Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:42 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Пушачите са убийци!нови  
Автор Dakota (гол на деня)
Публикувано09.11.02 17:09



Сега да ви споделя какво ми се случи тази нощ.

Бях на освещаването на апартамента на един приятел, отначало мислех, че ще идва свещеник и ще ни пръска със здравец, но после се оказа, че ще се наливаме с разни силнооктанови напитки...та всичко ок. Седнахме си на една маса с мезета, опнахме една ракийка, пуснахме си приятен jazz и заформихме приятелско лафче. И така всичко вървеше мирно и спокойно, докато по едно време пристигнаха още 5 познати, от които забележете 100% бяха пушачи. В следващия момент и петимата запалиха по една цигара. Започнах да се задушавам, очите ми се зачервиха...и т.н. След 20 минути си тръгнах. Тази сутрин се събудих с опушена коса, дрехите ми бяха вмирисани.

И така, може ли някой да ми обясни, откъде накъде някой, който и да е, ще ме задушава, ще ми трови въздуха, който дишам, ще ме кара да си проветрявам дрехите цял ден, ще ми вмирисва косата?!

И кажете ми, докога ще търпим това безумие - да се пуши на публични места, по клубове, по дискотеки, в ресторанти?! И то за наша сметка?!

Като искат да пушат - да пушат, да се събират като сектанти и да пушат. До гуша ми дойде. Питам: докога?

А вие пушачи, съзнавате ли, че освен самоубийци сте и убийци?

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс

Редактирано от Dakota на 09.11.02 17:38.



Тема Re: Пушачите са убийци!нови [re: Dakota]  
Автор miss_croft (neulovima)
Публикувано09.11.02 17:24



To4no kato teb i az ne izdurjam na tozi tormoz.Da si troviat sobstvenoto zdrave e edno,no te neizbejno troviat i okolnite!Pri tova bez da si davat smetka,4e nikoi ne e dlujen da im turpi otrovnata pu6ilka.
V ciala zapadna Evropa vaprosa e otdavna re6en,vsi4ki zavedenia sa po pravilo za NEPU6A4I,kato v niakoi ot tiah ima otdelna zona za pu6a4i!V USA puk da ne govorim!
Prisaediniavam se kum vaprosa - dokoga 6te turpim?



Тема 2ма въпросинови [re: Dakota]  
Автор a з ( *)
Публикувано09.11.02 17:25



апартаментът публичен ли беше?
ти не вземаш ли душ преди да си легнеш?




Тема Re: 2ма въпросинови [re: a з]  
Автор Dakota (гол на деня)
Публикувано09.11.02 17:36



Какво значи публичен апартамент?

Със сигурност не си вземам душ с дрехите...не виждам връзката. А косата е абсурд да си я мия при всеки душ.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: 3to vapros4e?нови [re: a з]  
Автор miss_croft (neulovima)
Публикувано09.11.02 17:45



To i promivka na drobovete triabva?...



Тема аха : )нови [re: Dakota]  
Автор a з ( *)
Публикувано09.11.02 17:54



ясно : )

бе не се ядосвай толкова, пушачите и те са мърльовци, точно като тебе, само че по друг начин ; )))

да му е честит апартаментът на твоя приятел, да живее добре и щастливо в него
: )



Тема Re: аха : )нови [re: a з]  
Автор Dakota (гол на деня)
Публикувано09.11.02 18:02



Това за мърльото не ми хареса.

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Re: Пушачите са убийци!нови [re: Dakota]  
Автор npocmak ()
Публикувано09.11.02 18:53



а бе, ти същия, с косата... =))
що на нас дойде да се оплачеш?

трябваше, още там, като си ги видял, че вадят едновременно цигарите и да им кажеш, че ти пречат и да отидат на терасата да си пушат...

е, тва е дето ни пречи да се оправим... все си натискаме парцалите... от страх ли, що?



Тема Re: Пушачите са убийци! [re: npocmak]  
Автор Dakota (гол на деня)
Публикувано09.11.02 19:02



Помолих ги и не само аз, да не пушат, но...явно като се видяха мнозинство се почувстваха в правото си.

Моят отговор беше, че си тръгнах. Или може би трябваше да почна да им гася цигарите?

"Да живееш - значи да се променяш." - Анатол Франс


Тема Да се запознаем!нови [re: Dakota]  
Автор TePe3a (и Сабина)
Публикувано09.11.02 19:12



Една убийца. Приятно ми е.:)

Нямам сигнатура.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.