)
Публикувано09.11.02 20:39



познай от три пъти ВИ на колко е била и каква и е стратегията този път и после ми кажи че не съм прав като ви повтарям от сто години, че си имате Иванко под ръка. а за какв0 са ръцете, ако не за злобарки?
използвайте си я ВИ за чикии и не и се връзвайте на мазолите.



Тема Re: коментарнови [re: Джeйн]  
Автор и kфo! (Азис)
Публикувано09.11.02 20:40



не е сигурно, тъпа си




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.