Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Ядат ми се....нови  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано03.11.02 13:07



...манатарки с ориз! Ама пресни манатарки, а не от онези сушените.
Така са ми се прияли, че мога за "бременна" да мина .
Опитах странично лечение. Първо нарочих една сочна пържола (много ги обичам алангле), не минава и не минава. Дръпнах малко царска туршия - гъбоманията се засили.
Манатаркоманията.
Последната ми надежда бяха едни стерилизирани челъдинки. (Имам една позната рускиня. Само че живее в България. Страхотна гъбарка. Тя всяко лято обикаля планините и стерилизира гъби. Всякакви гъби. Имаше даже и манатарки, ама аз ги изядох. Та тя, понеже си ме обича, майчински де, ми дава по 15-20-30 бурканчета.)
Отворих бурканчето, нагазих и в копърчето вътре, нееее, не става.... Не е това!
За да се разсея малко от мъчещите ме манатарки ще ви попитам: Случвало ли ви се е да ви мъчи такава натрапчива идея? Да ви се яде нещо толкова, че чак свитки да ви излизат от очите?
Въпросът ми е предимно към мъжката част. А женската ще подсетя, че има един прекрасен разказ на О`Хенри. За "портокала" и "прасковата". В него е обяснена женската психика




Нощта не е само за размисъл!


Тема като заговоринови [re: abettor]  
Автор Satriani (пич)
Публикувано03.11.02 13:10



за гъби се сетих, че моя дедА
никога не докосва гъбите, преди
бабката да ги е опитала
пази се човека, кво

Live The Horror, Or Die Trying


Тема Re: Ядат ми се....нови [re: abettor]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.11.02 13:20



Мда... не ми напомняй... защото... ми става кофти. Всяка Коледа така започва да ми се яде кисело зеле, че понякога, вървейки по улицата усещам миризма на кисело зеле. А тук няма такова нещо, никой не прави кисело зеле, нито се продава готово някъде. И сънувам... сънувам сарми с кисело зеле Само не ми казвай "Ми направи си!", щото не може, няма как, няма в какво, нямам мазе. А ако го държа в апартамента, сигурно комшиите ще помислят че правя нещо много нередно и миризливо... Тук само като обяснявам на някои какво ми се яде, правят вкиснати физиономии. Никой тук не може дори да си представи вкуса на киселото зеле. :-(((
А в момента ми се пие боза.

If we lose kindness and affection from our life, we have lost all that gives it charm

Редактирано от BИ на 03.11.02 13:21.



Тема Виждаш ли как сме неравнопоставени?нови [re: BИ]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано03.11.02 13:57



Зима иде.....твоето зеле предстои....а моите манатарки се отдалечават с всеки изминал ден .
Предстои ли казах?
Ми да, така казах. Аз имам балкон и не ми пука от комшии. Всяка година си правя в една каца....
Май ти обещах едно бурканче!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Те бабите и дедовците....нови [re: Satriani]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано03.11.02 14:01



...не могат един без друг. Поне повечето.
Силно подозирам, че ако твоята баба се гътне от гъбите дедо ти ще го хванат самоубийствените призиви и ще хапне и той.
Като онзи с делфинското филе .
Сещам се обаче за един мнооооого стар виц!
"Вървят през пустинята бедуин и неговата жена. Жената напред, бедуинът десет крачки по-назад. Среща ги друг бедуин и се възмущава: А, бе, брато! Ти не знаеш ли, че според Корана жената трябва да върви след мъжа си?" А първият отговаря: "Бе аз много добре знам какво в Корана. Ама като е минирана пустинята?!"
Арабски му работи!




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Ядат ми се....нови [re: abettor]  
Автор mnogostranen (mnogo stranen?)
Публикувано03.11.02 15:34




често. и кисело зеле. а най-гадно е, когато ми се прияде някой чужбински специалитет, дето никакси не мога да си го доставя тук.

ако много ми се помолиш, ще ти пусна на лична едно място на 30км от софия, дето преди 5 дни брах манатарки

П.П. имаха много червеи, така че се замисли и за такъв компромис.

бързайки по пътя на живота, не забравяйте да се насладите на гледката наоколо


Тема Ебаси....нови [re: mnogostranen]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано03.11.02 17:12



...всичките ли манатарки от преди пет дена изяде....че ми "пускаш" само мястото?




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Ебаси....нови [re: abettor]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано03.11.02 17:31



И червейчетата сигурно е хапнал. Нали са фрий :-)

If we lose kindness and affection from our life, we have lost all that gives it charm


Тема Re: Ебаси....нови [re: abettor]  
Автор mnogostranen (mnogo stranen?)
Публикувано03.11.02 17:54



не беее, изхвърлих ги заради червеите.

а нали Христос (или някой друг от библията) беше казал: "не давай на гладния риба, дай му въдица"

бързайки по пътя на живота, не забравяйте да се насладите на гледката наоколо


Тема Да те и у.....нови [re: mnogostranen]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано03.11.02 17:57



...сектанта!
Пак гладен ще си умра.....




Нощта не е само за размисъл!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.