Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:47 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бих искала да ви попитам...нови  
Автор *~Constanta~* (непознат )
Публикувано18.10.02 23:40



...какво мислите за това, момичета да поемат инициативата във флирта, свълкaта...Вие, момичета какво мислите за това, вие да поканите момчето, което харесвате на среща някъде, а може би и вие да му се "обясните" в любов - да направите първата крачка към изясняването на вашите чувства и отношения...Бихте ли направили някое от изброените неща? Бихте ли поели риска? И не е ли това по-добрия вариант в случай, че от това зависи дали ще се изясните помежду си, а не по-късно да се измъчвате с вечния въпрос : "Ами какво ли щеше да стане ако..."...ако бяхте по-смели и настойчиви? А вие, момчетата как възприемате такъв подход?...Кажете...


- - - -
Извинете зa нaмесaтa, сaмо "преведох" нa кирилицa.

Редактирано от Бeзcъннa на 22.10.02 13:13.



Тема случвало ми се енови [re: *~Constanta~*]  
Автор mushmorrok (същия)
Публикувано18.10.02 23:56



И бях очарован...

Просто ме целуна неочаквано на Попа и оттам започнахме...Гот беше

Редактирано от mushmorrok на 18.10.02 23:58.



Тема моето скромно мнениенови [re: *~Constanta~*]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.10.02 00:20



като неспециалист, което може би звучи скандално на повечето специалисти, е че любов с обяснение в такава не се предизвиква, така че ако има нещо то се усеща още преди това:)(и в този смисъл риск няма:)).
лично аз се ориентирам изцяло по т.нар невербални сигнали, не знам как точно, но винаги усещам, когато не съм безразлична някому. наскоро имах едно не особено приятно преживяване(тъй като не беше взаимно). имах работа няколко пъти с един познат. всичко си беше ок, но последните 2-3 пъти почувствах известен дискомфорт в негово присъствие. като се съсредоточих повече забелязах от къде идва проблемът - гледаше ме в очите малко по-дълго от обичайното. казах си няколко пъти, че си въобразявам, но...не помогна. естествено се постарах и моето отношеие да стане ясно.за справка, съпругът ми, който присъстваше на всичките срещи, не беше забелязал абсолютно нищо нередно. за съжаление мъжете не са чак толкова чувствителни на този вид комуникация, така че т.нар. вербално изясняване на чувствата не закъсня, което не беше приятно и за двама ни:(.
иначе когато е взаимно, може би съм консервативна, но предпочитам да оставя "грубата" работа на господина - така хем той се чувства като принц , хем аз като принцеса



Тема e да -нови [re: mushmorrok]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.10.02 00:26



няма правила в тези неща



Тема а ти защо още ми пишешнови [re: cлънчorлeдka]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано19.10.02 00:28



???



Тема Re: а ти защо още ми пишешнови [re: mushmorok]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.10.02 00:30



още???

Редактирано от cлънчorлeдka на 19.10.02 00:32.



Тема еминови [re: cлънчorлeдka]  
Автор mushmorok (сърдечен)
Публикувано19.10.02 00:33



нали ми каза че ме мразиш?

Та затова се учудих..



Тема Re: еминови [re: mushmorok]  
Автор cлънчorлeдka ()
Публикувано19.10.02 00:35



сори, но усещанията ти за моето отношение са резултат явно на самохипноза.
подобно нещо никога не съм казвала, нито показвала!



Тема Re: Bih iskala da vi popitam...нови [re: *~Constanta~*]  
Автор Well (железният кон)
Публикувано19.10.02 07:35



Нищо лошо няма. Независимо кой започва играта, риска е еднакъв.
Има само една разлика и то съществена. Почти всеки мъж би правил любов с хубава жена. И далеч не всяка жена би го направила с мъж, бил той и хубав. По-скоро ако е интересен за нея :). Просто при мъжете нуждата от секс (интимност) е много по-голяма. Има много жени, които с години не биха изпитали подобна нужда, освен ако не се влюбят. А за мъжа не стоят така нещата. Следва, че ако жена направи първата крачка, вероятно ще получи желаното. А за мъжа не е сигурно. Или поне му предстои сложна свалка, за разлика от тялото на жената, което ако има данни, може и без думи да свали почти всеки мъж.

*


Тема заВиси какъв мъж иСкаш да сВаляш...нови [re: *~Constanta~*]  
Автор Evil Brother (man-in-black)
Публикувано19.10.02 12:48



... акО е тип лумпел без достойнстВо и незнаещ се какВо иска от жените мОе и да ГО сВалиш...... амъ акО пОпаднеш на някой,който държи на фактъ,че е мъжкар и тОй саМо избира кОя да сВаля... и акО вземеш с такъв да се закачаш мОже и да пОстрадаш понеже няма датъ възприема,като нещо кОето е иСкал..ами нещо което му се е натресъло




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.