Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:49 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Глупава тема № 3....нови  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано31.10.02 19:48



.... те тая е най-шантавата.
Официално поздравявам "официалния" хакер на "Споделено" за абсолютно правилната догадка....Велик си!
Лошото е, че аз пак обрах лаврите!
Като предистория хапваме си днес в китайски ресторан (съвсем извън темата, но е важно. Има страхотно свинско по "топейски" в ресторанта на колелото на "петицата".... до Съдебната палата....пробвайте....)
Та....ядем, е не там...офисът ходим на друг китайски, ама... и аз давам отговора на Никнейм за делфинското филе.
То радостни възклицания, то прегръдки (жена ми да не чете )
В крайна сметка ми се поставя трето условие....знаете, че третият път е фатален.....
Условието е:

Едно джудже работи в цирка. След работа си влиза в стаята и вижда, че вазата е счупена. Сяда на стола и се оглежда в огледалото. След което се самоубива. Какво се е случило?

Категорично, публично и адвокатски обещавам да почерпя със свинско по "топейски" спасителят ми .
Който не яде свинско може и само бира да пие .




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Глупава тема № 3....нови [re: abettor]  
Автор susamka (непознат )
Публикувано31.10.02 20:16



...пораснал е!?!



Тема Не е глупава темата, ама въпросникътнови [re: abettor]  
Автор ()
Публикувано31.10.02 20:59



... трябва да свърши. Като свърши ще се включа в отговорите, които не се съдържат в конспекта. И да те питам по този повод...
Има три коловоза и един свят. И един влак. По кой коловоз да мине влакът без да наруши света... И то така, че минавайки да вземе всичко от него. Без да пропусне пейзаж или тревичка от някоя случайна плочка. Без да даде заден и без да заобиколи. Без да има право на заден ход и без да има резервен машинист?
Отговори ми на този въпрос без аналогии с подуянската гара и аз ще те черпя с отлежало 21-годишно уиски в Шотландия.

Acropolis adieu


Тема Хич ме няма по влаковете....нови [re: yф]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано31.10.02 21:16



...но то и без друго свинско върви с "винско", а не с квалитетно уиски :)




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Не е глупава темата, ама въпросникътнови [re: yф]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано31.10.02 21:17



Ойлер??
това сме го учили по дискретна...
ама миналата година...
сега се сетих само за името, как се решава това не се сещам...



Тема Re: Не е глупава темата, ама въпросникътнови [re: Kpъr]  
Автор ()
Публикувано31.10.02 21:26



Въобще не съм го учила това и по парадна... Не само по дискретна. И нищо не знам за Ойлер. Разкажи, пък може да ми светне. Плийз)

Acropolis adieu


Тема Re: Не е глупава темата, ама въпросникътнови [re: yф]  
Автор Nickname (God)
Публикувано31.10.02 22:04



аз и за Ойлер и за дискретна знам, обаче нищо не вдянах от условието на задачката. Я дай по като за наши хора. Докато помисля по тая новата на абетор



Тема Re: Не е глупава темата, ама въпросникътнови [re: yф]  
Автор Kpъr (член)
Публикувано31.10.02 22:16



твоето задание напомня малко на оригиналната "Задача за мостовете на Кьонигсберг (1736 г.)",
сега взех че си намерих учебника online

, задачата е описана в 6та глава.

а в 10та се споменава друга подобна задача:
Пример 1. (Задача за трите града и трите пункта за снабдяване) Имало три града a, b, c и три източникa за снабдяване: водонапорна кула d, газова станция e, електростанциа f. Всеки град е свързан със съответния източник чрез водопровод, газопровод и електропровод. Може ли да се начертае план на проводите до градовете така, че никои два да не се пресичат?



Тема Мисли, мисли...нови [re: Nickname]  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано31.10.02 22:19



...ти и без друго си вече лауреат :)))




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Мисли, мисли...нови [re: abettor]  
Автор Nickname (God)
Публикувано31.10.02 22:25



ей ся почвам, че досега говорех тука :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.