Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема споделенонови  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.11.02 21:21



Искам да споделя нещо с вас. Оня ден се сетих, беше преди около 5-6-7 години не си спомням точно. Нали знаете когато човек си се смее нещо с приятели и всички започват да разказват за някакви детски дяволийки, които са правили като малки? А така, хубаво е, че всички мислим еднакво. И аз така бях попаднал тук с една мобилна компания и следейки разговора изведнъж видях надписа на Пица Хът пред спортната палата. И тогава чак загрях.

Ами аз преди няколко години често ходех в квартала с местните джагали да играем футбол. И след всеки мач се събирахме между едни блокове да се смеем и да си бием дузпи за пари. И имаше един изрод, който беше луд и реших да му направим гаден номер с празна кутия от Пица Хът. Надписахме я с нещо да пише Пица Кет и вкарахме една мъртва котка в кутията от пицата и му звъннахме на момчето на вратата, след което един му я връчи кутията с леко побутване в момента на отварянето (тя си беше почти отворена защото котката беше дебела) и от побутването червата на кета полазиха стъписаното момче.

А така, и аз я разказах тази история, но не получих одобрително погледи и днес цял ден се чудех на кой да я разкажа и все нещо ме спираше и ето - сега на вас ви я разказвам защото не мога да ви видя реакциите.

Благодаря за вниманието.

муооо

Бог


Тема Прости ми за любопитството, нонови [re: LuboPenev]  
Автор yжassницa ()
Публикувано01.11.02 21:33



как умъртвихте котката? питам от професионален интерес...

Аз на времето работех само с живи животни Например съм пълнила тенджерата на майка ми тайно с живи голи охлюви. Не си спомням дали е било за 8ми март, но беше много ефектно

и аз мерси за вниманието:)



Тема доста гадно.нови [re: LuboPenev]  
Автор a з ( *)
Публикувано01.11.02 21:34



ние пък, както във всяка кооперация, имахме една ужасна леля виолета,която живееше на партера.
тя непрекъснато крещеше по всички деца и направо беше обявила война - ето нещо, което никой възрастен не би трябвало да дръзва да прави.
тя беше все недоволна от нещо - я не сме затворили вратата на входа, я сме оставили лепкави пръсти по стъклата й, я сме викали под прозорците й, или пък сме донесли ново коте... за какво ли не.
ние никак не й се оставяхме, въпреки че любимото й нещо бешеда звъни по вратите ни и да докладва на родителите ни за нашите пакости.
въпреки неизменните наказания,ние децата измисляхме какво ли не, за да я ядосваме.
най-хубаво обаче беше когато всички се изакахме в една голяма кафява книжна кесия, от онези, в които продаваха чушките в "плод-зеленчук". после напъхахме отгоре съдран на ивици вестник, звъннахме на вратата на леля виолета и щом чухме стърженето на домашните й пантофи - подпалихме вестника и поставихме тежката кесия на изтривалката й.
после избягахме.
тя отвори вратата, разкрещя се "пожар! пожар!" и скочи върху огъня да го гаси...



Тема хехенови [re: yжassницa]  
Автор a з ( *)
Публикувано01.11.02 21:41



аз пък бях завъдила грамадни пеперуди"пауново око". те си снесоха яйчицата в дупчиците на дантелените пердета в хола и после от тях се излюпиха прекрасни зелени гъсеници, дебели колкото палец и дълги по дванайсетина сантиметра...
бяха доста ... жизнени.
мама избяга улеля си, а ние с тате почистихме... не... разчистихме пердетата, като ги натопихме в белина.
те се трансформираха в чудесни кръгловати неща, подобни на копчета за балтон, татко си помисли, че поне сме се отървали от напастта и отиде да прибере мама, а аз бях доволна, че съм спасила гъсениците в гардероба, при хавлиените кърпи...
... нататък не ми се разказва : )))



Тема Re: Прости ми за любопитството, нонови [re: yжassницa]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.11.02 21:42



Не сме убийците на конкретната котка. Тя си беше мъртва тогава при тревата и просто я взехме.

Иначе едни момчета се занимаваха с умъртвяване на котки и ги мятаха от високо (една веднъж падна от 8мия етаж и просто си избяга, ебаси смеха беше) и най-гадното, което съм виждал беше като имаше един строеж и я вкараха до глава в горещия бетон ли цимент ли не знам как се казва и той се втвърди.

Бог


Тема Re: хехенови [re: a з]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.11.02 21:44



ужас. ебаси битовите драми.

Бог


Тема Re: доста гадно.нови [re: a з]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.11.02 21:45



Това е хубаво, но не е по-хубаво от огън върху гърдите на човек с лайна.

Бог


Тема Еее отвратнови [re: LuboPenev]  
Автор yжassницa ()
Публикувано01.11.02 21:47



е това с цимента
До нас пък имаше едно блато и братчеда редовно разпъваше по една жаба на кръст като Исус Христос и ми звънкаше да слеза да й се полюбувам



Тема Re: Еее отвратнови [re: yжassницa]  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано01.11.02 21:50



Гадничко си е.

Интересува ме сега какво правиш? Защото аз сега също правя разни работи.

Бог


Тема как така огън върху гърдите на човек с лайнанови [re: LuboPenev]  
Автор a з ( *)
Публикувано01.11.02 21:50



?
освен тва ние не сме искали да я нараним, тя си ни беше комшийка, квосега : )




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.