Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За границите на борбата и за помията в блатото...нови  
Автор Ricar v ostavka (непознат )
Публикувано15.10.02 11:36



Не смятах повече да идвам и не смятам да идвам... Седмица става както просто четя като обикновен чиляк... Но не можах да се въздържа, когато вчера попаднах на постинг, в който Победителите се нахвърлят върху АНИМА, изваждайки поредния компромат - кореспонденцията й със САТРИАНИ. Бях просто отвратен от болните умозаключения на много от вас, които я обвиниха че преследвала сексуални мераци спрямо момчето. Отвратих се... На много от вас Анима се е стремила да помогне със съвет или според възможностите... Сатриани винаги й се е доверявал като по-голям и по-мъдър човек, който може да вникне в проблемите му. Е га си и извратеният народ дето сте, за да не се въздържите от поредната помия.
Сега наистина повече дори няма и да чета гадостите ви, но се почувствувах задължен по някакъв начин след като тя не може да отвърне да го направя аз. Защо не си подредите собствения безмислен живот преди да започнете да надничате за сплетни в чуждия?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема опссснови [re: Ricar v ostavka]  
Автор Aнreл ()
Публикувано15.10.02 11:42



а сега прочети моята темичка.
Ма ти си създаваш проблеми.
Остави глупците и мизерниците да правят каквото си искат. Ти прави това което те прави щастлив. Обичай и не се кахъри много за чужди паници



Тема И за малко предистория...нови [re: Ricar v ostavka]  
Автор ()
Публикувано15.10.02 11:48



Рицарю, когато говориш за помия... виж и другата страна. В други теми писах, че съжалявам, задето диалозите на Анима и Сатриани в кю, които Пламен бе пуснал, а и темата им от предишната нощ ме е навела на тези мисли, които ти определяш едикак си. Не видях обаче нито Сатриани, нито кака му Анима да съжалят и за секунда да написаното там, което засяга някои от пишещите тук. Не видях също отстъпление от "полуидиотите" - дума, с която Анима определя пишещите тук... Тъй че... Всяка пръчка си има две страни. Защо, по коя логика, на някои им е позволен ташак, а другите трябва да мълчат и то пред очевадни неща?! Дали е вярно това, което написах или не е... Въпрос на гледна точка! Айде, по живо, по здраво.

Acropolis adieu


Тема Re: За границите на борбата и за помията в блатото...нови [re: Ricar v ostavka]  
Автор Molly ()
Публикувано15.10.02 11:54



що разлайваш пак кучетата ...
това, дето си го прочел сега - всички го четохме , някои го коментираха, други не ...и не само него...
кво искаш да кажеш всъщност с това "обикновен човек" - преди като какъв четеше ?

Редактирано от Molly на 15.10.02 11:56.



Тема е, като гъзар от съветанови [re: Molly]  
Автор Nickname (God)
Публикувано15.10.02 12:04



то човекът си го е казал сам
Ама тва не е нищо ново. Въпросът е, че вече втори ден, хората които се заяждат са тия от съвета - настоящи или бивши такива.



Тема Re: е, като гъзар от съветанови [re: Nickname]  
Автор Ricar v ostavka (непознат )
Публикувано15.10.02 12:19



Драги, просто чувството ми за справедливост ме довете... Не ми пука как ще ме нирачаш... Изчел съм пространния ви цветущ разговор със Леос, за да разбера че още от самото начало всичко ви е било играчка - хората са ви били играчка, били са ви необходими за да можете да експериментирате каквото си искате... Не ми бе необходимо прозрение поне на мен за да го знам... Бил съм и на т.нар. обсъждания по създаването на клуба за да видя колко струва някой за някого... Като Ланселот - не може никой да ме упрекне че съм се изказал зад гърба на другите нещо. Ланселот даде последните си съвети преди да напусне всякакви експерименти. И напусна и заради едните и заради другите - едните щото бяха прави, но не се бориха по правия начин, а другите - заради простотиите, които свършиха. Ланселот бе на страната на другите и се опита типично повятърничаво рицарски да защитава една идея докато те не започнаха да...отгоре... този отговор задоволява ли те, мистър Админ или какъвто и да си? ...



Тема Re: е, като гъзар от съвета [re: Nickname]  
Автор Molly ()
Публикувано15.10.02 12:26



знам какво значи , любопитно ми беше какво той би отговорил все пак щом го е употребил съзнателно

ама май вече не виждам и смисъл да се раздува по темата





Тема Re: е, като гъзар от съветанови [re: Ricar v ostavka]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано15.10.02 12:34



Е де, е де, е деее ...
Какво си чел не знам, ама нещо май не си доразбрал.
В световния заговор Леос и Никнейм не са играли в един отбор.
Това барем требваше да ти е ясно ...

<... животът е острозаразна болест, предавана по полов път, със 100% летален изход ...>


Тема леоснови [re: LeoS]  
Автор Aнreл ()
Публикувано15.10.02 12:43



батка, днес прочетох отново едно писание за това как си се женил три пъти....смях се като луд. Аз тва съм си го копнал и си го чета профилактично!



как сме бе тавариш Леос?



Тема Re: леоснови [re: Aнreл]  
Автор LeoS (чистак нов)
Публикувано15.10.02 12:58



Ми то това си е чистата истина с трите пъти :)))

Абе как сме - добре сме, ама ше се опраиме.
Едни обичат целия свят, други обичаме печен боб с пръжки.
Важното е да обичаме по нещо, не е ли така ?


<... животът е острозаразна болест, предавана по полов път, със 100% летален изход ...>



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.