Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Глупава тема №2....нови  
Автор abettor (пукльо)
Публикувано30.10.02 20:53



... оказа се, че jj е бил прав за предишната тема. С хълцането. Браво, Ясене :)
Мойта драма има развитие, обаче. Отивам днес в офиса и много гордо съобщавам отговора на момичето (мацето). Тя ми казва - леле, колко си умен. Колко си велик. Мен ме хваща срам и признавам, че интернет е велика сила и аз таковата.....ъъъ.....съм си позволил да постна задачката и да потърся помощ.
В резултат на което получих следното: "Хайде като СТЕ толкова умни да решите това"!

Един човек влиза в ресторант и си поръчва филе от делфин. Донасят му го. Той си похапва и след известно време отива в тоалетната и се самоубива. Какво се е случило?

Да повтарям ли, че съм тъп? Предположих, че е от цената на филето, но ми се изсмяха. Който може, иска и не го мързи да помага......
Ясенеееее, къде си .
И не ме питайте за допълнително инфо....нищо не знам.....наистина.




Нощта не е само за размисъл!


Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: abettor]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано30.10.02 21:10



Ти какви мацета сваляш, бе човек! :-) Ми че утре ше земе да те пита... друго нещо, дето може да ти е неудобно да го пуснеш тук (майтап!) :-) Ама тренирай! Ние сме с теб! Стискаме ти палци :-)))
Джей, очакваме включване!

If we lose kindness and affection from our life, we have lost all that gives it charm


Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: abettor]  
Автор Nickname (God)
Публикувано30.10.02 21:21



естествено, то веднага си личеше, че отговорът на джей е верният. Още повече, че си личеше, че го знае прдварително, тъй че нямаше никакви съмнения, че е верен. :)

Предположения за тази задачка:
1) филето не е от делфин
2) филето му напомня за нещо, което го кара да се самоубие, ама тва е много неясно
3) хванал се е на някакъв бас, във връзка с филето (хахахахах, взех да се сещам нещо, само да си напиша предположението 4 и ще го дообмисля)
4) решил е предварително да се самоубие, като последно преди това хапне делфинче

сега да си доизчистя, тва дето ми хрумна и ако е вярно ще е много яко
ама направо много :)))))
Пичът си е мислил, че И ПРЕДИ ТОВА е ял делфин, обаче се оказва, че вкусът е съвсем различен от познатия му. И примерно е бил в такава ситуация предишния път, че е нямало какво друго да яде освен... човек. Съответно като го разбира, ясно нататък... :)))
Много ще се изкефя, ако е това, веднага отивай да питаш.



Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: abettor]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано30.10.02 22:15



Гмурнал се е в тоалетната чиния

*


Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: Well]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано30.10.02 22:18



Да търси истински делфин

If we lose kindness and affection from our life, we have lost all that gives it charm


Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: abettor]  
Автор Known (NON)
Публикувано30.10.02 22:32



Хммм... Човекът така и така решил да се самоубива, пък си рекъл да похапне като за последно филе от делфин. :)) Не знам иначе какъв е отговора.
Обаче вариантите на тривиалния ми ник са:
-джей;
-джейджей;
-жожо;
-жожко;
-кого чух да казва "жижи"...?!;
-всичко друго, което ти дойде на ум от jj.
Тоест "Ясен" е за други случаи...

None.


Тема ей, това го казахнови [re: Known]  
Автор Nickname (God)
Публикувано30.10.02 22:50



вече
Но ще се изкефя, това дето съм написал най-отдолу да е вярно. Ще е направо култово
И добави към списъка "джейката"



Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: abettor]  
Автор shto ne (???)
Публикувано30.10.02 22:56



morqk
korabokrushenie
davat mu meso i mu kazvat che e ot delfin
qde
spasqvane
picha otiva v kruchmata poruchva-
qde
>>vkusut nqma nishto obshto!

Just did it!


Тема Re: Глупава тема №2....нови [re: Known]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано30.10.02 23:00



А аз имам приятелка, на която викам Жижи :-)

If we lose kindness and affection from our life, we have lost all that gives it charm


Тема Off topic въпроснови [re: Known]  
Автор Alison (creator)
Публикувано30.10.02 23:11



Пак ми се прецака нещастната Опера...май отново ще мина през пълна преинсталация. Дай ми кода, моля.

И кацни на кю:)

colours



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.